reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG w 5 tygodniu i brak zarodka w usg

Dziewczyny pęcherzyk widoczny jest przy beta hcg koło 2000 a nawet 2500
Czyli u mnie beta hcg 939,000 to wychodzi na to ze to jeszcze wczesna ciaza i dlatego niewidoczna na USG ...w czwartek sie wszystko okaze bardzo sie boje mam dwoje dzieci ale to juz duze dzieci syn 19 a corka 16 i nie mialam takiej sytuacji ciaze przebiegaly normalnie ...natomiast 3 lata temu stracilam dzieciątko i to powraca ten lek straty dlatego tak bardzo sie przestraszylam jak mnie lekarz na dzien dobry tak nastraszyl ...pozdrawiam Ania
 
reklama
Aniu wygląda na to że jest jeszcze za wcześnie na to by cokolwiek zobaczyc Jestem mama 4 miesięcznej córeczki i 3 chłopców przy czym jeden z nich też jest już dorosły przed córeczka straciłam dwie ciąże tak że świetnie cię rozumiem ale musisz,cierpliwie czekać sama beta hcg nic CI nie powie ważny jest przyrost czyli powinnaś wykonać powtórnie bete po ,48 godz. i co ważne to w naszym wieku Tsh również bywa wyższe a zalecane w ciąży to w granicach 1 dlatego zalecalabym Ci zrobić również tsh i starać się pozytywnie nastawiać trzymam kciuki i życzę zdrowej dzidzi z tej ciąży
 
I przyznam Ci się że ja robiłam już na drugi dzień bete zaraz po pierwszej czyli 3 dni pod rząd a potem jeszcze sprawdzałam przez dwa razy co 48 godz i robiłam progesteron wysoki również świadczy czy ciążą się dobrze rozwija ja przy ciążach które straciłam miałam niski progesteron i słaby przyrost bety
Przy ciąży pozamacicznej również przyrost jest mniejszy
 
I przyznam Ci się że ja robiłam już na drugi dzień bete zaraz po pierwszej czyli 3 dni pod rząd a potem jeszcze sprawdzałam przez dwa razy co 48 godz i robiłam progesteron wysoki również świadczy czy ciążą się dobrze rozwija ja przy ciążach które straciłam miałam niski progesteron i słaby przyrost bety
Przy ciąży pozamacicznej również przyrost jest mniejszy
Dziekuje bardzo kochana. Tak zrobie po 48 godz powtorze wynik i zrobie htc nie poddam sie i nastawiam sie pozytywnie no i chyba zmienie gina bo on juz jest nastawiony na nie z noich obliczen a chyba my wiemy najlepiej kiedy doszlo do zblizenia to jest bardzo wczesna ciaza wiec tak jak mowisz bed myslec pozytywnie ...dziekuje bardzo za te informacje i wsparcie i bardzo cieplo pozdrawiam ...poinformuje napewno co wyszlo jakie wyniki i co dalej ...Ania
 
Będzie dobrze, zobaczysz. I nie daj się zwieść lekarzowi, w razie czego tak jak piszesz idź do innego lekarza. Trzymam kciuki.
 
Witam. Jestem tutaj nowa znalazlam Was kochane na internecie szukajac wiadomosci i informacji bo jestem bardzo zestresowana. A mianowicie. Od prawie tyg spoznia mi sie okres...pierwszym moim poczynaniem bylo wykonanie testu ktory wyszedl odrazu dodatni. Dzisiaj bylam u ginekologa po badaniu stwierdzil ze nic nie widzi w macicy zaczal obliczac tyg od ostatniej miesiaczki ktora mialam 11.12.16 wyslal mnie na badanie beta- HCG który wyszedl 939,000 ...
Wrocilam z wynikiem potwierdzil ciaze ale powiedzial ze nic nie widzi i w czwartek mam sie wstawic na kolejne badanie USG i jak nic nie zobaczy to znaczy ze jest to ciaza pozamaciczna. Czy jest tu moze jakas osoba , ktora miala podobna sytuacje ze badania potwierdzaly ciaze a jeszcze nie bylo widac jej ...Moze to wczesna ciaza i dlatego ciezko dojrzec . Tak bardzo sie boje .Pozdrawiam Ania

Ja tak miałam, pisałam tu już o tym. Nie martw sie tak. U mnie doszło do zapłodnienia pozniej niż to wynikało z terminu okresu, wiek ciąży potwierdził lekarz na drugim USG bo na pierwszym nic nie było widać. Głowa do góry i troszkę cierpliwości. Poczekaj około półtora tyg i powtórz Usg. Trzymam kciuki :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje z calego serca dziewczyny. Dodalyscie mi otuchy i spokoju. Teraz bede spokojniejsza i objecuje ze dam znac co u mnie po wizycie u gina ...napewno sie nie dam pierwszemu lepszemu lekarzowi. Dziekuje ze jestescie ze mna to bardzo pomaga
 
Witam . Wykonalam dzisiaj drugi wynik beta-HCG po 48 godz. Pierwszy wynik to 939,000 dzisiejszy 1923,000 czy wszystko idzie prawidlowo czy jest za maly wzrost HCG ...prosze o pomoc jutro mam gina i chcialabym byc troche spokojniejsza po tym jak mnie nastraszyl i dal juz wyrok ...wiem kiedy doszlo do zbizenia i wiem ze dwa tyg ponad zle policzyl ale nie chcial mnie sluchac.... Czy ten przyrost jest zbyt maly czy jak tak wzroslo to jest ok ...Dziekuje i pozdrawiam Was kochane cieplo
 
Aniu wzrost z 939 na 1923 jest jak najbardziej prawidłowy jest to 100% a według Ciebie ile jesteś dni po owulacji ?
 
reklama
Aniu według tego co piszesz to jesteś w 5 tygodniu i bodajże 4 dniu ciąży jutro powinno być już widać pęcherzyk
 
Do góry