reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

My napewno będziemy o 15 na Iskrach. Ale może ustalmy jakieś miejsce spotkania. A Olusia ma wóżek taka zieleń wojskowa bo nie wiem jak inaczej opisać.
 
reklama
Witaj Zielona :) zagladaj czesto!!!
Ja dzis nie moglam wiatr mysle ze za duzy chyba...ale jutro chyba to tez jest?
 
A my byliśmy. Nie było tak fajnie jak w ubiegłym roku ale też się fajnie bawiliśmy. Jak zgram to wyślę pare fotek.
 
A my wczoraj byliśmy w Częstochowie ze znajomymi , dopisała nam cudowna pogoda!!!
Mały został z babcią , i nawet troszke żałuje że go nie zabarałam ze sobą bo pogoda naprawde wypaliła super :laugh:
 
A my wczoraj wybralismys ie na spacerek Po sklepie aby kupic Malej papusne zapas pieluch kubek niekapek itd...a potem z racji tego ze wrocilismy pozno to poszlismy na spacerek po parku :)

tak mysle ze moze dzis bysmy sie wybrali...ale Malutka cos spi juz 2 godzinki i niewiem kiedy wstanie....a juz prawie 14:(:(

za to pogoda naprawde cudna!

Agusiaaa Ola juz wychwalalam i jeszcze raz mowie ze jest przeslodziarski!!!:)
 
Cześć dziewczynki :D Jak po weekendzie?Pogoda dopisała na oglądanie pokazów :) A myśmy byli ze znajomymi na mieście ale to pod wieczór i bez Oliwki ;) Została w domu z dziadkami kąpali ją,pojadła i poszła ładnie spać :) A z początku się bałam troche czy sobie poradzą ale nie było problemu :)
Przynajmniej my mieliśmy chwile dla siebie :)
A lato chyba potrwa dłuzej ;) Super pogoda :D
 
Kitka oby oby!!! my wczoraj spacerowalismy :) ciesze sie bo Jacek ma teraz urlop i moge odpoczac! no i wlansie ta pogoda taka piekna!!!
 
reklama
A my wczoraj znów cały dzionek na powietrzu, tym razem w Ochabach na mistrzostwach Polski południowej w skokach. Pogoda dopisała idealnie a my się świetnie bawiliśmy.
 
Do góry