reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

właśnie mi zadzwonili z przychodni że facet od usg złamał nogę i zapisali mnie do innego, ale mam szybszy termin bo już na wtorek. moje szczęście w cudzym nieszczęściu:sorry:.
 
reklama
No to jestem ciekawa czy będzie u Ciebie faktycznie chłopczyk czy może dziewczynka?:D Mnie jest to naprawdę bez różnicy, ale chcialabym kupić już coś symbolicznie :D Chociażby jakieś malutkie buciczki, albo śliniaczek w niebieskim bądź różowym kolorze :D

Edit: Lilunia, widocznie tak miało być :D
 
byle dzidziuś był zdrowy, chociaż fajnie by było gdyby się synek do pary urodził.
ja mam kilka bodziaków, skarpetek ze 20 par teściowa od znajomej przyniosła i ręczniki kąpielowe. reszty ubranek brak bo po Zuzi wszystko sprzedałam.
 
Elianna bucików nie kupuj, bo tego się dzieciom nie zakłada ;) ja też nie znam płci, u mnie lekarz widział w 13 tc być może dziewczynkę ale ja też się nie nastawiam. Co będzie to będzie. Połówkowe mam już w pon czyli 18.01 a jesli dzidzia nie zechce współpracować i się nie odsłoni, to trzeba będzie czekać do 30 tyg ;) Ostatnio rozmawiałam w kolejce do lekarza z dziewczyną, której zostały 2 tyg do terminu i na żadnym usg przez całą ciążę dziecko nie pokazało co kryje między nóżkami. Może być i tak ;)
 
Elianna ja już zakupy jakieś mam uczynione, wszystko bardziej takie unisex kilka rzeczy niebieskich. Niestety nie umiem powstrzymać się od zakupów. Ale to moje wyczekane dzieciątko także pewnie dlatego. :)
 
Mi lekarz juz 2 razy powiedział ze chłopczyk odtatnio ze nawet na 90%wiec juz sie przyzwyczaiłam ja juz mam sporo ubranek 3 ręczniki z kapturkiem łóżeczko i pościel
 
Ja muszę zmienić gina :-/ Gdyby nie fakt, że to moja druga ciąża byłabym oględnie mówiąc "niedoinformowana" co, jak i w ogóle. Nawet nie daje wydruków maleństwa, tyle co z badań prenatalnych mam :wściekła/y:
 
Daffo Ja za to mam pełno zdjęć maluszka :D Z każdej wizyty dostaję zdjęcie + chyba 9 z prenatalnych :)
PaulinaT ja też wyczekuję bardzo swojego pierwszego maluszka, ale wolę nie zapeszać ;) Niby liczę na to, że będzie wszystko w porządku no ale nigdy nic nie wiadomo. Chciałabym coś kupić ale tak.... symbolicznie :D
 
reklama
Do góry