reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

Jesli chodzilas na nfz to musisz isc do kierownika prychodni i poprosic - zazwyczaj wiaze sie to z napisaniem podania o wydanie Twoich wynikow. W zaleznosci od podejscia przychodni maja do 2 tygodni na rozpatrzenie wniosku i nie wszytskie wydaja oryginaly. Musisz isc i sie dopytac.
 
reklama
Gratuluje dziewczyny udanych wizyt :-)

My juz po co miesiecznej wizycie. Okruszek rozwija sie bardzo dobrze. Nie bedzie taki malutki. Ladnie spal na boczku podczas badania ;-) Szyjka 4,2 czyli znakomicie. Moge zaczac cwiczenia. :-)
 
Hej Dziewczyny, jakiś czas mnie tutaj z Wami nie było:D Mam do Was pytanie... Czy jest na sali chociaż jedna osoba, która nie zna jeszcze płci maluszka?:D Czy zostałam osamotniona :p

Wszystkim dziewczynom i ich maluszkom gratuluje zdrowia i dobrych wyników :)))
 
Hej Dziewczyny, jakiś czas mnie tutaj z Wami nie było:D Mam do Was pytanie... Czy jest na sali chociaż jedna osoba, która nie zna jeszcze płci maluszka?:D Czy zostałam osamotniona :p

Wszystkim dziewczynom i ich maluszkom gratuluje zdrowia i dobrych wyników :)))

jeszcze ja a już jestem za połową, ale mam nadzieję że się dowiem 21.01:-) :)
 
Fajnie, że wszystko wszystkim tak ładnie i zdrowo rośnie :)

Mania ja nie mam doświadczenia ale teraz znajoma chciała zmienić dziecku przychodnie to powiedzieli że mają 2 miesiące na przekazanie dokumentów i to oni je przesla a jej nie wydadzą. Także już mnie nie nie zaskoczy w tej kwestii.

Elainna ja niby znam ale i tak jestem przygotowana, że na kolejnym usg mogę się zdziwić :) wszystko jeszcze możliwe.
 
Ja następną wizytę mam dopiero 11 lutego, a prenatalne 17 lutego.... Wtedy się dowiem na 100%.... Coś mi się wydaje, że będę ostatnia :D Niby lekarka mówiła, że jej się wydaje, że to chłopiec ale, że mi tego nie potwierdzi :p Podświadomie nastawiam się na chłopczyka, bo slysząc coś takiego trudno się nie nastawiać, no ale .... Zawsze może się okazać, że nie ma siusiaka :p
 
reklama
Elianna mi to samo pani doktor powiedziała teraz mam wizytę 20 stycznia i już ma mi powiedzieć jaka płeć a wtedy tak samo jak u ciebie obstawiala chłopaka. No i polowkowe mam też koło 10 lutego także wtedy już liczę na potwierdzenie płci. ;)
 
Do góry