reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

reklama
Jutro lecę do lekarza (na usg pewnie też), mam nadzieję że przy tej cholernej infekcji wszystko jest ok ;)
 
Elianna trzymam kciuki :) na pewno wszystko jest Ok :)
Ja wlasnie siedzę w diagnostyce i robię krzywa cukrowa, wiec muszę kwitnąć tu 2h, jestem po pierwszym pobraniu, cukier na czczo 67 :) ale czuje w powietrzu latające wirusy i bakterie i mnie to przeraża ;) bo chorobom juz mowię NIE ;)
 
Ja się boję tej krzywej coraz bardziej, a miałam do niej podejście na luzie. Straszycie mnie nią tylko:D
Wizytę mam o 12:30, a wlasnie przeczytałam, że świńska grypa do naszego szpitala jeszcze nie dotarła. W miejscowości niedaleko ponoć coś się dzieje. No... I to jest zawsze moja największa obawa, że do lekarza jadę się leczyć, a tu trzeba uważać żeby nie zarazić się czymś innym. Powiem Wam szczerze, że nienawidzę chodzić do lekarza.
 
Nie jest tak zle, słodki ten płyn ale z cytryna da sie wypić :)
Ja tez mam obawy przed każda wizyta u lekarza, gdzie jest "zainfekowany teren" ;)
Stwierdzam, ze na wiosnę i lato lepiej byc w ciazy, kiedy nie ma tyle wirusów wkoło :)
 
Ale za to można strasznie spuchnąć latem. Mnie się tak woda odkładała w ubiegłe wakacje, że nie chcę nawet wiedzieć co by bylo teraz. Tak źle i tak niedobrze :D No w każdym razie ja tez unikam wszelkich komunikacji miejskich i większych zbiorowisk ludzkich, poza własnie szpitalem, ktory niby jest dezynfekowany no ale ludzie już nie :D (wiem, okropnie to zabrzmialo - nie miałam tego w planie ale tak wyszlo :D)
 
Elianna nie ma co sie bać ja musiałam wypić bez cytryny wzięłam na jednego łyka okropne ale da radę przeżyć po 20 min juz nic nie czułam
 
Ja jeszcze mam godzinę siedzenia w przychodni. Chyba dzis zjem główkę czosnku i imbir, zeby siebie zdezynfekować :p
Trzy kłucia w żyłę + jedno w palca. Ale juz mysle o pysznym śniadanku w domu :)
 
Też dziś mam wizytę ale bez usg. Serduszka posłuchamy i to musi mi wystarczyć. W Dk są dwa usg i oba już miałam. Chcę jeszcze jedno zrobić prywatnie tak 30-32 tydzień. Mnie glukoza chyba ominie bo tu bez podejrzenia nie robią a ja podejrzenia nie mam.
 
reklama
ja też nie mogę się doczekać jutra i usg. Fajnie że wam pozwalaja dodać cytrynę do glukozy , ja nie mogłam chociaż miałam przy sobie.
I miałam problem z wypiciem bo miałam odruch wymiotny ale jakos dałam radę później po godzinie też miałam kryzys ale udało sie przejść badanie.
 
Do góry