reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 016
A nam sie udało w piątym :laugh2:
Kiedy kolejny test wyszedł negatywny to zdenerwowana poszłam do lekarza i poprosiłam żeby powiedział mi co jest nie tak i żeby wyliczył kiedy mamy TO robić, żeby zrobić:laugh2:!!!
Szkoda tylko,że nie wiedziałam wtedy, że test był błędny, a ja pod sercem nosiłam już naszą kruszynkę:-D
Przy następnej wizycie lekarz miał ubaw po pachy;-)
 
reklama
Jak by to powiedzieć. Zaszłam w ciążę jak tylko przestaliśmy "uważać" czyli chyba mogę powiedzieć, że w pierwszym.
 
w pierwszą ciąże nie wiem bo miła szokująca niespodzianka :shocked2:
druga c w 2 cyklu, trzecia w 2cyklu niedonoszona:-( trzecia w 1 cyklu:tak:
 
Z Mikusiem udało się w 2. cyklu. Teraz staramy się o kolejną dzidzię, już 4 cykle za nami i nadal nic :-( może 5-ty okaże się tym szczęśliwym..
 
Moje cykle były bardzo nieregularne, od 31 do 48 dni. Strasznie chcieliśmy już mieć dzidziusia, dwa cykle przeleciały i ciągle nic. Wściekałam się przy testach nad tą jedna kreska. Poszłam do gina w 3 cyklu obgadać sprawę. Miałam zacząć obserwować temp. zaraz po miesiączce a ten 3 cykl miał być już stracony ;-) a tu niespodzianka, tydzień po wizycie jajeczko musiało się nieśmiało pojawić. Okresu nie było i nie było już się zaczynałam złościć bo wszystkie objawy wskazywały że będzie. Zrobiłam test, pojawiły się 2 prześliczne kreseczki :-). Dalej lekarz potwierdził 8 tydzień ciąży. Teraz leci 20 :-)
 
reklama
Do góry