reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
oj dziewczyno ale sobie kasanowe znalazłaś a tym drugim dzieckiem tez zajmuje sie tak intensywnie jak amelka?
sorki za bledy ale mam tylko 1 palec wolny bo córy mnie pilnuja.
wyniki mam dobre mam sie zgłosic do okulisty i neurologa moze oni cos wymysla. teraz pomykam bo mala sie zlosci
 
Cześć dziewczyny. Kitkabb z tej strony. Musiałam zmienić nicka,bo coś mi nie wchodziło :dry:
Potrzebuje namiar na dobrego ginekologa,bardziej kobieta ;-) I nie prywatnie. Polecicie mi kogoś? Szukam dla siostry bo chce zmienić lekarza prowadzącego. Prosiłabym o jak najszybszą odpowiedz. Będę bardzo wdzięczna :tak:
Odezwę się w wolnej chwili, bo mam teraz trochę na głowie.
Pozdrawiam cieplutko
 
Hej dziewczynki! :-)

Ja tak na "szybciocha", bo mam sporo pracy :tak:

Ania, zdrowka dla Was!!!:tak: Mam nadzieje, ze juz lepiej!:tak:

Brandy, i znowu zrobila nam sie sliczna pogoda, wiec pewnie Amelka bedzie korzystac z promieni slonca ;-):tak::-)
Co do kaszki z brokulami, tj. Misiowego Ogrodka ;-) to Sara bardzo je lubila i do dzisiaj czasami zjada te kaszki warzywne jako dodatek np. do zupki :tak::-)
Jezeli chodzi o wspanialego tatusia Amelki to brak slow...Kretyn do potegi!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Sorry, ale normalnie skad sie biora tacy tatusiowie...jak maja nasze dzieci...

Mery, oby neurolog i okulista tez niczego nie wykryli, tzn. niczego zlego :tak:Trzymam kciuki za kolejne dobre wyniki!:tak:

Czesc Kitka/Kinia ;-):-DWitaj z powrotem! :tak: Niestety nie znam zadnej pani gienkolog na kase :no:ale wiem, ze Brandy miala fajna, wiec moze ona da Ci namiary :tak: A jak Oliwcia sie chowa?

U nas bez zmian. Ja w pracy, Sara z babcia na spacerze pewnie :-) W ogole mojemu dziecku cos sie poprzestawialo i w wieku 2 lat i 3 mies. zaczela pic wieczorem i rano mleko zageszczone kaszka ryzowo owocowa :baffled::-p Wczesniej wyczuwala chocby szczypte kaszki, a teraz pochlania takie geste mleko migiem :-p
Wazylam ja wczoraj i ma 15kg, a wzrostu 91cm :tak::-)

Milego dnia!
 
Witam!

Sandra piękną wagę Twoja córa ma :) Miłego dnia w pracy.

KitkaBB/Kinia ja niestety nie bardzo znam ginekologów przyjmujących na NFZ, wydaje mi się, że w przychodni na osiedlu Karpackim przyjmuje dr Lasatowicz, ale to mężczyzna, słyszałam o nim dobre opinie, ale osobiście nigdy u niego nie byłam. No i jeszcze w Supramed też na NFZ przyjmują i kobiety też, niestety osobiście nie znam żadnego gina stamtąd, bo w ciąży chodziłam prywatnie.

Mery ale masz umiejętności pisania jednym palcem z dwoma córami na rękach. Dobrze, że wyniki dobre i trzymam kciuki, żeby u neurologa i okulisty też wszystko w porządku było.

Brandy niezły szok z tatusiem Amelki, dwie córy w ostępie 7 miesięcy? Pierwszy raz słyszę taką historię.
A o tych kaszkach warzywnych to pierwszy raz słyszę, musiałam je jakoś przeoczyć na półce, bo kupowałam takie z dodatkiem owoców.

U nas już lepiej, u Kamila poprawa, antybiotyk chyba zadziałał. Najgorszy byl weekend, bo temp wysoka, co podałam coś na zbicie gorączki to znowu się podnosiła. Całe szczęście już gorączki nie ma.
 
Mery i tu Cie zadziwie, bo "ojciec roku" Nataszą zajmuje się dość intensywnie ... przynajmniej z tego co mówiła mi Daria ...

Sandra no Amelka korzysta, korzysta.... a najdziwniejsze jest to, ze wczoraj, mimo tej strasznej pogody spało jej sie najlepiej :-) po drugie - nie wiem skad sie biora tacy faceci :no: jeśli z Marsa to niech tam sobie wracają :tak: zabić to mało dosłownie... po trzecie - kaszki kaszkami, ale moje dziecko dostało dzisiaj pierwszy raz zupkę jarzynową :-D jakie to jest paskudztwo :baffled: no ale ona ładnie zjadła i to najważniejsze :-)

Kitka/ Kinia ja chodziłam do dr Stoleckiej do Wilkowic na NFZ. Bardzo dobra lekarka. Przyjmuje też w SupraMedzie na Olszówki. Tylko nie wiem czy tam na NFZ przyjmują....:-)

Aniu to fantastycznie, że antybiotyk zaczał działać :tak: Poza tym, to fakt.... takie historie to nawet za czesto w filmach sie nie zdarzają :baffled:
 
Brandy ty to masz przesr.... z tym facetem... normalnie brak slow....

Mery sliczne zdjecia... masz kochane dwie pociechy... a ty tez fajna laseczka...

Bernadka... wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek... pokaz sie tu ciotko choc na chwile... ;-)

U mnie zaczely sie szkolenia do nowego programu w pracy... dopiero co wrocilam do domu.. i tak jeszcze przez dwa dni... ale potem sobie odbije... jedziemy na imprezke firmowa do Krakowa... na dwa dni... supcio...
 
Witajcie kochane
Po dlugiej przerwie znow jestem:-)
Wszystkie juz pewnie o mnie zapomnialy:-(
Syneczek wlasnie zasnal wiec mam chwile zeby napisac:-)
U mnie sie duzo nie zmienilo,maly rosnie jak na drozdzach,za tydzien konczy 3 miesiace:-D
Ja do konca miesiaca mam dwa egzaminy do zdania,ale wogole nie mam do tego glowy i nie wiem jak to bedzie...musze napisac pismo o przedluzenie terminu,chociaz nie wiem czy to przejdzie:-(
Dzien za dniem leci,juz za niedlugo swieta:-)
Nie moge sie doczekac,poniewaz to nasze pierwsze swieta w mieszkanku i pierwsze z Dominiczkiem:-)
A na Andrzejki dostalismy zaproszenie do znajomych,ale nie wiem czy chce isc...bez synka:-(tak mi sie robi smutno jak sobie pomysle ze nie spedze z nim nocy i ze moge przeoczyc jakis jego usmieszek przez sen:tak:.
Chyba nie jestem jeszcze przekonana do tego by go zostawic na noc bez mojej opieki:-(
Teraz sie juz poprawie i bede czesciej zagladac,bo brakowalo mi Was przez ten czas co mnie tu nie bylo:tak::tak::tak::-D:-)
Pozdrawiam:happy::happy2:
 
Dzięki dziewczyny za pomoc ;-)
A Oliwka rośnie jak na drożdżach i buzia jej się nie zamyka :-D Skubana czasami jak powie coś to mnie normalnie zatyka. Wczoraj na przykład. Dziadek czasami wyciąga swoje CB i coś tam gada do niego. Oliwka bawi się, bawi w końcu bierze nogę od lalki i mówi takim spokojnym głosem "kolego mas cysto" No myślałam,że padnę :-D Łapie wszystko szybko.
A ja póki co zdałam dzisiaj egzamin teoretyczny na prawo jazdy i jak dobrze pójdzie zrobię sobie prezent na mikołaja i będę mieć prawko :-D Bo akurat taki mam termin.

Cześć Prychatka :) Tak się zastanawiałam gdzie ja widziałam zdjęcie Dominiczka :D I teraz już wiem. Bo Twojego mężusia znam ;) Śliczny Wam synek rośnie :). Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki
kinia tez zdawałam prawko w mikołaja śniegu dowaliło jak cholera i cały czas sypał no ale udało się i fajny prezent miałam.
Ja też nie wiem czy zostawiłabym małą samą teraz i tak to nie możliwe bo cycka ssie w nocy ssak mały. A tak ogólnie to od 2 lat jak jest Natka na świecie to tylko 2 razy ją zostawiłam na noc i skoro świt jechałam po nią i chyba przez to taki cycek z niej jest wszędzie za mną łazi nawet do kibla.
Dzisiaj moja kolezanka ma cesarke ma mieć chłopca więc trzymam kciuki na nią też ma córe 0 4 m-ce starszą od Natki ale jej się trafiło ze parka będzie.
Fakt ciekawe co robi Bernadka zawsze jej pełno było a teraz cisza mam nadzieje ze znów się coś im nie przyplątało no i Deisy już zapomniała o nas a i Oliwia jak została mamusie to nie zagląda wszystkie jakieś zajęte.
Miłego dzionka życze i pomykam do szkrabów
 
Do góry