reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Milutek fajne te twoje pociechy a przybieraja ładnie oby tak dalej.Mojej Andzi na kolki super pomogło gripe water ziołowe ale o dobrym działaniu.A chce ci powiedzieć,że Angelika to miała takie kolki,że aż my w szpitalu wylądowały a wszystkie te leki miałyśmy wypróbowane.
Ja mam 4dni wolnego więc wielka radość,chodz mam tyle planów,ze obawiam się że braknie mi czasu na realizacje wszystkiego.Najważniejsze abym zdążyła okna pomyć i w szafkach poukładać.Wczoraj byłam Angelike zapisać do zerówki,powiem wam ,że rozmawiałam z dwiema paniami,ale dalej wiem prawie nic.Wszystko się ma rozwinąć do czerwca jak to będzie wyglądać,bo szkoły nie są przygotowane na przyjęcie takiej ilości maluchów a i programu nie maja jeszcze dopracowanego.Podejrzewam,ze od września a Polskich szkołach będzie jeden wielki bałagan.
Mati ćwiczy chodzenie bez pampersa idzie mu coraz lepiej,oby tak dalej.Zdrowi jesteśmy co najwazniejsze.
Pozdrawiam wszystkie mamy hej
 
reklama
Witam i ja jak to dobrze że już koniec tygodnia i wolne 2 dni leci ten czas nieubłagalnie.
Ja tłusty czwartek miałam light bo nie skusiłam się na ani jednego wkońcu jak dieta to dieta :tak:, oby mi zapału starczyło.
U nas Patka znowu ma te napady kaszlu w nocy ja już chce wiosnę.
Milutek faktycznie ładnie ci dziewczynki przybierają na wadze, fajnie masz ze pomoc tak blisko to bardzo dużo.
No spadam dalej coś układac i czekam na towar miłego słonecznego dnia życzę.
 
Witam po długiej przerwie....normalnie u nas masakra :-(...chorują wszyscy na zmiane cała trójka od prawie 3 tyg, dzisiaj jak juz prawie Ani się polepszyło zaczęła mi wymiotować i biegunka cały dzien :-(, nic nie chce jesc, ale pije co wazne, nie mam pojecia,czy to kolejny zwariowany wirus? :-(Dawidek dzisiaj był u lekarza gardło całe zawalone ropą, migdały jak jaja, a lekarka stwiedziła, ze to alergia i dała mu leki na alergie, a angina az kipi!! Kto poleci jakiegoś dobrego pediatrę w BB? Może być prywatnie, byle naprawde dobry bo ręcę opadają :-(, a teraz jestem juz sama bo w środę moj M poleciał znów na 2,5 tyg.....

hanna31 i kiedy ta nasza kawa wypali?
Pozdrówka dla wszystkich
 
Hej :-)

Ja tak z doskoku, bo u mnie sezon pitowy w pełni :-)

Ja_onaa - nie polecę Ci pediatry, bo nie jestem na bieżąco, ale za to chętnie sama się dowiem, kto jest teraz w Bielsku polecany :-)

A poza tym u nas fajnie. Bartecki waży już 4900 i wysiada mi od niego kręgosłup. Ale wszystko wynagradza swoimi uśmieszkami ;-) Chcieliśmy się zaszczepić w czwartek, ale odłożyliśmy to do następnego tygodnia, bo wszyscy mamy katar, mały też. A i tak było wesolutko i głośniutko, ciekawe, co to będzie, jak go będą kłuć :-D

Miłego weekendu :-)
 
Witam!

U mnie jakoś się nie składa, zeby regularnie pisać, strasznie zapracowana niestety jestem :)

Ale może pomogę coś

Ja_onaa
z prywatnych pediatrów bardzo dobry jest dr Tokarz 515 252 347, altanowa 12a, mnostwo moich znajomych do niego chodzi i jest zadowolonych, ja osobiście chodzę do doktor koneckiej (przyjmuje w przychodni na os. beskidzkim) oraz prywatnie u siebie w domu, no i dobry jest też dr antczakowski 602-24-90-09, ul. wczasowa 22, sama do niego chodzilam i dalej czasem chodze

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]
 
Hej hej jestem i ja
Jaonaa jak tylko wyzdrowiejecie to kawa murowana już się nie moge doczekać, mieszkamy przeciez o miedzę;-) Co do pediatrów to oewnie chodzisz do przychodni na polskich skrzydeł - jedna wielka porażka a pediatria szkoda gadać. Nie zdziwiłabym sie gdyby ta diagnoze postawiła pani dr Konior. Mogę Ci polecić naszą przychodnia na Kopernika super pani dr. Chumięcka na kasę chorych trzeba tylko przeniesc sie tutaj do przychodni - nie jest to skomplikowane idziesz tylko do przychodni na kopernika wypelniasz formularz i oni juz sami wystepuja o kartotekę, a z prywatnych to dobra lekarka dr Lęcznar - przyjmuje w Ultramedicu.
Milutek super ksiezniczki i jak ladnie rosną
Basia oj będzie bałagan w szkołach
Giovanessa pracusiu super że Bartus sobie rośnie,
 
hejka
no i po weekendzie ale bardzo owocny bo umyłam w sobote wszystkie okna , pozmieniałam firanki, pościel no i ogólne porządki także zeszło mo do 16 a później już tylko odpoczynek bo ruszać się nie mogłam. Za to wczoraj dzień poza domem najpierw do tesciow na obiad:szok: a później pojechałam do siory i tak na dzień kobiet popiłyśmy sobie winka i do domku a w nocy Patka znowu dawała czadu wiec normalka.
Dzisiaj znowu powrót do pracy ale zleci.
mIłego dzionka pa
 
Moje cudowne 4dni wolnego mineły jak zbicza tyle tylko,ze umyłam okna zmieniłam pościel i posprzątałam.W sobote zaliczylismy dwie imprezki bo mamy tatów Kazimierzów więc musieliśmy jechać z życzeniami i prezentami.Kupiliśmy mojemu tacie rybke bojownika w kuli nazywa się Mimi i to był problem,że pozwoliłam nazwać.Prezent dawały dzieci wszystko niby było ok do wyjazdu od dziadków,gdzie Mati wziął akwarium i nie chciał oddać,bo Mimi jego.Co my się uprosili natłumaczyli a beku co nie miara.Dziadek już nawet swój prezent dał Mateuszowi,ale my nie pozwolili wziąśc.Rano jak sie tylko obudził przyniósł mi telefon i powiedział"Mimi alo dziadzia alo" a popołudniu musieliśmy jechać zobaczyć co z Mimi.I tak się skończył mój piękny odpoczynek czekam z niecierpliwością do następnego
 
Dziękujemy za wszystkie pochwały:):):-)

Mam do was pytanko: macie może któraś dostęp do kropli na kolkę Sab Simplex tych z czeskich aptek????? Potrzebuje je pilnie dla moich kruszynek- to było jedyne co na nie działało!!! Będę wdzięczna za każde infona priva .......
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam!



ja osobiście chodzę do doktor koneckiej (przyjmuje w przychodni na os. beskidzkim) oraz prywatnie u siebie w domu, no i dobry jest też dr antczakowski 602-24-90-09, ul. wczasowa 22, sama do niego chodzilam i dalej czasem chodze

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]


ja chodziłam kiedyś do Koneckiej z córą ,i kilka razy postawiła mi błędne diagnozy, i moje znajome z Beskidzkiego tez tak twierdziły :)
 
Do góry