reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witajcie
Brandydobrze Cie rozumiem bo wlasnie tez jestem w podobnej sytuacji.Wlasnie wrocilam ze szkoly i glupia baba z angielskiego powiedziala ze nie ma dla mnie czasu i ona nie ma pojecia jak sobie teraz zrobie zeby zaliczyc jej przedmiot.Jest to okropny i wredny babsztyl i robi takie problemy wszystkim, a mnie to juz wybitnie nie lubi:no:

Jestem zla i smutna:-(. Naszczescie dzis tesciowa zostaje z malym a ja wybieram sie z kolezankami na pogaduchy,moze mi sie poprawi humor:dry:
 
reklama
Prychatka, wspolczuje problemow z babsztylem od angielskiego :sorry2: Skad sie biora takie wredne babska :baffled:Mam nadzieje, ze wypad z dziewczynami poprawi Ci humor :tak: A i angielski uda Ci sie zaliczyc :tak:
A mozna wiedziec gdzie sie uczysz?

Ja jeszcze godzine w pracy, teraz zaczyna sie czas ciagnac :blink:
 
Hej dziewczynki :-) Dzisiaj juz czuje sie zdecydowanie lepiej.... Bylam z Amelia na malej wycieczce w moich rodzinnych stronach, czyli Dąbrowie. Odwiedziała na grobach swoje prababcie....bo niestety na Wszystkich Świętych zostajemy obie w domu.

Prychatka czyli faktycznie jestesmy w podobnej sytuacji...Ty masz kredki z angielskiego a ja studiuje filologie angielska :dry:Ja nie rozumiem jak wykladowcy moga bec tacy...niezyciowi :sorry2:

Sandra skoro masz wolne od poniedzialku do czwartku, to moze uda nam sie w koncu wyjsc na jakis wspolny spacer co? A i dla wiadomosci informacji - mamy wszystkie miejsca wolne na Sylwestra :-p:tak:

Oolivia to niezlego masz tego wykladowce :-D:-D:-D a jak Emilka? Pcha sie cos na swiat czy nie bardzo jeszcze ?

Ja dzisiaj jak poloze mala spac skocze na jakies piwko...dzieki Bogu, ze prawie mieszkam w barze i nikt nie musi zostawac z mala, bo mam elektroniczna nianie, z ktora sie nie rozstaje...:-D:tak: A poza tym moja perła coraz wiecej sobie gaworzy:-) jakas bogatsza gama dzwiekow z niej wychodzi:-p juz sobie moge z nia porozmawiac:-D
 
Witam niedzielnie :-D Ja w pracy, ruchu sie nie spodziewam, nic nie zalatwie, wiec do 17:00 bede Was nawiedzac ;-):-)

Oolivia, zaczne od Ciebie, jak tam sytuacja sie przedstawia? :-) Zaczelo sie cos? Dawaj znac w miare mozliwosci :tak:

Brandy, piwko zaliczone? ;-):-) Ja wczorajszy wieczorek spedzilam w domowych pieleszach przed tv - ot taka mala zmiana :-p
Dobrze, ze humor juz lepszy :tak:
No koniecznie musimy sie zgadac na jakis spacer - w koncu, bo ostatnio nawalalam :sorry2: wybacz :sorry2::tak:
A co do wolnych miejsc na sylwestra to wyslijcie nam maila z ta inormacja plus cala oferte, ok? :tak::-)

Iwa2, witaj! :-) Jestes z Bielska? Napisz nam cos o sobie :tak:
 
Witam Was w ten piekny sloneczny poranek :-)
Niby niedziela, dzien swiety a ja sie powoli biore za porzadki :tak: Sterta prania, prasowania...do tego porzadki szufladowe...ale mam teraz duuuuzo wolnego czasu, wiec sie nie spiesze. We wtorek jade na uczelnie pozalatwiac wszystkie formalnosci do konca....:dry:
 
reklama
Oj dziewczyna ale miałam nocke walczyliśmy z Patką do 1 żeby zasnęła szło wszystko bujanie noszenie suszarka wibratorek w łóżeczku myzyczki śpiewanie i wkońcu przytaszczyłam wózek i padła pierwszy raz sie jej tak stało a w dzień spała tylko 4 godz. Teraz hrabina odsypia i ma wszystko w d.. a mamusia oczy na zapałkach
Tez bym się wybrała na jakieś piwko ale mamie karmiącej nie wypada o do tego da najbliższej knajpy musimy isc 40 min bo autkiem to znowu jabym musiała wracać niech no tylko skończe karmić a normalnie uwale się z tych nerwów. Teraz znów koniec miesiąca za pasem trzeba brać się za rachunki uwielbiam .
Dobrze ze dziś jedziemy do znajomych moąe sie troche rozluźnie.
Miłego dzionka
aha Brendy musiałaś przypomnieć o prasowaniu właśnie sobie uświadomiłam ze też musze
 
Do góry