reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

Szalony dzień miałam wczoraj. Pomyliłam miejsca i na badania spoznilismy się 20 minut.... no ale mega fajny doktor i starał się po angielsku tłumaczyć tez mojemu M. Super. Jestem bardzo zadowolona.

Badanie genetyczne wyszło super. Serduszko idealne. Dzidzia ma wszystko na swoim miejscu. Pięknie skakała. Płci nam nie zdradził. Powiedział, że to zbyt duża możliwość pomyłki jeszcze. My nic nie widzieliśmy. Ale cudnie było patrzeć na tego małego robala. Ach. Ma 6.5 cm i jest wymiarowo idealnie. Mózg widzieliśmy. Żołądek. :) jeny jakie to dziwne!

To nie jest krwiak. Wracam do żywych. To taka budowa łożyska. Leżałam bez sensu. Zabronił mi leżeć więcej. Musze się postawić do pionu. Ciężko będzie. Ale pewnie z nastawieniem psychicznym się uda szybciej. Bo dużo tego bezstanu powodowały źle myśli. Powiedział,ze prawdopodobnie był jakiś kriwaka bo widać zmiany dalej. Ale nic złego się nie dzieje. Mam zacząć być aktywna. :) no do pracy już nie wrócę,choć tęsknię strasznie. Ale byłoby to nie fair żeby wrócić na 2 -3 miesiące,skoro już znaleźli zastępstwo. Tym bardziej ze miałam klasę maturalną i bym już nie weszła w ten rytm. Trochę mi smutno z tego powodu. Ale trudno. Może teraz czas zająć się sobą i córką. Z nudów nie umrę :)

Na testy z krwi czekam jeszcze kilka dni. Gdyby coś było źle mam dostać telefon,jeśli wszystko ok to sms. Czekam wiec na smsa.

Jestem szczęśliwa bardzo. Zaciągnęłam M do sklepu i kupiłam *******y dla dzidzi. Body i pajacyk i skarpetunie takie malutkie. No bo teraz już musi być dobrze.

Następne badanie 14... ;)

Kasia, bardzo się cieszę, że wszystko jest ok :)
 
reklama
Mry, Kasia ciesze się, że wszystko u was dobrze i możecie sobie swobodnie fikać. Mnie wczoraj koleżanka wyciągnęła do Tesco do, którego mam mega daleko. I oglądałam te wszystkie urocze ciuszki i bardzo bym chciała ubierać je już na mojego okruszka. Mry no zazdroszcze ci, że możesz macać te małe ubranka w domu ;D
 
cześć dziewczyny
ja jestem w 12 tygodniu na kolejną wizytę idę 9l12 ale mega się stresuje w środę wyszłam ze szpitala bo strasznie krwawiłam i myślałam, że straciłam maleństwo okazało się, że mam sporego krwiaka 4x2cm i on poważnie zagraża maluszkowi i muszę 6 tygodni leżeć
Z bąbelkiem póki co jest wszystko w porządku ale i tak się martwię tym krwiakiem
 
reklama
Kaana my za półtora tygodnia będziemy już mogły zrobić pierwszy zakup. Taki jeden malutki ciuszek... no może dwa, żeby już w domu były. :) Ja już dostałam od brata jak tylko się dowiedział butelkę a od babci buciki do chrztu, oczywiscie na szczęście. :)
 
Do góry