reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bedę mamą w 2016 roku!

reklama
Dziewczyny może nie piszemy juz tu bo dziewczyny których teraz nie ma nie będą mogły linku do nas znaleźć :)
 
Widzę zmiany ....

Jugo trzymam mocno kciuki :) to kiedy planowana beta ?



Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Jugo moje tak samo wyglądają :)
A betę kurde to tez trzeba odczekać, bo fałszuje jak cholera. Ja mam jutro 7 zastrzyk juz [emoji15]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
anula: a nie wiem kiedy zrobię. Na bank minimum po 11 dniach od zastrzyku. Zrobię pewnie po ostatniej tabletce lutki a to wyjdzie mniej więcej 14 dni po zastrzyku, więc powinno nie być zakłamania.

azylek: ja planuję odczekać te 14 dni, tak po ostatniej dawce lutki chcę zrobić. A jakie ty masz dawki tego ovitrell? Bo ty sobie dzielisz strzykawkę na kilka razy tak?
 
Dwa przekręcenia, nie wiem ile to jest, ale połowa z tej ampulkostrzykawki zeszła i mam tak do @ robic co 2 dni. Planowo w pt powinnam dostac @


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
O ciekawe. A teraz masz ten 7 zastrzyk i to ciągle ta jedna strzykawka jeszcze czy już druga? Próbuję sobie wyobrazić :)
 
reklama
No wlasnie mnie to zaniepokoiło, bo nie ma innej igły, ale pielęgniarka kazała traktować pena jak tego co diabetycy używają. Ginek mi powiedział, ze to wystarczy na 2 miesiące i tak by sie zgadzało. A wiesz ze o tej metodzie, zeby stosować na ciałko żółte ovi to tylko wyczytałam na zagranicznych stronach, ale fakt, ze dziewczyny tez tak stosują.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry