reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Dzięki dziewczyny za komplementy w imieniu Olusia...

Oolivia.... spacerek zaliczony... a potem wpadli znajomi... i.... wypiłyśmy z koleżanką dwie butelki winka... pychotka....ale sie wyluzowałam..... teraz już posprzątane po tornadzie dwulatków... (koleżanka ma synka w wieku Olusia)... i idę się do mężusia poprzytulać... hihihi.... winko nastraja....
 
reklama
Cześć dziewczyny
Oolivia oj to rzeczywiście uparciuch z tej Twojej Emilki ;-) a gdzie masz zamiar rodzić ? ja rodziłam w wojewódzkim i jestem nawet zadowolona z tym że ja rodziłam w kiepskim okresie bo akurat były strajki itd na następny poród raczej też tam się wybiorę tylko wezmę sobie swoją położną koleżanka tak rodziła i było super we wszystkim jej pomogła przyszła w wyznaczony dzień dostała zastrzyk i urodziła w 2 godziny (zależało jej na konkretnym dniu bo miała już jedno dziecko w domu i musiała zorganizować opiekę nad nim )
na Esculap raczej bym się nie zdecydowała ale to tylko moja opinia bo jest sporo osób które tam rodziły i są zadowolone więc mam nadzieję że i ty będziesz
Brandy bardzo mi przykro z powodu egzaminu mam nadzieje że uda Ci się wszystko poukładać :tak:
U nas wszystko w miarę ok Zuzi rośnie coraz więcej mówi co mnie bardzo cieszy bo w końcu wiem o co jej chodzi jedyny problem to to że nie chce jeść już nie wiem co mam z nią robić :crazy: no i dalej ją karmie co powoli zaczyna mnie wkurzać ale co mam zrobić jak młoda nie chce pić mleka modyfikowanego i nawet na kaszki ostatnio się obraziła:angry:
od jakiegoś czasu myślę o kolejnej ciąży ale w tej chwili jest to praktycznie nie możliwe ale trzymajcie kciuki może wszystko się jakoś ułoży
 
Hej dziewczyny :-)
Ale dzisiaj wioter wieje :tak::baffled: ale wioter nam nie straszny i kolo poludnia smigniemy na jakis spacer. U nas w nocy spokojnie. Mala jak zwykle budzila sie tylko na butle. Teraz lezy i znow opowiada sobie do misia:-D

Luandzia myslisz o drugiej ciązy? Trzymam kciuki za poukladanie sie wszystkich spraw :tak::-)

Agusia to wieczorek sie udal :-) ja tez z rodzicami wczoraj winko pilam...a jak sie potem spalo...mmmm bajka :-D tylko nie bylo sie do kogo przytulic :-(

Oolivia i co tam ? Jak Emilka ? Zeby juz chciala wyjsc do nas bo sie jej doczekac nie mozemy :-D:tak:

Bernadka gdzie jestes moja ulubienico ??? :-D

Daisy Ty tez jakos zniknelaś :-(
 
Witam się z rana, dziś na terminie siedzę i czuje już presje suwaczka;/ hehe pójdę gina, zobaczę co mi powie i zadzwonie do eskulapa.
M. został w domku:) i właśnie szukuje pyszne śniadanko już mi noskiem kręci, tosty robi:) mniam
A ja dziś znowu durny sen miałam tym razem to śniło mi się, że pojechaliśmy do eskulapa i wywoływali mi poród oksytocyną w .......pociągu;/ eheh masakra jakie głupoty.
 
Witajcie:)
Zjedlismy z malym wlasnie sniadanko:-) Ja pierwsze,on drugie:-).Nocka spokojnie,Dominiczek budzi sie tylko raz,zje i zaraz zasypia znowu.Przygotowalam wszystko do obiadku,dzisiaj bedzie karczek w miodzie:-)Na spacer nie wybieramy sie bo pogoda taka sobie:errr:Po poludniu ide na prawo jazdy,a w srode mam egzamin wewnetrzny z teorii,wiec musze go zdac bo bylby ladny wstyd jakbym takie cos oblala:-p ale jakby co to trzymajcie kciuki tak dla pewności:tak:Od czwartku jazdy...naszczescie juz troche z mezem jezdzilam wiec nie bedzie tak zle:-p:-p
Oolivia jezeli na dzisiaj masz termin to jak pojedziesz do Eskulapa to podlacza Ci oksytocyne i po paru godzinach Malenka bedzie juz w Twoich ramionach:-):-D:-)Ja tez urodzilam w poniedzialek...wiec moze i Tobie sie dzisiaj uda;-)
Brandy z Ciebie i Twojej corci to odwazne kobiety:-) wiatru sie nie boicie:happy2:
Zagladne tutaj pozniej a narazie ide sobie jeszcze polezec:-)
 
prychatka tez bym chciala, zeby Amelia budzila mi sie tylko raz w nocy...ale to tylko marzenia :-) budzi sie w nocy 2-3 razy ... co do jedzonka to nawet mi nie mow, jstem na diecie :-D:tak: dzisiaj tylko Kubuś do picia, czarna kawa i nic wiecej :-) trzeba zrzucic zbedne 8 kg :tak:
Robisz prawo jazdy? Testy sa strasznie proste. Ja zdalam bezblednie ;-) tyle czasu siedzialam w domu nad wszystkimi testami, ze umialam je na pamiec, wystarczylo, ze zobaczylam obrazek a juz wiedzialam jakie odpowiedzi sa poprawne :-D Egzamin na prawko nie chwalac sie zdalam za pierwszym razem :-D
A mala sie "wentyluje" we wozku wlasnie...poubierana po same uszy ;-)
 
Brandy twoje wołanie dotarło na razie przez Magurę do Bystrej... więc jestem...
Ja prawko zdałam dopiero za trzecim razem.... a umiałam już jeździć praktycznie od 13tego roku życia... Teraz jeżdżenie samochodem jest moim żywiołem....
Oolivia.... aż mi Ciebie żal kochana, że tak długo musisz czekać... ale jest warto.... sama wiem jak to jest z tym czekaniem bo w szpitalu byłam 11 dni zanim sie Oluś urodził i już mnie kur....ca brała....
 
reklama
Do góry