reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

Mry na wszystkich fotkach słodkości :)

Ja muszę tylko kupić kolyske i ewentualnie kilka ciuszków jeśli się okaże dziewczynka.
Nie szaleje też tak jak w pierwszej ciąży bo nakupowalam wtedy jak głupia i niektórych rzeczy Mikołaj nawet nie założył bo tak szybko wyrastał. Tak samo z wózkiem. Wypatrzylam taki za 4 koła i na szczęście przyjaciółka wybiła mi go z głowy i pożyczyła swoje jedo ;). Młody jeździł w gondoli tylko 8 miesięcy a potem przesiadł sie do maclarena. Teraz też zaczniemy w jedo.

Ale z drugiej strony trochę mi brakuje tego podekscytowania i szukania tych wszystkich super ślicznych rzeczy ;)
 
reklama
Matusait wszystko musi być dobrze
Paulina nawet nie wyobrażam sobie co musiałaś przechodzic ale teraz twoje dzieciątko napewno bedzie zdrowe [emoji8]
Mry ale śliczności kupiłaś w jakim sklepie ?
 
Prosze o kciuki za jutrzejsza wizyte! Mamy badania genetyczne. Nie wiem jak szybko dostane wyniki krwi. Troche sie boje bo na razie wszystko tak dobrze szlo.

My na razie jeszcze nic dla okruszka nie kupilismy. Za to mam swiezo wyremontowany pokoj. Zrobilsmy w ramach przygotowan do adopcji ;-)

Ja trzymam tez kciuki za pozostale dziewczyny. Matusait, PaulinaT wysylam pozytywne fluidy!
 
Happy kciuki mocno zscisniete. A o której masz wizytę? ? Ja jak miałam robione badania krwi czyli test papa to dostałam chyba po 4 dniach wyniki
 
Gratuluję dziewczyny:) ja przy pierwszym też tak szalałam z zakupami ale później bo się bałam trochę ;)
Teraz z grubszych rzeczy to jedynie wózek i fotelik został ewentualnie potem jakieś maty, leżaczek czy chustę. Jeśli jednak okaże się że nasze marzenie się spełniło i to dziewczynka to bez oporów będę kupowała te śliczne różowe rzeczy :p
 
Kciuki za wszystkich :)
Happy dawaj znać. Już teraz musi być z górki. A wyniki badań krwi z testów pappa są już zazwyczaj tego samego dnia. Kwestia tego kiedy lekarz znajdzie czas żeby je zinterpretować na podstawie wykonanego usg. W poprzedniej ciąży czekałam tydzień. W tej gin kazał mi pobrać krew wcześniej i jak przyszłam na badanie to wynik już był, więc po usg przy mnie wklepal wszystko w program i od razu dał mi wyniki.
 
Happy, PaulinaT, Martusait trzymam mocno kciuki za jutrzejsze wizyty - musi byc dobrze! :)

ja umieram... Nie mam kompletnie sily, mdli mnie niemilosiernie i do tego kreci sie w glowie :/ kiedy to sie wreszcie skonczy z Basia od poczatku drugiego trymestru wszystkie objawy minely jak reka odjal, a teraz najchetniej nie wychodzilabym w lozka :(
 
reklama
Hi dziewczyny, trzymam mocno kciuki za wasze jutrzejsze wizyty[emoji110]
Nasz Gumis dostal dzis pierwszy prezent mikolajkowy, mala przytulanke z pozytywka, ponoc mutyka uspokaja:))
 
Do góry