reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 016
my zobaczyliśmy dwie kreseczki w drugim cyklu po ślubie - ciąża jeest jeszcze wczesna, więc wiadomo- różnie może być ale i tak możemy mówić o szczęściu, bo przed ślubem moja gin zaczęła podejrzewać u mnie PCOS :-(
a na razie jestem bardzo happy :-D
 
reklama
my staralismy sie przez 4 cykle, w 5 powiedzialam sobie: nic na sile co ma byc to bedzie.... po paru tg zobaczylam plusik na tescie ciazowym :happy2: co to byla za radosc :-):-D

 
Z córką było za pierwszym razem :))) A teraz udało się dopiero w 11 cyklu....Miałam już deprechę ale w końcu JEST !!!!!!!!!



 
Mi się udawało za każdym razem w pierwszym cyklu. Jednak jak narazie dzieci nie mamy :-( (10 i 22 tydzień). Mam nadzieję, że tym razem się uda. Musi się udać!
 
Mi udało się rok po ślubie, bardzo chciałam być w ciąży ale nie planowaliśmy z mężem niczego, chcieliśmy by udało się bez żadnych wyliczeń na siłe.
Ja to już zaczełam się martwić bo się nie zabezpieczaliśmy a tu nic, ale w końcu się udało :-)
 
reklama
My staralismy sie intensywnie przez prawie połtorej roku i wreszcie sie udało, nie martwiłam sie bo widziałam ze kiedyś sie uda a przeciez starania a dzidziusia są bardzo przyjemne. Mam koleżanke która dopiero po prawie 7 latach zaszła w ciąże nie leczyła sie poprostu próbowali i doczekali sie :-)
 
Do góry