reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Witam dziewczynki co tu taka cisza gdziescie sie podziały
Niezłe opowiadanko Agusia uśmialiśmy sie zz mężem az sie popłakałam
Moje dziewczynki wyleczyły sie, z katarku. Pati dostala wczoraj na wieczór butle mleka z kleikiem ryżowym ale żeby jakoś dłuzej spała to nie, dzisiaj dałam jej na próbe marchewke z jabłkiem z bobowity ale niestety jakoś nie idzie jej jedzenie łyzeczka umorusała się calutka bo wszedzie jej wypływało natomiast Natka chętnie jej pomogła
Wkońcu sie zmobilizowałam i wybieram sie jutro do lekarza żeby mi przepisał jakie badania musze zrobić bo chyba anemia wróciła mam cholerne zawroty glowy i takie tam
Ogólnie rzecz biorac dzień ucieka za dniem będe miała troszke czasu to wrzuce zdjęcia z chrzcin
pozd może ktoś tu zajrzy
 
Witamy wieczorową porą...czy ktoś tu jeszcze zagląda ???? :baffled:
U nas stara bieda, nową goni...dzień za dniem, w kółko jedno i to samo :tak:

Mery - Amelia dostaje ode mnie narazie samo jabłko, bez marchewki, ale strasznie jej smakuje :-D:tak:i nawet Gerbera nauczyła się jeść, już nie pluje na lewo i prawo :-) do tego doszły oczywiście kaszki ryżowa i kukurydziana. I nawet śpi po nich ładnie. Ok 23 karmię ją jeszcze na śpiocha to przy dobrych wiatrach potrafi spać do 8 rano :-D:tak: czasem tylko koło 3 się obudzi, ale nie wiele wtedy je. Raz to mi dała pospać nawet do 9.30 :szok:
A Ty dziewczynko, dupka w troki i zasuwać do lekarza !!! Jak masz powrót anemii to bardzo nie dobrze !!!

Hop hop, niech tu ktoś zajrzy !!!:-(
 
No i byłam pokłuli mnie no ale wkońcu sie dowiem albo i nie co mi jest bo lekarz na oko stwierdził ze anemii nie widzi teraz czekam do poniedziałku i ide po wyniki i odrazu do lekarza później na bioderka do kontroli tak więc poniedziałek pod znakiem lekarzy.
Dziś mała dostała troche jabłka no nie powiem żeby jej to smakowało ale już poszło lepiej niż wczoraj jakieś 3 łyżeczki zjadła no a reszte Natka wtranzoliła.
Teraz spią choć nie za fajnie bo zaraz za płotem 2 koparki ryją bo robia nam kanalizacje normalnie cywilizacja.
Pomykam cos wrzucić na ruszcik a Brendy masz fajnie z ta małą zeby moja chciała tak spać wczoraj zjadła mleko z kleikiem ryżowym 150 przed 8 wstała po 23 wzięłam ją do nas do łózka cmokła 2 cycki znw spała i tak 3 razy w nocy o 5 pomęczyły ja pierdy i spala do 7.30 ze mną na poduszcze wiec mam komfort spania jak cholera ze też nie mam takiego spania jak mąż jego to by trzesienie ziemi nie ruszyło.
 


[URL="http://imageshack.us"]W
crlw3.jpg
[/URL]
 
Ostatnia edycja:
No i ja sie witam po tygodniowej przerwie :tak::-)

Widze, ze cos nasze forum ucichlo ;-) Gdzie sie podziewacie dziewczeta? ;-)

Ciekawe jak tam Oolivia? I mala Emilka? Oolivia, w wolnej chwili (o ile na taka mozesz sobie pozwolic ;-)) wpadnij skrobnac kilka slow :tak::-)

Brandy, Mery, widze, ze dziewczynki zaczynaja jesc nowe smakolyki :tak::-) Dopiero sie urodzily, a tu juz sobie dietke urozmaicaja - ale ten czas leci! :tak:

Mery, trzymam kciuki za dobre wyniki badan! Daj znac jak je odbierzesz! Sliczna masz rodzinke, a dziewczynki sa urocze!!!:tak:

Brandy, ale pieknie Amelka przybiera na wadze :tak: Czym Ty ja karmisz? ;-):-)Kawal zdrowej dziewuszki juz z niej jest :tak:No i super, ze daje Ci pospac :tak::-)Pewnie jest nasycona przez zageszczone mleczko i glod jej nie wybudza.

Agusiaaa, ale sie usmialam z tej historyjki :-D:-D:-DDobre, dobre! :tak::-D:tak:

U nas jak to Brandy napisala - "u nas stara bieda, nową goni...dzień za dniem, w kółko jedno i to samo ";-):-):-p
Mialam 4 dni wolnego, wiec spedzilam czas z Sarka, dzisiaj w pracy, jeszcze 2.5h, a jutro znowu wolne :tak::-)
Przedwczoraj tatus T. odwiedzil w koncu swoja coreczke i nawet prezent jej przywiozl :-p cudny, firmowy kombinezon 2czesciowy, wiec jeden powazny wydatek mamy z glowy ;-) Korzystajac z tego, ze sie pojawil, zostawilysmy mu Sare i pojechalysmy z mama do BB, a to moje zdradzieckie dziecko nawet "papa" mi nie zrobilo, bo mialo juz tatusia :baffled::-pZobaczymy kiedy kolejna wizyta dojdzie do skutku, bo ostatnio to pojawia sie u malej z czestotliwoscia 1 wizyta na 2 miesiace :no::baffled:

Milego dnia dziewczynki!
 
Witam serdecznie!

I ja się pojawiam po dłuższej przerwie.

Mery ślicznie wyglącie na zdjęciach. Córeczki przecudne :)

Sandra to fajny prezent od taty, kombinezonik zawsze się przyda. Zwłaszcza, że zima się zbliża.

Brandy niezły klocuszek się robi z Amelki.

U nas też stara bieda :) Ostatnio dopadło nas choróbsko. Kamil chory na antybiotyku i ja niestety też. W czwartek i wczoraj "umierałam", ale dzisiaj już lepiej całe szczęście.

Miłego wieczorku.
 
Przedpołudniowe HEJ :-D
My korzystamy ostatnich jako takich pogodnych dni i mala lezakuje do 15 :-) A mama w tym czasie siedzi na necie i szuka ogły w stogu siana...
Nie karmie jej zadnymi specyfikami :tak: jej dietka opiera sie na Nan'ie, kleiku ryzowym i kukurydzianym, tartych jabluszkach, kaszce i od wczoraj soczku jablkowym :-) no jest tego coraz wiecej i wiecej. Babcia sie zabiera do kupna kaszki z brokulami :baffled: ciekawe czy moje dziecko ja polubi :confused:

Sandra Ty to mi nawet nie gadaj o widzycie "tatusia"... Ojciec roku 2 dni przed rozprawa przypomnial sobie, ze ma corke. :no: i na dodatek na rozprawie sie nie pojawil, bo pozew wrocil do sadu z adnotacja, ze adresat sie wyprowadzil, wiec sadowej batalii ciag dalszy...a juz tak bardzo chcialam to miec za soba :-( najsmieszniejsze jest to, ze widziec to by sie z nia chcial, ale utrzymywac jej to nie ma komu...zreszta przy dwojce dzieci to juz nie takie hop siup...a własnie! W zeszly weekend spotkalam sie z Daria i widzialam te druga coreczke :tak: tez jest sliczna...a Daria jest calkiem normalna dziewczyna :tak:

Mery cudne zdjecia :-):tak: a te Twoje dziewczyny to tez juz duze pannice :-) a Ty pisz odrazu co z tymi Twoimi wynikami kochana....

Ania wracajcie szybko do zdrowia !!!:tak::-D
 
reklama
ojo joj cos się ruszyło ktoś tu jednak zaglądaa gdzie reszta?
Brendy nie wiedziałam ze z tego Twojego ex taki kasanowa już dwójke ma?
jade jutro na cały dzień do rodziców wiec co do wyników to dam znac wieczór albo we wtorek bo nie zaloguje sie z innego kompa bo nie pamiętam hasła.
Własnie mój szanowny małzonek zbiera sie do pracy dzieci kimają więc ja też mam zamiar ciekawe co z tego wyjdzie.
 
Do góry