reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 016
My tez sie nie leczylismy ale 4 lata musielismy czekac na nasz skarb, on sam wiedzial kiedy ma przyjsc i wlasnie smacznie spi w lozeczku:-p
 
reklama
Po odstawieniu tabletek i odczekaniu 3 msc tak jak kazał mi lekarz udało się od razu Nikodem ma teraz 2,5roku .O drugie dzieciątko staraliśmy się 5msc, niestety straciłam moją kruszynkę w 12 tyg .Teraz jestem w 28 tyg i znów trwało to 3 msc tyle ile lekarz kazał mi odczekać by dojść do siebie,chociarz w tym przypadku nie staraliśmy się o dzidziusia on sam do nas "trafił" będzie drugi synuś termin 27 marzec.:-D
 
U nas każdy mówił, że jak tak bardzo chcemy to może się nie udać, że to nie jest tak hop siup, że to trwa itd. No i udało się w pierwszym cyklu :-)
 
cześć, nam sie udało od razu, ale z tym akurat nigdy nei miałąm problemu. gorzej jest później, bo to moja 3 ciąża. okropnie się boję...
 
reklama
Do góry