reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum

Wybieramy moderatora Mam będących w domu

  • Dowikla

    Głosów: 5 19,2%
  • Medeuska

    Głosów: 13 50,0%
  • Justa_82

    Głosów: 8 30,8%

  • Wszystkich głosujących
    26
  • Ankieta zamknięta .
A wiec ;-)sorry ze tak duzo czasu mi to zabralo, ale masz dluuugie nogi i zlustrowanie ich troszku trwalo.
Zatem jako posiadaczka szerokich bioder musisz zapomniec o spodniach biodrowkach.:tak: Zeby je zniwelowac polecam rozszerzane spodnie i dzwony. Spodniczki odpowiednie dla Ciebie to te o linii A (kilka postow wstecz Meg takowe prezentuje). Jesli chodzi o zakiety to polecamy dlugie albo plaszcze dopasowane w talii. Bluzki i sukienki ->kopertowe albo empire sa bardzo odpowiednie dla Twojej sylwetki, no i oczywiscie do stanu w ktorym sie znajdujesz. Niedlugo brzuszek sie wyraznie zaokragli takze bluzeczki odcinane pod biustem beda strzalem w 10!!
Nu, to chyba byloby wszystko, jak masz jeszcze jakiekolwiek pytanka to wal smialo :-)
 
reklama
kiecuchaku4.jpg


co mi się nie podoba:
-mały biust
- ramiona też jakoś dziwnie wyglądają tej sukience:dry:

- moja głowa taka dziwnie malutka sie wydaje jak mam związane włosy:szok::szok:

Czekam na opinię :tak:
 
Aluśka niestety nie wyglądasz w tej sukience dobrze. Figurę masz zgrabną (proporcje głowy są ok :-) a ramiona masz bardzo ładne) ale to jakby nie na Ciebie szyta kiecka. Domyślam się że nie planowałaś zakupu nowej więc...
Ta sukienka więcej odsłania niż zasłania - odważny dekolt (nie wiem czy wygodny w tańcach wywijańcach ;-), ramiona i plecy oraz spory kawałek nogi. Co tu dużo mówić-kiecka dla odważnych! A Jak Ty się w niej czujesz? Mnie najbardziej razi właśnie mały biust w dużym opakowaniu. Jaki masz biustonosz? są takie specjalne do sukienek odsłaniających plecy i można też włożyć wkładki żelowe, ale pytanie czy chcesz? Jeżeli tak do dołóż jeszcze długi sznur pereł albo ładny naszyjnik ....ale jeżeli źle się w niej czujesz to przemyśl zakup innej.
Jeżeli zdecydujesz się kupić inną kup coś o nieskomplikowanym kroju z lejącego materiału - odsłanianie dużej ilości ciała może niektórych gorszyć (jakieś ciotki i babki np), lepiej odsłonić kawałek dekoltu a sukienkę mieć za kolano albo w krótszej kiecce nie szaleć z dekoltem. Proste fasony są praktyczne i można potem nosić takie sukienki z różnymi modnymi w sezonie dodatkami.


Daj znak co zdecydowałaś :-)
 
Meg nie wiem czy mam na tyle odwagi żeby się w niej pokazać publicznie:dry: chociaż w gronie ponad 250 osób mogę przecież zostać w ogóle nie zauważona:tak:
stanika odpowiedniego do tego typu sukienki nie mam dla tego też nie robiłam zdjęcia tyłu bo widać było by zapięcie a przecież nie o to chodzi:dry:
Na wesele idziemy z Amandą więc potrzebuje sukienki w której będę się czuła wygodnie i będę mogła "biegać"w niej za moją córunią bez obawy że coś mi się przez przypadek wysunie lub rozepnie :tak:chociaż jeszcze nie wiem czy w tym czasie będzie już chodzić no ale w takim tempie jak ona sie rozwija wszystko jest możliwe:tak:;-)
Jak sama stwierdziłaś nie wyglądam w niej dobrze i nie za dobrze się w niej czuję więc jednak poszukam czegoś bardziej odpowiedniego dla siebie :tak: może za parę lat ją założę:tak::-);-) jak przód się nie co wypukli:laugh2::laugh2::-p

Napisałam masło maślane ale mam nadzieję że mnie rozumiesz:tak: wszystkiego argumentu przemawiają za nową kiecuchą ale czy uda mi się dobra taką dopasowaną do mojej figury :dry:
 
Aluśka wszystko zrozumiałam ;-) A co do zakupów nowej...możemy Ci podpowiedzieć czego szukać. Poza tym masz naprawdę świetną figurę! A już w czerwcu zaczną sie sezonowe wyprzedaże -lubimy je z Kasią bo to świetna okazja na zakup markowych ciuszków w rozsądnych cenach :-)
 
Super wątek i bardzo fajny test! Dostałam 174 pkt. ;-) Może i ja wstawię niedługo swoją fotkę to mi coś doradzicie :tak:Moją największą zmorą od zawsze są duże łydki - kompletnie nie wiem jak je ubierać żeby nie wyglądały tak źle :baffled: a od niedawna spasiona pupa ;-) Obecnie się odchudzam i nienajgorzej mi idzie!
 
Ines bardzo dziękujemy :-) Wklej zdjęcie - zobaczymy czy przesadzasz czy też coś innego zauważymy ;-)

Drogie koleżanki i fanki dobrego wyglądu!
Ponieważ ciepłe dni zagościły na dobre (przynajmniej w Polsce;-) ) coraz częściej będziemy odsłaniać swoje ciało. Mimo, że możemy być z tego czy owego niezadowolone pokażmy jego kawałek słońcu :-) A że w niedzielę (dokładnie 4 tygodnie będzie trwał) zamykam test - ostatnia chwila na sprawdzenie się. Jednocześnie dodam że to nie ostatni nasz test ;-) Będziemy się starać Wam pomagać jak tylko czas nam na to pozwoli....
 
reklama

Czekam na radę czy mam kupować nowy kostium kąpielowy czy może w tym aż tak bardzo nie straszę? ;-) No i to co już pisałam wyżej, w co polecacie ubierać dość potężne łydki żeby wyglądały lepiej? Aha a jaką byście polecały taką codzienną sukienkę letnią? Najchętniej długą do kostek, tylko jaki krój? Jeśli chodzi o styl to lubie ciuchy w stylu bojówek itp.
 
Do góry