reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
To tylko jeszcze gdzie i o której. No i mam nadzieję że pogoda będzie jak dziś bo jest śliczna. Jak tylko Olusia się obudzi zmykamy na spacerek albo do ogródka.
 
no my dzis tez idziemy na spacera i z psami i kumpela na lotnisko :) jest cudnie!!
no to o ktorej? choc mi teraz ciezko pow bo nie wiem jak mala bedzie miala jedzenie...ja mama butelkowa i mam przez to straszne problemy:(
 
Ja też butelkowa, ale Ola je raczej o stałych porach. A jak nie to mam sposób. Wodę do termosa butelkę do torby i obiadek w plenerku. :) :)
 
Pysia moja tez o stalych co 4 godz ale to zalezy jak sobie rozplanuje.zazwyczaj ma o tych samych godzinach ale teraz jak jej daje nowosci t wszystkos ie przesuwa....i np jutro zamiast zjesc o 14 bedzie chciala o 15 ... wkazdym razie zawsze co 4 godz! i ja tez tak robie woda do butelki i ogrzewacza mleczko w saszecce i juz :)
 
Witajcie Dziewczyny !!!
Niezmiernie się ciesze  :laugh:, że odkryłam ten wątek i moge poklikać z osóbkami z sąsiednich miejscowości ;)
Ja jestem z Czechowic-Dziedzic ale również bardzo często bywam z moim maleństwem w Bielsku.
Pozdrawiam : Zielona
 
Hej Zielona!!!
Fajnie ze do nas dolaczylas.... zagladaj tu jaknajczesciej... i napisz cos wiecej o Tobie i Twojej Dzidzi...

No wlasnie o ktorej?? Bo ja mysle ze tak wlasnie kolo 14tej... Moze ustalimy jakis znak rozpoznawczy po ktorym sie poznamy...
 
Więc jak już pisałam jestem z Czechowic....mój syneczek Oskarek ma ponad 4 cztery miesiące i jest naszym kochaniutkim aniołeczkiem.
Na chwile obecną jest dwa sni po szczepieniu i dopadła go gorączka więc siedzimy w domciu.
Ogólnie jest żywym dzieckiem i uwielbia jedzonko aktualnie waży 7100 i mierzy 64 cm.
Wkleiłabym fotke ale..nie umie :(

Dziewczyny czy spotykacie się wraz ze swoimi pociechami???
 
reklama
Do góry