reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Dziewczyny, jest głosowanie na miasta do polskiej wersji MONOPOLY (na Monopoly) - mozna głosować codziennie jeszcze przez 19 dni :-) W sumie chyba mało osób o tym wie, a ajnie byłoby mieś "swoje" miasto na planszy ;-) Pozdrawiam!
 
reklama
Witam dziewczyny chyba wiosna idzie bo mnie wzięło na sprzątanie i czyszczę półki w sklepie ale to chyba z 3 dni mi zejdzie ale przynajmniej będę miała spokój na długi czas.
jak tam u was samopoczucie u nas katar i kaszel ale narazie ok oby tak dalej.
Ja od wczoraj znowu dietka bo mi kilogram przybył a miało ponoć spadać ale jakoś teraz jak ta pogoda lepsza to może i mobilizacja bedzie większa. No spadam dalej czyścić. pa miłego dzionka
 
Hej dziewczynki

U nas wszystko dobrze. Ja czuję się świetnie, tylko jem i jem. Brzuszkiem się nie pochwale bo poprostu go nie posiadam jeszcze na chwile obecną. Dominik też ok, ale... przechodzimy bunt dwu i pół latka:szok:, także jest ciekawie... Za parę dni idę Dominiczka zapisać do przedszkola i zaczynamy od września(stres mnie dopada). A na razie szukamy zajęć adaptacyjnych.
Mery mnie też wzięło na sprzątanie tyle, że w domu:-). Masakra ile można mieć rzeczy, a wcale ich nie potrzebować lub z nich nie korzystać, a tylko miejsce zajmują.
phoenix Ja zagłosowałam:-)
Dołączam zdjęcie Dominika i jego sprzątania z dnia wczorajszego:-) KATASTROFA:-)
Domi i bałagan.jpg
 
Prychatka - no ja staram się głosować codziennie, bo na prawdę chciałabym tego Bielska "na mapie" ;-) Niechby chociaż było warte tyle co Saloniki w Eurobiznesie :-D Aa jak tylko Bielsko się pojawi w polskim wydaniu to od razu kupię w ramach uczczenia naszego powrotu na stałe do Bielska - a jak nie to kupię Eurobiznes ;-)
No a Twój Dominik uroczy - no i "porządki" też robic umie ;-)

Mery - jak tak przeczytałam o tym Twoim 1kg na plusie to jedno co mi się na usta ciśnie to: zazdroszczę ... a to dlatego, ze ja w ciągu ostatnich 2 miesięcy zaliczyłam +7kg :-( A za diete jakoś wziąc się nie mogę ... Ale z dnia na dzień obiecuję sobie, że to "już od jutra" ;-)
 
Ostatnia edycja:
Prychatka to twój synek ze sprzątaniem dogadałby się z moimi dziewczynami w ostatnią sobotę jak sprzątałam w domu moje stwierdziły ze idą do siebie sprzątać i tak mi pomoga jak tam weszłam to myślałam że zawału dostanę bo wszystko z półek było na ziemi no ale cóż chciały dobrze.
Ja natomiast po moim wczorajszym sprzątaniu regałów w sklepie mam takie zakwasy że ledwo żyję dupa mnie boli uda normalnie jak po dobrym aerobiku.
Teraz jak co środa czekam na towar też mi da w dupe bo duzo tego no ale cóż.
Moje dalej kaszlą Natka już katar zakończyła Patka dalej się męczy ale narazie tylko inhalacja i syropki zobaczymy co z tego wyjdzie.
NO spadam miłego popołudnia
 
Mery masz rację. Liczą się dziecięce chęci. A ile one mają z tego radości. A sprzątanie lepsze niż aerobik;-).
Dziewczyny nie odchudzajcie się:-). Kochanego ciałka nigdy nie za wiele:-).
 
oj, jaka tutaj cisza ;)

pogoda coraz lepsza, chociaż ponoć ma być jakiś nawrót zimy :(
o mnie za mnie mogłoby jej w ogóle nie być, mogłabym mieszkać w cieplutkich krajach:)

jak tam tłusty czwartek u was dziewczynki ???
 
Mój tłusty czwartek nie był taki obżarty bo zjadłam dwa pączki... więc chyba nie tak źle... ;-):tak:
Darusia miała wczoraj urografię i wyniki dobre... :tak:końcem miesiąca jedziemy do Chorzowa do naszego doktora na konsultację... zobaczymy co powie... Samo badanie w miarę szybo przebiegło, ale zatrzymali nas na obserwację do godz. 16tej i praktycznie cały dzień spędziliśmy w pediatryku... :baffled:
A dziś spotkałam Dorcie na mieście i.... ciocia mnie nie poznała na początku... ;-)
 
U nas tłusty czwartek z bilansem 3 pączków:-)
Poza tym dalej obrotowo, babcia wychodzi w końcu z szpitala, szarpiemy się z mamą z ubezpieczalnią i tak leci. A tu stasznie cicho ostatnio:szok: Gdzie sie wszyscy podziewają??
 
reklama
witajcie:)
Przepadłam trochę jak kamień w wodę:) choc czasem tu zagladam to co tylko zabieram sie do pisania to zawsze któras dziewczynka mi w tym przeszkadza:)

U nas wszystko dobrze- choć jak to z bliźniakami sa lepsze i gorsze dni i noce:). Na obecna chwilke jakos sobie radzimy. Mąż pracuje od 7 do 16 wiec dużo czasu spędzamy same- za to mamy do pomocy moja mame ktora mieszka 200m ode mnie. Zawsze mogę do niej zadzwonić- wtedy przylatuje do 5 min za to przychodzi do mnie regularnie koło 14 zeby m mogła sobie spokojnie obiad zjesc i zdrzemnac sie na 2 godz.bo inaczej bym chyba na twarz padła juz dawno. Karmimy się i butla i cycem wiec nie ma tak źle!! Dziewczynki sa grzeczne i odpukać puki co zdrowe. Za sobą mamy już pierwsze wyjście do teściów na obiad i kilka "werandowań"w domku:) Na spacery się puki co nie wyrywamy bo w mojej wiosce wiecznie wieja silne wiatry które wózek przewiały by mi z maluszkami na wylot!! Nie da sie ukryc zmęczenia no ale te słodkie buźki wszystko są w stanie mi wynagrodzić....no i zaczęliśmy tez walke z kolkami- mamy juz za soba klika leków które niby cos daja a niby nic. W srode mieslimy pierwsza kontrole u pediatry i dziewczynki super przybrały nam na wadze:) Amelka z 2420 na 3300 a Oliwka z 2230 na 3160:) no i tak sie kulamy cały czas do przodu:)

przesyłam buziaki:-)
 
Do góry