reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witam,
AniaBB i hanna31 dzięki za lekarzy, najbardziej pasuje mi najbliżej mnie :). Nie byam teraz u lekarza na Ikara bo kartoteki dzieci mam na Poniatowskiego, byłam u Papli, pon oć taka świetna, a tu...no cóż. Ja mam problem z przeniesiem kartotek poniewaz nie mam jeszcze ubezpieczenia polskiego, kozystałam z kart norweskich. Musze chyba sie zarejestrowac w PUP aby nabrac praw na ubezp.zdrowotne dla mnie i dzieci, ale przeraza mnie ta cała biurokracja jak mam tam jechac :-(to nie na moje nerwy, ale z drugiej strony o nie mam wyjscia, bo pracy w zawodzie raczej nie znajdę, a do innej sie nie nadaję:-)....nie kijem to pałą...
hanna31 moje dziecię dzisiaj juz było w przedszkolu bo zyc mi nie daje i juz jest ok. Więc jakby co- to ja jestem wolna od 9:30 do 13...a i pozniej tez...i w weekendy...poki mojego M nie ma ;)...

A mam jeszcze pytanie z innej beczki, czy mozecie polecic jakąś firmę od mebli kuchennych? solidna i dobra...czeka mnie gruntowny remont mieszkania, nie wiem jak to zniose sama bez M....kuchania, lazienka, wc, pokoje...ja i 3 dzieci :-D...
 
reklama
Mam do was pytanko: macie może któraś dostęp do kropli na kolkę Sab Simplex tych z czeskich aptek????? Potrzebuje je pilnie dla moich kruszynek- to było jedyne co na nie działało!!! Będę wdzięczna za każde infona priva .......
Wczoraj przypadkiem, przeglądając jakąś stronę z ogłoszeniami z Bielska, widziałam, że ktoś się ogłasza, że przywozi je z Niemiec i sprzedaje. Ale nie mam pojęcia, czy to ktoś godny zaufania - no i nie pamiętam, na której stronie to było...
A mam jeszcze pytanie z innej beczki, czy mozecie polecic jakąś firmę od mebli kuchennych? solidna i dobra...czeka mnie gruntowny remont mieszkania, nie wiem jak to zniose sama bez M....kuchania, lazienka, wc, pokoje...ja i 3 dzieci :-D...
Ja w Bielsku swego czasu nie znalazłam takiej porządnej i cenowo przystępnej firmy. Pojechaliśmy do Kalwarii Zebrzydowskiej, tam są takie pawilony, w których ci wszyscy kalwaryjscy meblarze się wystawiają i tam znaleźliśmy fajnego - ale też nie pamiętam, jak się nazywał, jakoś na S i był z Lanckorony, na pewno Czesław :-D Potem brała go moja koleżanka i też była zachwycona. Na pomiary i projekty przyjechał gratis, umiał też doradzić, jak ja sama się zakałapućkałam, jakie właściwie szafki mi będą potrzebne, wszystko zrobił na czas i dokładnie co do mm, porządne materiały - a co najważniejsze, nie wziął drogo i jeszcze dał rabacik ;-)
Ale jak potrzebujesz kogoś np. do płytek i innych rzeczy tego typu, to mogę z czystym sumieniem kogoś polecić :-)
 
giovannessa wielkie dzięki, do plytek tez będę potrzebowała ponieważ nie wiem gdzie sie ruszyc- a spadło wszystko na mnie...gdybys była tak dobra i mogła podesłać mi namiar to z góry dzięki..malarza też potrzebuje i kogos kto robi szafy w zabudowie.....
 
hejka
joanna widzę ze czeka cię remont i to generalny współczuję.:-(
Ja oid poniedziałku nie miałam neta w pracy i normalnie taka lipa ze szok to się nazywa uzależnienie.
Dobrze, że wtorek i środę miałam tak nasiloną towarem że mi zleciało nawet nie wiem kiedy tylko skutek tego taki że padam na twarz a plecy mnie tak bolą że hej. Przynajmniej wiecej spalonych kalorii.
Jutro jedziemy z NAtką do kardiologa na kontrolę mam nadzieję że będzie git zawsze mam stresa jak tam jedziemy.
Pogoda fatalna zimno i do dupy gdzie ta wiosna?:confused:
 
Ja bym też już chciała wiosnę - od 3 dni nie mam ogrzewania, ponieważ lokator z parteru chciał być mądrzejszy i zaradniejszy niż ja i znalazł tani ekogroszek. Tańszy niż ja zamówiłam - i który musiałam odwołać. Wszystko byłoby fajniutko, gdyby nie to, że ów tańszy ekogroszek się w ogóle nie pali i nadaje się jedynie na podsypkę pod garaż... Nie macie pojęcia, jaka jestem zła. Na dodatek lokator nie ma pieniędzy i to ja musiałam dzisiaj zapłacić za nową dostawę porządnego węgla, nie wspominając o połowie kwoty zapłaconej za tańszy. Rany, chyba będę gryźć... To jest lokator mojego byłego męża, który wynajął swoją część chałupy i teraz ja się użeram, bo on sam wyprowadził się do swojej nowej żony i ma w nosie to, że ja mam wywalone ponad 6 stów na jego lokatora, który jemu płaci czynsz...

A poza tym wszystko w porządeczku. Zaszczepiliśmy się dzisiaj szczepionką skojarzoną i z niepokojem oczekujemy niepożądanych objawów poszczepiennych. Mam nadzieję, że się nie doczekamy ;-) Waga Barteckiego 5300g - od zeszłego czwartku 400g na plus... mój kręgosłup powiedział, że proszę zatrzymać wreszcie świat, ja wysiadam... :-D
 
reklama
oj giovanessa - faktycznie masz niefajną sytuację , współczuję, a ciepło musi być , bo trzeba grzać, ale chyba wyegzefujesz??/( zaćmienie, dobrze napisałam?)... te pieniądze od gościa nie?

...a co do szczepionki to nie martw się jak mu do tej poty nic nie ma to znaczy że już nie będzie :)

Mery - ja też mam stresa przed kariologiem zawsze , a co Natusi jest?



a my mamy pierwszy ząbek :-)
 
Do góry