reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

reklama
pkowalska dokładnie, choć ja ją męczyłam aby mi w 16 powiedziała. Jednak nie dało się niby sprawdzić, bo ja widziałam jakby bułeczkę a i w kartę wpisała że nic nie wystaje :p Tak więc chciała być po prostu pewna. Mówiła też że w połowie to narządy są już wykształcone że trudno pomylić
 
Ja mam usg za tydz . Ciekawe czy potwierdza tutaj ze dziewczynka . Chociaz troche mnie to drażni ze ze każde usg muszę płacić :/ w Szwecji pierwsze usg robią ok 25 tyg ale mi nadal nic nie mówią ..
 
Ja mam usg 17-ego i już dni odliczam. Mam nadzieję, że Bobo nie zrobi sobie jaj i pokaże nam w końcu co ma między nóżkami :D
 
U mnie juz potwierdzone, ze będzie chłopak :) na zdjęciu usg mam pupę, nogi i jajeczka miedzy nogami hehe.
Dołączam zdjęcie, można się dopatrzeć :D
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    445,1 KB · Wyświetleń: 79
Paulina weź coś słodkiego. To będzie się kręcił i na pewno lekarz zobaczy co Bobas ma miedzy nożkami :) Kość udową ma taką malutką, 3.5cm :))
 
Hehe będzie akrobata :D to może weź sobie w razie czego, najwyżej zjesz w trackie badania :) cukier szybko działa :)
 
reklama
Do góry