reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Kallusia, ja bylam na 3D u dr Michala Balisia w Bimedzie na Krasinskiego - 100zl kosztuje, daje Ci caly taki pliczek foteczek Twojego malenstwa, no i ginekolog z niego fajny :) Taki luzak :) Trzeba zadzwonic i umowic sie telefonicznie - wpisz w google bimed bielsko i Ci wyjdzie adres i telefon - to jest na rogu Krasinskiego i Dabrowskiego - skrecasz kolo BWA tak jakbys chciala do 4 albo mechanika dojechac, ale skrecasz w 2 w lewo i na rogu masz ten gabinet :)

 
reklama
No i pozdrawiam Was dziewczynki serdecznie i zycze udanego tygodnia - kolejny przed nami :) Ale ten czas leci.
 
Kitkabb Oliwka jest przesliczna..... cudowna kruszynka....

Sandra ja mam termin na 2 maj.... tak, ze jeszcze troche przedemna, ale cos czuje, ze urodze wczesniej (takie przeczucie).

 
Niebieska moja mala wazyla 2.5 kg w 33 tc ale ja niby mam termin na 25 kwietnia wiec zobaczymy!
to usg tylko 100 zl? ja jak bylam to 220 zl placilam ale w kat! aha w dziale porod polog itd jest watekj usg na slasku i tam pisalam chyba......albo nie! tu pisalam ale w watku wczensije tez gdzie mozna wykonac!!
a ile to usg trwalo? czy w 36 tc warto isc? i czy faktycznie dostaje sie zdjecia takie jak na 3d czy jak? slyszalam ze straszne cyrki z tym sa:(

kitka mala cudna! az mezusia wolalam zeby pokazac!!!
 
Dziewczynki, to USG u dr Balisia w Bimedzie jest 3d, ale czarno-biale (czyli praktycznie wyglada jak normalne, tyle, ze jest dokladniejsze i ja na nim wiecej widzialam :) ) Poszlam tylko dlatego, ze moja ginekolog wychodzi z zalozenia, ze w prawidlowej ciazy wystarczy robic usg tylko 3 razy, wiec stwierdzilam, ze nie bede czekac do konca kwietnia tylko pojde i sie dowiem jak tam maluszek sie rozwija, no i fotki chcialam zabrac, zeby sobie Moj mogl poogladac - non stop jest na jakichs zgrupowaniach, zawodach itd., wiec musza mu wystarczyc zdjatka maluszka :) Moja znajoma byla w Krakowie na 3d kolorowym i zaplacila 250zl. A gdzie bylas w Katowicach i w ktorym tygodniu?? Tez bym sie wybrala...Chociaz mam USG pod koniec kwietnia, wiec moze w maju, zeby nie czekac od ginekolog na to ostatnie. Jezeli nie zalujesz kasy to ja bym oczywiscie poszla :) Bo te zdjecia, ewentualne nagranie na cd zostaje Ci na pamiatke do konca zycia. Trwalo ok. 20 minut.
pozdrawiam
Agusiaaa, zazdroszcze, ze to juz w maju...! Trzymam kciuki! Powodzenia!
 
Czesc Dziweczynki znowu sie zaniedbalam z odpisywaniem:( ae postaram sie to nadrobic:)

SANDRA1982 polozna nazywa sie Ossowska Malgorzata, super kobieta super specjalista, zajmowala sie mna jakbym byla conajmniej jej corka :).Pielegniarkom nie placilam, wszystkim zajela sie Ona,pomoca przy karmieniu, doradzaniem jesli mialam tylko jakis problem albo dylemat. Jesli nie bylo jej w szpitalu to dzwonila i pytala czy wszystko u nas wporzadku.Naprawde rewelacyjna opieka za Jej strony! Jesli bede miala nastepne dzieciatko to napewno bede dzownic do Niej znowu.
Widzialam sie z Nia pierwszy raz 2 tyg przed porodem a dzwonilam zeby sie umowic na wizyte okolo 3 tyg przed. Mi tez Ja polecono!
Jesli chcialbys cos jeszcze wiedziec to pytaj postaram sie szybciej odpowiadac:)

AGUSIAAA ja jestem na gg najczesciej do 14 bo pozniej Maz wraca i faktycznie On zajmuje komputer. Nie pisze zbyt wiele ani na gg ani tu bo Malutki czasem mi nie daje, a jesli juz zasnie to ja tez staram sie chwilke odpoczac.

No Dziewczyny to wyglada na to narazie ze ja tu jestem najmlodsza 1986 :) chodzilam do takiej troche kontrowersyjne szkoly (dla niektorych) bo byl tu katolik :) calkiem sympatyczna szkola, zupelnie inna niz wszystkie.No ale bylo minelo! :)

Pozdrawiam Was goraco i bardzo mocno caluje :)

P.S. Kitkabb wielkie gratulacje Malenka jest sliczna:) a jak tam noce daje Ci pospac??
 
Dzieki Agatko,

moze uda nam sie kiedys pogadac na gg. Jak cos to moje 3199685. Powypytywalabym Cie o kilka rzeczy :)

Buziaczki dziewczynki.
 
A my wczoraj byłyśmy na wizycie patronażowej :)
Niunia zdrowiutka przybrała na wadze 100 g :)
Szczepienie mamy na 4 maja a bioderka 18
A jutro jak będzie ładna pogoda zaczynamy werandowanie ;D
Mała ślicznie śpi w nocy. Wczoraj po kąpaniu jak zasnęła koło po 20 to obudziła się dopiero po pólnocy :) Pózniej po 3 i dopiero przed 7 :)
Oby tak dalej ;)
Pozdrawiam wszystkie cieplutko ;)
 
To bardzo sie ciesze Kitka, ze Oliwka nie daje Wam za bardzo w "dupke" :) Oby tak dalej. Jest naprawde sliczna i za kazdym razem jak wchodze na ten watek to ogladam jej foteczki :)
sciskam
 
reklama
Do góry