reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witamy więc na Świecie Julcię i Wiktorię:-)!!!
Gratulacje oczywiście dla szczęśliwych rodziców i rodzeństwa!!!
Jeśli można to prosimy o zamieszczenie zdjęć Pociech:tak:.
 
reklama
Czesc dziewczynki :-)
Na poczatku powitam na swiecie Julke i Wiktorie :-D Gratulacje Kasiu:tak:
Ja pisze do Was z pieknego Weston :-D Przylecialam wczoraj, ale niestety nie bylo pelnej niespodzianki, bo B. w miedzy czasie wymyslil sobie przeprowadzke :sorry2: musialam sie wygadac niestety.:sorry2: Ale itak zaskoczenie wielkie bylo :-)

Sandra - Maria juz dawno sprzedana,a nasza wyprowadzka byla kwestia czasu. Teraz bedziemy w Kozach stacjonowac :-)
 
Witam. :-)
Bielszczanki mam pytanko... Gdzie można zrobić usg bioderek?? :confused:
Szukam dobrego i sprawdzonego lekarza - bądź przychodnie....
 
Czesc dziewczyny :-)

Iwon
- usg bioderek zrobisz w Centrum Pediatrycznym na ul. Cyniarskiej w Bielsku. My tam jezdzimy. Bardzo dobrze lekarze i co anjwazniejsze komunikatywni :tak:

Agnieszka
- opinia ludzi jest malo wazna. Najwazniejsze, ze sie kochacie i macie pojecie o tym, co to znaczy zalozyc rodzine ;-)

My juz po przeprowadzce, wiec i czasu wiecej :-) zostalam kozianka (?) heh Wszystkie bety na miejscu, duzo juz zrobione, ale jeszcze tez duzo do zrobienia. Teraz to nie ma ze wszystkim pospiechu i bedziemy sobie powoli dlubac:-)
Mela juz jutro ma roczek :shocked2: normalnie ten czas zasuwa jak szalony. Nawet nie wiem kiedy to minelo :-) Takze jutro bedzie male garden party :-D i to na nowym ;-)

Buziaki dziewczyny ;-)
 
Cześć dziewczyny ja tylko na chwilkę.Powiedzcie mi jak mam wkleić te zdjęcia bo nie wiem? Dzięki za gratulacje dziewczyny mają się dobrze i są stale głodne. Brendy to najgorsze masz za sobą teraz tylko mieszkać.Sto lat dla Meli.Witaj Aguś nie przejmuj się grunt że jesteście razem.Pozdrowienia dla wszystkich.
 
reklama
Dzień dobry w dzień niepogodny;-).
Kaśka22, aby wkleić zdjęcia należy w Dodatkowe opcje pod oknem Odpowiedz na ten temat, czyli tak, jak przy normalnym odpisywaniu, wybrać w podoknie Dołączone pliki prostokąt ZarządzajZałącznikami, a następnie Prześlij Plik ze Swojego Komputera i na koniec opcje Wyślij. Może i trochę zagmatwane to moje tłumaczenie, ale starałam się:tak:. Tylko się cieszyć, że Julcia i Wiktoria dużo jedzą:blink:.
AguśZakochana, oby Wasze szczęście okazało się tym do grobowej deski:tak:. Kiedy oczekujecie przyjścia na Świat Dzidziusia:confused:?
Brandy wszystkiego naj dla Meluni:wink:. Super, że już jesteście po przeprowadzce. A jak się spodobało Meli nowe miejsce:confused:?
U nas bez zmian, chociaż od dnia chrztu mało śpi w dzień, ale za to po wieczornym rytuale, czyli karmienie, spacer/zabawa, kąpiel, witaminy, bajka, karmienie i paciorek, ładnie sam zasypia w łóżeczku. Jak pogoda dopisywała to spał na polu w wózku, a dziś z racji niepogody został skazany na dom i łóżeczko, co niezbyt się mu spodobało:-(. Eh...
ŁK ma teraz wolne, ale zamiast spędzić go przy dziecku pojechał na urlop, a potem mi zarzuca, że utrudniam mu kontakt z dzieckiem:wściekła/y:.
W zeszłym tygodniu wyjaśniła się też sprawa mojego powrotu do pracy-zaczynam pracę od listopada na pół etatu na Stacji Dializ przy Szpitalu Ogólnym na ul. Wyspiańskiego. Jak obiecali w listopadzie zeszłego roku tak cały czas trzymają dla mnie miejsce:-). Złoty medal dla nich:tak:.
Na ogrodzie mamy plagę latających, czerwonych mrówek:-(.
Życzę Wszystkim pogody ducha przy niepogodzie na zewnątrz:-D.
Pozdrawiamy:happy2:.
 
Do góry