reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Hej dziewczynki :-)
Ja znowu tylko na chwile, bo mam mase roboty, a jak jestem w domu to nie ma szans, zebym posiedziala dluzej przy komputerze majac przy boku moja corke :-p:baffled:

Mam nadzieje, ze jak sie troche "odrobie" to ponadrabiam wszystko:tak:

U nas stara bida ;-) Sara miala 2 dni katar, ale juz jej przeszlo, a mnie meczylo grypsko zoladkowe, wiec wczoraj kibelek byl moim drugim domem :-p;-):-) Na szczescie dzisiaj jest juz ok :tak:

Czesc zakupow swiatecznych zrobilam, zostala jeszcze jedna czesc (ta wieksza :-p).

Byla dzisiaj u mnie Brandy - ale Ameluszka wyrosla i jak sie cudnie usmiecha! :tak::-):tak:

Ok, musze uciekac.
Pozdrawiam Wszystkie cieplutko i do uslyszenia!!!:-):tak::-)
 
reklama
Hello:-D
Dzisiaj to nigdzie nie wychodzimy bo ja mam okropny katar,a maz jest w pracy wiec na szczepienie jutro sie wybierzemy.
Caly dzien poswiece na lezenie w łózku i uczenie sie, bo w piatek mam egzamin z prawa...
Kupilismy wczoraj cale ubranko dla Dominika na komunie. Wybralam takie wygodne z polarku,a pozniej i tak mu to pewnie sciagne:tak:
Ania_BBchrzciny robimy 11 stycznia,ale wole miec juz wszystko wczesiej niz pozniej na ostatnia chwile biegac. Najbardziej przeraza mnie to ze u nas w kosciele chrzciny sa razem z msza:no::szok: wiec pewnie to bedzie trwac z 1,5h:no::no:
Kunek nie martw sie ze Emilka mniej je mleczka. Dominik to prawie juz wogole nie chce mleka Bebilon,ale kaszki wcina ze smakiem w kazdej ilosci.Do tego cycus i soczek. A soczki to pije morelowe lub marchewkowe z Hipp'a. Z jabluszka zrezygnowalismy od razu poniewaz Dominik na sam widok sie krzywil nie mowiac o smaku:tak::-D.Jak mu raz dalam to mial taka mine kwasna,ze myslalam ze mu juz tak zostanie:oo::wink::rolleyes:
sandra1982 teraz to pewnie macie ogromny ruch w pracy bo przed swietami i przed sylwestrem. Szkoda tylko ze nie ma sniegu:baffled:
Milego dnia Mamuski
 
dzień dobry:-)

My już po wizycie u pediatry, szczepienie znowu przełożone na po świetach bo Emilka ma lekką infekcje i dostała syropek, pewnie w którejś z poradni złapała:-(naszczescie nic powaznego:tak:

cath4 gratulacje i szybkiego wyzdrowienia dla córci;-)

Prychatka zdrówka życzę i żeby maleństwo się nie zaraziło i powodzenia na szczepionce, Wy już druga dawka a my narazie mieliśmy tylko na WZW a na reszte dalej czekamy bo jak nie wyniki moczu złe to gardełko czerwone i ciagle coś:wściekła/y:

Sandra przyjemnej pracy życzę:-)

Ania dużo zdrówka dla Kamilka:tak:

A ja wczoraj wybyłam na zakupy :tak: powiedzmy że sie udały, kupiłam sobie spodnie i sweterek i Emilce świateczne skarpetki z reniferkami:tak::-D może dziś też jeszcze pojadę się rozejrzeć za prezentami bo święta tuż tuż, ale ten czas leci hehe:-):-):-)

Pozdrawiam i miłego popoludnia Wszystkim:happy2:
 
Witam po krótkiej przerwie:) u nas bez zmian.
W poniedziałek byłam u gina na przegladzie poporodwym podwozia i wszystko ok, dostałam tabletki anty dla matek karmiacych, ale jak przeczytałam możliwe skutki uboczne to i sie odechciało je brać;/
W piątek byłam z małą na szczepieniach, myszka juz ponad 5kg waży, lekarka powiedziała że bardzo ładnie przybiera na wadze i że silna dziewczyna, bo główke to już prawie normalnie trzyma czasem jej sie troche zachwieje.
No pozatym pochłonęło mnie teraz robienie stronki www a właściwie dwóch, jedną robie z moimi pracami (grafiki, plakaty, malarstwo) a drugą z moja biżuterią artystyczną.
Pracy magisterskiej jakoś nie mogę ruszyć coś tam popatrzyłam na nią ostatnio i stoje dalej w miejscu;/
Dziś ide na urodziny do szwagierki, ale mam nadzieje, że wieczorem uda i sie jeszcze wpasc na bb i coś napisać.
Miłego dnia:)
Kunek - proszę bardzo to ta spiralka
 

Załączniki

  • 483836375.jpeg
    483836375.jpeg
    41,2 KB · Wyświetleń: 40
Hej! co tak mało piszecie? pewnie pochłonięte przygotowaniami do świąt! Ja w ogóle nie czuje tego że za kilka dnni wigilia i święta, pewnie przez tą pogodę! Jutro ubiorę choinkę to może bardziej poczuje atmosferę świąteczna i wezmę się do jakiejś roboty hehe:)

Oolivia pewnei lekarka przepisała Ci cerazzette ja też je mam i jak na początku przeczytałam o skutkach ubocznych to też się zastanawiałam czy je brać bo trochę tego tam jest!! Ale zdecydweałam się i nie żałuje bo nic z tych objawów nie wystepuje u mnie na szczęście! Tylko przy 1 opakowaniu miałam lekkie krwawienia potem przeszlo! Więc mnoże spróbuj a jak nie będą Ci pasować to przerwiesz...

Witam nową mamusię i to moją imienniczkę :-D

zmykam bo muszę jeszcze troche poprasować zanim moje słoneczko się obudzi bo potem to juz musze z nim siedziec bo jakiś marudny jest i nie chce się sa bawic tylko muszę przy nim siedzieć. Myślę że to od zębów bo widać że go swędzą dziąsełka, majuż 4 ząbki które nawet nie wiem kiedy wyszły yaki spokój był ale zapowiada się że jeszcze się dowiem co to ZĄBKOWANIE!! :szok:
 
reklama
Witam wieczorkiem!

Sylwik witaj wśród nas i pisz często.

Sylveczka ja też jakoś nie czuję świąt. Tylko dekoracje w sklepach i piosenki świąteczne w radio jak jadę autem mi przypominają o świętach. Choinkę nie wiem czy będę ubierała jakąś dużą, bo się boję, że mój mały łobuziak się do niej dobierze. Chyba jakąś małą i gdzieś wysoko, poza zasięgiem łapek małego.

Olivia ja też te tabletki miałam przepisane. Kupilam jedno opakowanie, ale nie zaczęłam brać, no a potem skończyłam karmić piersią i teraz biorę normalne tabletki. Fajnie, że córcia Ci ładnie przybiera. Powodzenia w pisaniu pracy magisterskiej. Ja miałam podobnie. Jak urodził się Kamil miałam napisane dwa rozdziały. Jak miał miesiąc zabrałam się za pisanie i jak tak jeszcze dużo spał w ciągu dnia udało mi się machnąć trzeci rozdział. Potem ciężko mi się było zabrać za czwarty, który był częścią badawczą, najbardziej obszerną. No, ale jakoś w koncu poszło, chociaż dużo czasu mi to zajęło. Kamil już był większy i potrzebowałam pomocy, żeby ktoś się nim zajmował. Także korzystaj z tego, póki mała jeszcze śpi Ci w ciągu dnia i pisz, bo potem jak zacznie raczkować i biegać ciężej będzie :)

Cath dobrze, że katar u Was już przechodzi. A cóż to za problemy z zaświadczeniem do pracy? Lekarz nie chce wystawić?

Kunek infekcje to faktycznie Emilka mogła złapać w przychodni. W poczekalniach często pełno chorych dzieciaków, ale dobrze, że to nic poważnego.

Prychatka powodzenia na egzaminie jutrzejszym i szybkiego przejścia kataru.


U nas bez zmian. Mały jeszcze troszkę ma katar, ale ogólnie już jest dobrze. Przygotowania do świąt na razie na tyle, że udało mi się prezenty w większości pokupować, część zakupów spożywczych też zrobić no i upiec 2 rodzaje ciasteczek :) Jutro planuję troszkę dom wysprzątać. Miłego wieczorku Wam życzę.
 
Do góry