reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 016
reklama
U nas z pierwszym synkiem było na początku :":-(pod górkę"3 cykle i nic,zaczął boleć mnie brzuch poszłam do swojego lekarza i okazało się że mam torbiele na szyjce i to może mi przeszkadzać .Zrobiłam zabieg usunięcia we wrześniu,i w grudniu udało się :-)Po 8 miesiącach urodził się Maciuś ma teraz 6 lat.
A z drugim synusiem też długo się staraliśmy bo dopiero w 9 cyklu nam się udało:-) jacy byliśmy szczęśliwi że udało się bo już zaczęłam się bać że coś nie tak.:baffled:I mamy dwóch najwspanialszych łobuziaków Maciusia 6 lat i Emilka 10 miesięcy.
 
ja od 5 miesiecy nie moge zajsc w ciaze teraz mam od 4 dni plamienie ide dzis do lekarza dowiedziec sie co sie ze mna dzieje :(
 
Nam się udało w pierwszym cyklu. Byłam zaskoczona i zszokowana jak miesiączka mi się spóźniła. Bo nawet żeśmy się specjalnie nie starali. Po prostu się nie zabezpieczaliśmy. Ale nie było kontroli dokładnej owulacji. Ja mam PCO i z racji tego prowadzilam kalendarzyk i pomiary by sie dowiedziec czy cykle sa owulacyjne itp. A mojego kalendarzyka wynika żeśmy nawet w dzien szczytu owulacyjnego sie nie kochali :) a fasolka wyszla :) jestem przeszczęśliwa. Bo jak sie dowiedzialam o chorobie to myślalam ze będa problemy czy trudności. Ale dzieki Bogu sie udało i wierzę ze wszystko będzie dobrze.
 
Ho ho nam też w pierwszym cyklu od razu po odstawieniu tabletek:szok: które brałam przez trzy miesiące tylko bo wcześniej była przerwa a wcześniej przez rok brałam. Druga ciąża to ... wpadka ale oczekiwana.:-p:-);-)
 
Mnie przy pierwszej ciąży udało się w 5 cyklu a teraz staram się o drugą dzidzię już ponad rok i nic. Właśnie zaczynam pierwszy cykl z clostilbegyt i luteiną. Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry