reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Dorcia fajnie, że kontrole dobrze poszły :tak:Też jeździłam z Amelką na USG główki. Ona miala gronkowca, ale tez nie ma to wplywu na jej rozwój.

Mery zazdroszczę wyjazdu. Póki co siedzię w farbach, szpachlach i innych takich :dry:

Hanna świetne krzesełko :tak: sama się zastanawiam nad kupnem takiego, bo póki co Mela ma takie zwykłe z Ikei. Ale dobre i to. A przeprowadzamy się do Kóz. Wioska niezła :-D

Jutro znowu jadę malować. U Meli zostalo mi tylko poprawienie koloru i wchodzę z robotą do sypialni. Będę miała przynajmniej satysfakcję, że sama zrobiłam swoimi "ręcami" :tak::-)
 
reklama
Cześć wam :-D Jeszcze siedzę w domu i dalej nic, dzieciaki nie wiem czy się obróciły , na przyszły tydzień Idę do gina to mi powie.:tak:Mery ja też ci zazdroszczę wyjazdu nad morze, też bym pojechała:-(Hanna fajne to krzesełko Darcia to dobrze że u was wszystko w porządku:-) Brendy gdzie dokładnie będziesz mieszkać, bo ja mieszkam nie daleko Kóz i trochę znam te okolice.Co do malowania sama zrobisz sobie to najlepiej wiem coś o tym. Pozdrowienia dla wszystkich:-D
 
Witam:-D,
No nareszcie jakiś ruch na naszym forum się zrobił:-p.
Brandy-no, no, no: śwarna babka z Ciebie;-).
Hanna31
to się Wam udała pogoda w czasie wyjazdu:tak:.
Wiktor zamiast jakoś sobie porządkować powolutku tryb życia to go jeszcze bardziej gmatwa-24h/dobę siedziałby przy cycu; wpierw myślałam, że może pokarmu mało, ale jest, bo za każdym razem, jak skończę go karmić to sprawdzam; sposób jego ciągnięcia też jest jakiś taki dziwny-ciągnie, jakby chciał, a nie mógł; jak ssie powyżej 30 minut, a widzę, że śpi to oderwanie go kończy się płaczem i koniecznością ponownego przystawienia; może któraś z Was ma pomysł, co tu może być grane, bo ja naprawdę nie mam bladego pojęcia:confused:? Broń Boże nie żałuję mu jedzenia czy spędzania czasu ze mną tylko wcześniej tak nie miał:-(.Może i jestem przewrażliwiona, ale proszę o wyrozumiałość i jakiś porady:baffled:.
 
Hej Kochane... ale mnie tu długo nie było... normalnie szok...
Po pierwsze witam nowe mamusie.... fajnie, że nasze grono się powiększa....
Brandy... gdzie się przeprowadzacie? B. się nie domyśla niespodzianki?
Mery a gdzie jedziecie nad morze.... My w tym roku jedziemy do Łazów k. Mielna... i też się boję troszkę drogi....
Dorcia.... Twój synuś jest kochany.... A co do tego ciągłego siedzenia przy cycu to po prostu dobrze mu tam... i nawet jak jest najedzony to sobie lubi possać... typowy facet...
Hanna
.... śliczne krzesełko... na pewno się przyda....
 
Dorcia na plesniawki Meli dawałam Aftin... to nic groznego, chyba kazde dzieciatko to ma :tak:
Agusia przeprowadzamy sie do Koz... Juz mam dosc... konca nie widac ;-)A B. nic sie nie domysla, ostatnio mu powiedzialam, ze paczke wyslalam z prezentem. I ciezko na nia czeka teraz :-)
Kaska niedaleko kosciola bedziemy mieszkac. Nie znam tych okolic niestety. A malowanie u nas juz skonczone. Gotowe czeka na mieszkancow :-)
 
Witam:-),
Pogoda, jak marzenie:-D.
Byłam dziś z Wiktorkiem u lekarza i przepisał mu Nystatynę, wit. C i Tantum Verde. Przy okazji dowiedziałam się, że waży już 5100g-moje kochane Słoniątko:-p.
Brandy-bez pracy nie ma kołaczy:cool2:.
Pozdrawiamy.
 
Witam:-(,
Zamiast być lepiej to Wiktorek jeszcze bardziej chory-od wczoraj ma chrypkę więc poszłam się zapytać lekarza czy to normalne, a ten dowalił kolejne leki:dry:...
 
Hej kobietki w końcu coś się rusza na forum
Dorcia na pleśniawki to mi przepisywała mieszankę z nystatyny wit C i aftinu działa rewelacyjne mam nadzieję że malutki już lepiej. Co do tego wiszenia na cycu u nas było podobnie zaczęłam dawać smoczek i potem już było ok
Brandy jak tam już po przeprowadzce?
Kasia odezwij się maluszki już poza brzuszkiem?
Ale nam się dziś pogoda spaprała a było tak gorąco, krzesełko rewelacja Jaś lubi w nim siedzieć nawet jak skończy jeść to lubi siedzieć i patrzy co ja tam w tej kuchni wyprawiam:-D
 
reklama
Dzień dobry:-D.
U nas, jak na razie wszystko w porządku-pleśniawki przeszły, chrypka też przeszła, a także bóle brzuszka, kolka i wzdęcia (na te trzy ostatnie problemy bardzo pomógł nam preparat Bio Gaia, czyli bakterie kwasu mlekowego; może i cholerstwo kosztuje 40zł za 10ml, ale jest warte swojej ceny:tak:). Rytm dnia też już mamy ustalone i nawet kąpiele zostały przez Wiktorka polubione:-).
Hanna31 po akcji z pleśniawkami Wiktor nie chwyci się już chyba nigdy smoczka; jak tylko czuje go w buzi to pluje nim na kilometr:eek:.
W przyszłą niedzielę będę chrzciła moje Słoniątko więc teraz czas spędzam na przygotowaniach.
Co do pogody-nareszcie chłodek przyjemniasty:rofl2:.
Dziewczyny, a co z Wami:confused:???
Pozdrawiamy.
 
Do góry