reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG w 5 tygodniu i brak zarodka w usg

reklama
I jak tam? @ManiaB co Ci wyszło ?? Ja jestem w podobnej sytuacji... 14.06 robiłam betę 22,6 i progesteron 8,2. Dzisiaj 18.06 ponownie zrobiłam, czekam na wyniki. Mam stresa bo mi tez gin szans nie daje przy takich niskich normach. Ale ja mam jednak nadzieje ze bd wszystko dobrze. Na usg nic nie było widać, bo za wcześnie (być może na prawde późno doszło do zagnieżdżenia) ale tego nie wiem :/ Biore dupka 2x1 i mam nadzieje ze pomoże... a plamienie tez miałam w terminie @ ale bardzo skąpe, brązowe jednodniowe. Zobaczymy
U mnie niestety dobrze się nie zakończyło , ciąża pozamaciczna jajowodowa....17 dni w szpitalu :(
 
IrenaX i jak tam? Mam nadzieję, że się udało... Właśnie leżę na patologii i czytam fora z nadzieją, że komuś się jednak udało z niską beta
 
Witajcie dziewczyny,
U mnie beta doszła tylko do 40 (a ja zdążyłam już zaplanować termin porodu..), potem spadła i właśnie dostałam @.
To moja druga ciąża, pierwsza była idealna, teraz staramy się od pół roku i taki zawód :(
Dziś jest już łatwiej, bo przynajmniej oczekiwanie na okres się skończyło.
Trzymam kciuki za te z was u których sytuacja się jeszcze waży. Okres zawieszenia jest nieznośny, słabo to natura urządziła..

Następnym razem nie zrobię testu ciążowego chyba do samego porodu
 
Witajcie, dopisuje się do tego wątku ponieważ dzis mam już pełne 5 tygodni ciąży. Ostatnia miesiączkę miałam 28.07. Cykle ostatnio miałam 29-30 dniowe. 4 dni przed spodziewana @ czyli 22.08 zrobiłam 2 testy plytkowe, oba pozytywne. 23.08 zrobiłam beta hcg i wyniosło 190, 760. 4 dni później, czyli dzień po spodziewanej miesiączce wyszlo mi 1310, 47. Poszłam do ginekologa zapisać się na wizytę i pokazalam jej wynik. Była zdziwiona że taki wysoki wynik jak na 4 tydzień i3 dzień ciąży. Badanie powtórzyłam za dwa dni, czyli 4 tydzień, 5 dzień ciąży, wynosił 2762,34. Znalazlam normy i dla skończonych 4 tygodni ciąży od ostatniej miesiączki wynik górny wynosi ponad grubo ponad 400, a ja przed końcem 4 tyg miałam już wyniki w tysiącach. Zastanawiam się czy są tu mamy bliźniaków które miały takie wyniki. Nie ukrywam, że zastanawiam się czy mam szansę na podwójne szczęście.
 
Witam, jestem tu nowa. Chciałam zapytać jak czujecie się w ciąży na samym początku ja tek jak evii ostanie @ 28.07 test robiony w dniu spodziewane dwie wyraźne kreski ale bety jeszcze nie robiłam bo mam stres że coś będzie nie tak. Rok temu poronilam w 10 tg ciąża się nie rozwijala prawidłowo i zatrzymała się około 7 Tc. Dlatego teraz podchodzę do tego z dystansem Ale mam zamiar jutro zebrać się na odwagę i iść zrobić betę A dziś właśnie bardzo dają mi znać o sobie jajniki tak to czuję Ehh.
 
Aya Czasem też czułam jajnik. W tej ciąży czuję się super, duży apetyt, znikły mi mdłości i bóle brzucha które miałam przed ciąża. Czasem jestem senna w dzień. Ale ogólnie lepiej się wysypiam. Poprzednie ciążę bolało mnie bardzo podbrzusze, nie miałam apetytu na początku i wmuszalam jedzenie. Jest taka różnica, że boję się że to aż za dobrze oznacza coś złego.
 
Mam wizyte na 26 września, czyli gdzies w 8 tygodniu ciąży. A ty juz zapisalas się na wizytę? Beta to dobra sprawa, przynajmniej masz pewność jak powtórzysz że się zarodek rozwija.
 
reklama
No ja właśnie jeszcze nie umówiłam się na wizytę. Ale myślę że jeśli beta będzie wysoka to umowie się na przyszły tydzień środę albo pt bo tak mój lekarz przyjmuje. Już powinno być widać serduszko jesli wszystko rozwija się prawidłowo. Zobaczymy co pokaże dzisiejsza beta, a jak nie to powtórzę tylko wychodziło by w sb a nie wiem czy będzie otwarty punkt pobrań :(.
 
Do góry