reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Czesc dziewczyny :-)
Niestety przeprowadzka jeszcze nie dobiegla konca. Jest jeszcze tyle do roboty, ze glowa mala. Ale na szczescie z kazdym dniem blizej niz dalej :tak: Mela jeszcze nie chodzi, ale codziennie robi nowe postepy. Zaczynamy odliczac dni do roczku. Buzie ma pelna zebow, bo jest ich juz az 6 :-) Ja zaczynam psychicznie nastawiac sie do wylotu. To juz tylko 10 dni :-D

Dorcia to super, ze wszystkie dolegliwosci przeszly Wiktorkowi :tak: Nie ma to jak bobas z kapieli. Mela to przez te upaly z basenu wychodzic nie chciala :-)
 
reklama
Witajcie kochane

Szukamy sali na slub....czy moze nam ktos cos polecic?? na okolo 80 do 100 osob...:-)

Dorcia gdzie mieszkasz na Wojska Polskiego?? Bo ja tam jestem bardzo czesto bo mieszkaja tam moi rodzice wiec mozemy sie kiedys na jakis spacerek umowic:-) pisz na priv jak cos:-)
A Wiktorek jest taki slodziutki:tak::-D:tak:

Niestety musze uciekac ale mam nadzieje ze za jakis czas sie odezwe

Brandy duzoooo buziakow dla Ciebie i dla Melci;-):-D:tak:
 
Witam:-D,
Dziś krótko, bo nie jestem sama...Wiktorek mi towarzyszy:-).
Brandy, ale z każdym dniem jest coraz bliżej i bliżej:laugh2:. To żeście się z Melą wycierpiały:-(.
Prychatka podobno w Hotelu na Błoniach jest ciekawie. Mój kuzyn w sierpniu ma wesele w Saharze więc Ci napiszę co i jak, bo mój brat się wybiera. A mieszkam w Wapienicy niedaleko kościoła i jestem za spacerkiem:-).
A my się w niedzielę chrzcimy:tak:.
Miłego weekendu:rofl2:.
 
Witam po długiej nieobecności my już po weselu, no i po wczasach było super dzi8ewczynki spisały sie na medal. droge cała przespały tam i powrót nad morzem szalały ciaplały sie cały czas no i Patka najadła się piasku co niemiara
A r\teraz czas na chwalenie od 2uch tygodni mała goni jak popyrtana idzie jej światnie no ale wkońcu jutro roczek i mega impreza.
Pisze od siory z kompa bo przed wczasami nie zapłaciłam za internet i mi wyłączyli odezwe sie juz po weekendzie jak gosci sie pozbęde.
 
Czesc dziewczynki :-D
U nas nic nowego. Dzien Świstaka :-) ale dom prawie gotowy :tak:
Mery to super, ze wczasy sie udaly. Gratulacje dla malej :-) Mela niestety sie nie zbiera do chodzenia jeszcze. I wszystkiego naj naj naj z okazji pierwszych urodzinek :-D:-D:-D
Dorcia - warto cierpiec, bo potem bedzie pelne uzebienie ;-)
 
Hej dziewczynki,
dlugo mnie nie bylo, ale normalnie zawalona jestem praca po uszy :sorry:
Mam nadzieje, ze od wrzesnia znowu luzniej sie zrobi :tak::-)

Przepraszam, ale nie nadrobie, bo za duzo tego - rozpisalyscie sie, ze glowa mala ;-):-D

U nas wszystko dobrze, Sara zdrowa, energia ja rozpiera (chodzi spac przed 22:00, w ciagu dnia nie spi, rano spi do 9:00-10:00, wiec jak mam wolne to sie wysypiamy :tak:).
15go robimy garden party z okazji 3. urodzin, a od 1 wrzesnia maszeruje do przedszkola :tak::-)

Brandy, nie wiedzialam, ze sie wyprowadzasz! Dlaczego zmieniacie miejsce zamieszkania? Kto teraz Marie bedzie prowadzil?
Kiedy dokladnie lecisz z niespodzianka do B.? :-)

Mery, gratuluje pierwszych krokow malej, no i wszystkie naj dla niej z okazji pierwszych urodzinek! :tak:

Dorcia, dobrze, ze Wiktorkowi juz plesniawki zeszly i fajnie, ze polubil kapiele - jeszcze troche i bedziesz musiala go sila wyciagac z wanny ;-):-D (ja zeby Sara wyszla musze wode wypuscic :-p).
Spokojnych chrzcin!

Prychatka, to moze Szczyrk na wesele? :-)

Kasia, jak maluszki? Dalej siedza grzecznie w brzuszku czy masz juz je przy sobie? :-)

To tak tylko ogolnie, naprawde nie mam kiedy dokladnie poczytac i odpisac :sorry:

Sciskam wszystkie mocno!
 
Witamy Wszystkich bardzo, bardzo serdecznie:-),
Mery - ogromne gratulacje Małej:-D,
- super, że udały się Wa wczasy:tak:.
Brandy, jak Mela zacznie chodzić to za nią potem nie nadążysz:-p. Co do ząbków to się zgadza, że warto cierpieć. Mnie też to w niedalekiej przyszłości czeka, bo Wiktor strasznie się zaczął ślinić i cały czas pakuje pięść do buzi.
Sandra1982 no to we wrześniu czeka Was wielki dzień-pierwszy dzień w przedszkolu:-). Jak Sara się na to zapatruje?
U nas już po chrzcinach, które były wyjątkowo udane, chociaż w sobotę wieczorem była draka, bo ŁK coś nagadał swoim rodzicom i Ci oburzeni nie chcieli przyjechać. Szkoda słów na tego facet:wściekła/y:. Wiktor przespał pięknie cały dzień, co mnie bardzo ucieszyło, bo nie został wytarmoszony przez gości, jak to często bywa na takich imprezach:-p.
Poza tym w niedzielę Wiktor powiedział swoje 2 pierwsze słowa:
1. Dziękuję.
2. O nie!
Z miłą chęcią bym jeszcze popisała, ale Wiktor się już zaczyna przebudzać.
A na koniec zdjęcia z chrztu:-D:
 

Załączniki

  • 26072009168.jpg
    26072009168.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 31
  • DSC00149.jpg
    DSC00149.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Cześć dziewczyny witam po długiej przerwie. Ja tylko na chwile,przede wszystkim pozdrowienia dla wszystkich. wreszcie urodziłam i jestem w domu , mam dwie śliczne córeczki jedna ma na imię Julia a druga Wiktoria. Pierwsza ważyła 2270 a druga 2500 obie podobne do siebie. urodziłam przez cc. Nie przeczytałam was jeszcze zrobię to później bo małe się budzą. To na razie.
 
Do góry