reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bedę mamą w 2016 roku!

reklama
Hejo

Jugoslawa tak zjadlam poczusia w pracy rozdawali, pyszny byl...tak mysle ze jeszcze jednego wciagne
A wieczorem jakies cwiczenia.

Ja wlasnie jade do domu, prosto na paznokcie lece, a pozniej z dzieciakami na plac zabaw tam sobie z psiapsiolami kawe wypijemy i pogadamy.

Moniusia witaj ciesze sie ze napisalas
 
nieadwno u tesciowej byla Tomka ciotka, kobieta lubi wszystko wiedziec i jest taka jaby no najmądrzejsza i zaczela mi prawic moraly, ze mu po 30-tce i co dziecka brak, ze pewnie z wygody itp, ja siedzialam cicho do momentu kiedy powiedziala, ze pewnie kasa sie liczy i mlodosc i nie chcemy miec dziecka...we mnie az sie zagotowalo i krzyknelam, dziecko mam w niebie, ile bym kasy oddala, wszystko bym oddala by wrocilo do mnie i biegalo teraz kolo mnie!!!!! i ze mam problemy by zajsc, by donosic, ja nie mam takiego szczescia jak pani corka, ze szostke urodze i to jedno w podeszlym wieku, mina tej kobiety bezcenna, teściowa wzburzona, ale slowa nie powiedziala, ja tylko lzy dostalm w oczach, powiedzialam do Tomka, chodz i wyszlismy, wylam pol nocy, ludzie naprawde nie maja czasem wyczucia i nie pomssla, ze ktos moze miec problemy by zjasc!!! dla nich zajscie to taka naturalna sprawa!!!! wrrr
Ludzie nie potrafia wielu rzeczy zrozuniec, a plota trzy po trzy. A pytania kiedy wy itd juz w ogole sa na miejscu.. zwlaszcza kiedy sa problemy a np najblizsza rodzina sie dopytuje.
 
Hej musialam oswoic sie z wynikami plakalam cala noc 3dc
Fsh 4.52
Lh 2.16 za niskie jak na 3 dc
Estriadol 31
Prolaktyna 21.54
Dsea-so4 497.40
Testosteron 44.44
Shbg 20.00 za niskie
Tsh 3.078
Problem z tarczyca mam napewno prawdopodobnie mam niedoczynnosc
 
I co najlepsze ja objawy jak sennosc oslabienie suchosc skory na lokciach kolanach itp
Teraz zostaje mi szukac endokrynologa
 
I co najlepsze ja objawy jak sennosc oslabienie suchosc skory na lokciach kolanach itp
Teraz zostaje mi szukac endokrynologa
ja mam tez suchosc na lokciach i sennosc, wybieram sie do endo za jakis czas, bo chce poworzyc tsh, mam taki wynik jak Twoj, niedawno mialam 1,76, nie wiem skad taki nagly wzrost u mnie
 
Kochane, dostaniecie hormony i wszystko wróci do normy :tak: dobrze, że wiecie, że coś nie gra ... u mnie niby normy ale dzidzi brak :confused:
 
luska, co druga kobieta mimo wszystko ma taki wynik. Jeśli jest niedoczynność to tsh wpłynie ewentualnie na Twój cykl właśnie i na te hormony fsh, lh itd. Więc tutaj może faktycznie tsh jest winne. Ja akurat miałam tsh 4,5, a reszta w normie. Tsh więc samo z siebie bezpośrednio nie wpływa na zajście w ciążę, ale może zaburzać te hormony, które już na zajście mają wpływ.
Znajdź może faktycznie dobrego endokrynologa, zawsze lepiej zbić nawet jak nie ma niedoczynności. Na pewno zaleci euthyrox.

Jaką normę masz DHEAS? Bo ja miałam wynikkoło 140 , a normę jakoś do 340, ale mimo wszystko u młodych kobiet powinno być przy górnej granicy. Ty masz super z tego co widać. Ten hormon zbadano wpływa na jakość i ilość komórek jajowych.

shbg wiąże się z testosteronem, dużo poniżej normy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
luska, co druga kobieta mimo wszystko ma taki wynik. Jeśli jest niedoczynność to tsh wpłynie ewentualnie na Twój cykl właśnie i na te hormony fsh, lh itd. Więc tutaj może faktycznie tsh jest winne. Ja akurat miałam tsh 4,5, a reszta w normie. Tsh więc samo z siebie bezpośrednio nie wpływa na zajście w ciążę, ale może zaburzać te hormony, które już na zajście mają wpływ.
Znajdź może faktycznie dobrego endokrynologa, zawsze lepiej zbić nawet jak nie ma niedoczynności. Na pewno zaleci euthyrox.
Jako dziecko bralam duzo sterydow na astme na dodatek to rodzinne babcia mama miala ma chora tarczycdm
 
Do góry