reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Mery to faktycznie mialas przeboje nocne...:-( Amelia mi ladnie spi, dzieki Bogu... ona juz wie, ze najpierw kapiel, potem butla i spanie...jak usypia ok 20.30 to budzi sie dopiero po 23....butla i znow spanie :-D i tak do 7 co 3h sie budzi...potem rozmowy z misiem....jak ja daje na dwor we wozku to znow ladnie spi, a tak nie daj boze, pogoda do bani to caly dzien z nia walcze o spanie :sorry2::dry:
Moge sie z Toba uwalic kochana z nerwow, tylko jak skonczysz karmic :-)
 
reklama
Witam serdecznie!

Sandra dziękuję w imieniu Kamilka za życzenia. Współczuję siedzenia w pracy w taki przyjemny niedzielny dzionek.

Brandy udanych porządków. Mnie też czeka prasowanie. Na razie udało mi się poukładać pranie.

Mery współczuję nocki.

Iwa witaj! jestes z Bielska?

Oliviaa jak tam oznaki porodu?

Ja do Was zajrzałam, bo akurat mam troszkę czasu dla siebie. Moi dwaj mężczyzni śpią od jakiejś godzinki i ten mniejszy właśnie chyba się rozbudził :)
 
Prasowanie - a co to jest?;-):-p:-D Nienawidze prasowac i nie prasuje praktycznie niczego, ewentualnie na tzw. wielkie wyjscie :-p
Sarze ciuchow nigdy nie prasowalam (no moze jednorazowo zanim sie urodzila :tak:)- przez pierwsze kilka tygodni mama prasowala mi dla niej pajacyki i body i to wsio :-p Po prostu wszystko ladnie wieszam i jak wysycha to nie ma potrzeby prasowania :tak::-)

Brandy, wybacz mi, wybacz :tak::-D Odpokutuje jakos swoje grzechy :-p zwlaszcza przy zimnym piwku :tak:;-):-D

Mery, oj wspolczuje nieprzespanej nocy :sorry2: U mnie na szczescie nigdy nie bylo z tym problemow :blink:wiec nie wiem za bardzo co to nieprzespana noc z powodu dziecka. Mam nadzieje, ze dzisiaj dziewczynki pozwola Ci troszke odespac :tak:No i milych odwiedzin u znajomych :tak::-)

Ania, zagladaj jak najczesciej :tak: Im nas wiecej, tym lepiej :tak::-)

Dopiero 13:00 :baffled: ale dzisiaj czas mi sie wlecze :baffled::-p
 
Mery... nie zazdroszczę tych przespanych nocy... Olek już wyrosną z nocnych pobudek... czasami tylko jak sie odkryje to wola " mama, todeka.... " co oznacza "mama kołderka"
Sandra...widzę, ze prasowanie wygląda u ciebie tak jak i u mnie... prasuje tylko jak wychodzimy na jakieś wesele... czy coś w tym stylu...

A dziś nie mam pomysłu na resztę dnia... w sumie ogarną mnie ogromny leń...
 
Agusiaaa, dokladnie :tak: A ze wesela nie zdarzaja sie na codzien :-p:-p:-p:-D to nie prasuje praktycznie wcale :-p
PS. Sliczny ten Twoj Olus :tak:

Ja w pracy do 17:00 i tez brak pomyslow na reszte dnia :sorry2: Pewnie pobawimy sie z Sara albo poczytamy ksiazke, pozniej kolacyjka, kapiel i wieczor bede miec dla siebie :tak::-) jakis filmik, piwko i tyle :-p
 
Witajcie Kochane:) ja wziąż robie za nosidełko dla małej i już mi się to od jakiegoś czasu przestało podobać:( a Emlilce widocznie na odwrotnie, więc sobie nadal siedzi:(
No cóż termin z usg to na 25/6 był a z @ to na jutro mam, jak dalej nic się nie ruszy to jutro ide do swojego gina i jak mi powie, że mam dalej czekać na skórcze (mimo że od prawie 2 tyg mam 2cm
(na dwa lużne palce jak to określił) to się poważnie zastanowie nad wizytą w euskulapie i porodem tam bo to czekanie już mnie dobija;(
Ale mi się sen dziś śnił, masakra śniło mi się, że byliśmy na jakieś wycieczce i urodziłam w autobusie;/ (szczegółów wam oszczędzę) ale taki realistyczny był sen, że jak się obudziłam od razu sprawdziłam czy dalej w ciązy jestem :) a miałam tak napięty brzuch i skurczyki, że ąż dziwnie:/
Dziś znowu byłam na długim prawie 3 godzinnym spacerku i mam cichą nadzieję że się coś ruszy.

Ania_BB - wszystkiego najlepszego dla Kamilka

Mery - z dzieciaczkami to się napewno nudzić przynajmniej nie będziecie na imprezce.

Sandra - też tak kiedyś miałam,a napisałam dlugaśnego posta i też poszlo się paść ;/ma ja się już nie mogę doczekać kiedy moja mała bedzie tak gaworzyła:)eh weekend w pracy to nieciekawie;/ Sandra z tego co czytałam to w jakieś inf.turystycznej pracujesz?, może orientujesz się czy są wogóle jakieś oferty sylwestrowe dla rodzin z takimi malymi maluszkami? bo nie uśmiecha mi się siedzieć w domu w sylwestera;/ a nie mam pomysłu gdzie można go spędziś z dzieciaczkiem;/

Prychatka - nie ma to jak pogaduchy ze znajomymi, zawsze się wtedy humorek poprawia

Brendy - ja to znowu mam nadzieję, że na 1.11 to w domku będę a nie na porodówce:) a ty gdzie teraz częściej jesteś w bb czy w szczyrku?

Iwa2 - witaj w naszym gronie i śmiało pisz co u Ciebie :)
 
Ostatnia edycja:
Mery - to niezły charakterek ma ta twoja malutka hrabinka:)
Agusiaaa - eheh no dzieciaczki to nieżły swój słownik mają " mama, todeka.... " hehe:), często to tylko rodzice go rozumieją, jak nie masz pomysłu na resztę dnia to może warto się wybrać na spacerek, ładna jesienna pogoda, z niedlugo to się pwenie chlipa zrobi i nici ze spacerków będą:)

Sandra, Brendy - ale jesteście okropne:wściekła/y:, ciągle o jakimś piwku wspominacie a mi tu ślinka cieknie, a język to mi do kolan zaraz opadnie z pragnienia :blink::blink::blink:
 
Ostatnia edycja:
Oolivia, ale uparciuch z tej Twojej Emilki ;-):-) albo mala porzadnicka siedzi u Ciebie w brzuszku i czeka do dokladnej daty, czyli na jutro ;-):-)Trzymam kciuki, zeby wszystko poszlo sprawnie i szybko :tak:
A do Esculapa zawsze mozesz zadzwonic i zapytac czy mozesz przyjechac:tak: Mnie przy luznych 2 cm i skurczach, ktorych nie czulam nic a nic, podali oksytocyne (na moja prosbe) i mala po paru godzinach byla na swiecie :-p:-)
Co do ofert sylwestrowych to powiem szczerze, ze nie wiem czy nadawaloby sie cos dla Was z takim maluszkiem - wiadomo, knajpy sa pelne dymu plus glosna muzyka, a Sylwester na wolnym powietrzu, ktory bedziemy organizowac, to tez nie wiem czy to najlepszy pomysl :sorry2:
Daj znac co Cie dokladnie interesuje - moze jakos bede mogla pomoc :tak::-)
Tymczasem sciskam i prosze: "Emilko, wyjdz juz z tego brzuszka:tak::tak::tak:" :-D:-D:-D

Ja jeszcze pol godzinki w pracy, a potem 4 dni wolnego :tak::-D:tak:

W ogole to sie dzisiaj rano usmialam, bo sie pytam malej:
-Jak masz na imie dziewczynko?
-Sala.
-A gdzie mieszkasz?
-W bajcie.
-A z kim w tej bajce mieszkasz?
-Z Jasiem. :-p:-p:-p

Ot, cale moje dziecko :-p

Postaram sie zajrzec w tygodniu :tak:

Pozdrawiam.
 
Witam. Nie jestem częstym gościem na waszym forum a to z powodu mojej Paulinki. Żeby zasneła w dzień to nieźle musze się namęczyć a jak już zaśnie to śpi tylko 30 min, za to na spacerze spi cały czas, szkoda że pogoda już nie na długie spacery. Więc ja znajde chwile czasu to wtedy moge przeczytać co tam u was słychać.
Oliviaa ja urodziłam 10 dni po terminie i jak juz miną termin to poszłam do szpitala bo się zaczełam denerwować. Ale nie było po co się martwić Paulinka się troche spózniła ale warto było czekać.:-)
 
reklama
Oolivia - spokojnie, na Ciebie z piwkiem jeszcze przyjdzie czas...ja w ciazy wypilam pare piw...tak dla ochlody w te upalne dni...najlepszy byl Redd's :-D
Dołaczam sie do prosby Sandry - "Emilko wyjdz juz do nas z tego brzuszka" :-):-):-)

Agusia - Olus jest słodziutenki !!!! Ten jego usmiech jest powalajacy :-):tak:
Monika - staraj sie do nas zagladac jak najczesciej :tak:
Sandra.... tym zimnym piwem napewno odkupisz swoje winy :tak::-D wybredna nie jestem - Żywiec siada jak złoto :tak::-)
 
Do góry