reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

Pewnie ze sie pochwale wstrzymałam sie zakupami i juz sie nie moge doczekać jak juz będę pewna kto tam siedzi u mnie
A co lekarz mówił na zmianę płci bo u mnie powiedział ze może to pępowina była
 
reklama
Myslę, że usg połówkowe pewniejsze ;)
Ja jeszcze płci nie znam, a chciałabym znać właśnie z racji tego, żeby wiedzieć jakie rzeczy mam kupować. I nie chodzi tu o to żeby były różowe czy niebieskie ;) Bo teraz robią takie ubranka, że nie tylko kolor definiuje płeć noszącego ;D
No i przeszkadza mi fakt, że nie wiem jak mam się odnosić do mojego malucha ;)
 
ja też jeszcze nie wiem, na prenatalnych wyszło 2 razy że dziewczynka i raz że chłopak, a na ostatniej wizycie lekarz powiedział o proszę tu widać wyraźnie że to... chociaż... w sumie... no nie, nie da się w sumie powiedzieć na pewno, poczekajmy jeszcze 3 tygodnie... MASAKRA ;-) mówię do niego "on", bo tak czuję, a najczęściej to "trzeci" bo właśnie czytam "Grę Endera" ;-)
 
Dlatego pewnie moja gin mówi cokolwiek o płci dopiero koło 20tyg ;)
Fiolka i prawidłowo bo takie zgadywanie jest bezsensu teraz to juz sama nie wiem i dla tego jade prywatnie na 4 d
Na samym początku byłam przekonana ze dziewczynka wręcz byłam pewna i dla tego chyba tak złe zareagowałam na chłopca jak sie przyzwyczaiłam to on mi teraz mówi ze dziewczynka a tam ważne żeby zdrowe było
 
Pkowalska Dokładnie, lepiej jakby nam nic nie mówili niż przewidywali albo obstawiali... bo tak na prawdę to i ja nadal nie wiem... chociaż czuje ze chłopak i mam nadzieję że tak pozostanie i że 9 lutego w końcu zaprezentuje nam swoje klejnoty. ;)
 
reklama
A ja w końcu kogo mam Ci życzyć? ? Chyba jednak tej dziewczynki?? :) czy już nie ma dla Ciebie znaczenia.
Ja wiem ze mój Tomek bardzo chciałby córkę bo syna ma z poprzedniego małżeństwa, ale nie chce mi się przyznać.
 
Do góry