reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bedę mamą w 2016 roku!

Kochane, ja oszeleję szukając Was po tylu wątkach :-) :) z czego w dwóch o tarczycy rozmawiamy ...
 
reklama
Hejo,

luska: wcale nie masz jakoś mocno przekroczonych norm. Nie ma co się na zapas martwić, bo stres jeszcze gorzej na wszystko inne wpływa ;) Poza tym to jest tak, że one są od siebie zależne, jak jedno skacze to zaraz drugie i trzecie...Dobry endokrynolog i będzie cud malina :)

lux: jak tam w pracy? Dużo ludzi? Co zapodajesz sobie na obiadek?

julia, anula: hop hop. Meldować się kochane, no smutno i źle bez was ;):)

moniusia: jak tam piąteczek? Co tam słychać w temacie waszego urządzania domu?

U mnie leniwy piątek. Pogoda raz dobra, raz gorsza...tak więc w kratkę.
Jakie macie plany na weekend?
Ja musze pościel wyprać, gruntowny porządek w mieszkaniu zrobić, bo trochę przez ten ostatni czas się zapuściło...no i standardowo jakiś relaks...spacer albo leżenie do góry brzuchem :D

Udanego dnia :)
 
Hejo,

luska: wcale nie masz jakoś mocno przekroczonych norm. Nie ma co się na zapas martwić, bo stres jeszcze gorzej na wszystko inne wpływa ;) Poza tym to jest tak, że one są od siebie zależne, jak jedno skacze to zaraz drugie i trzecie...Dobry endokrynolog i będzie cud malina :)

lux: jak tam w pracy? Dużo ludzi? Co zapodajesz sobie na obiadek?

julia, anula: hop hop. Meldować się kochane, no smutno i źle bez was ;):)

moniusia: jak tam piąteczek? Co tam słychać w temacie waszego urządzania domu?

U mnie leniwy piątek. Pogoda raz dobra, raz gorsza...tak więc w kratkę.
Jakie macie plany na weekend?
Ja musze pościel wyprać, gruntowny porządek w mieszkaniu zrobić, bo trochę przez ten ostatni czas się zapuściło...no i standardowo jakiś relaks...spacer albo leżenie do góry brzuchem :D

Udanego dnia :)
chodza jak szaleni, dopiero mam czas zjesc, ja dzis na szybko jaja, puree i salatka domowa a na jutro rozmrozilam filety na kotleciory
 
reklama
Dokładnie luska nie ma tragedii ;)

Jugi, u mnie też w kratkę :) Może też się wezmę za jakieś sprzątanko jutro, bo Mój Bob Budowniczy jedzie na budowę kontynuować budowę budynku gospodarczego, a ja narazie nie mam co robić tam, więc coś tam się porobi w mieszkanku.

Ogólnie to właśnie mam już w płytkach zrobione łazienki, hall, kuchnię-już w sumie końcówka, bo jeszcze tylko pralnia i kotłownia i na wiosnę tarasy :)
Ale i tak jeszcze szpeniu ma u nas robotę, bo kominek musi zrobić, później posilikonować, blaty osadzić, sprzęty pod zabudowę może nam od razu porobi, listwy przypanelowe, bo będę miała takie białe wyższe, a to łatwo schrzanić :) Także jeszcze trochę roboty ma u nas.
Pewnie gdzieś kwiecień -maj może uda nam się przeprowadzić:)
 
Do góry