reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Co do partnera to pewnie to zabrzmi strasznie ale mój niemąż powiedział że to nie było jeszcze dziecko tylko niewykształcony płód i nie ma co rozpaczać... ale chyba dzięki temu i mnie nie załamała ta sytuacja [emoji6]
I bardzo dobrze. Każde wytłumaczenie jest dobre. W pierwszej ciąży widziałam już małe ciałko, rączki nóżki, mały fikał koziołki na każdym usg, więc ciężko było mi się z tym pogodzić, ale druga ciąża luzik. Była tylko kropeczka. Może puste jajo i w ogóle tam dziecka nie było... Tak sobie to wytłumaczyłam i naprawdę jest spoko. Może to i straszne, ale i ja się nie przejmuje, nie załamuje, a siła i zdrowie psychiczne jest mi potrzebne, żeby nadal się starać [emoji4]
 
reklama
Hej, progesteron nie wskaże Ci czy jest ciąża czy nie, chodzi o to żeby nie był za niski bo wtedy jest ryzyko nieutrzymania się ciąży. Najlepiej go zbadać razem z betą w okolicach terminu miesiączki a sprawdzenie czy była owulacja robi się około 7 dni po niej.
Mi progesteron wyszedł 33 przy pierwszej becie, a wiem że niektóre dziewczyny miały 11 na przykład i wtedy gin daje leki podtrzymujące :)

Ok wszystko jasne, dziękuję :)
 
Opowiem swoją historie 😊 1 ciaze poronilam, byla biochemiczną alezaniepokoil mnie bardzo wynik progesteronu wtedy bo w chwili plamień jak zbadali mnie w szpiatalu progesteron byl 0,2 co znaczy ze musial byc bardzo niski od poczatku bo nie mozliwe jest zeby tak szybko spadł a to byly dopiero 4 dni po spodziewanum okresie. No i jak zobavzyli w szpitalu ten progesteron od razu powiedzieli ze nic nie zrobimy. Potem od razu zaszlam w aktualna ciaze. Od razu beta i progesteron wyniki ładne ale jak robilam powtorke progesteronu tydzien pozniej (dla spokoju) zauważyłam że spada i kolejny tydzien pozniej znowu zbadalam i byl 17 a na poczatku 30 wiec spadl sporo a powinien rosnąć. Za to beta smigała pięknie w gore, dzidzia sie rozwijała. Włączylismy z lekarzem duphaston i wlasnie zaczelismy 13 tydzien ciazy...bez lekow poronilabym znowu. Zdrową ciąże. Okazuje sie ze mam problem z progesteronem...byc moze po kilku latach zazywania antykoncepcji...nie wiadomo ale bez lekow nie mialam mozliwosci utrzymac ciazy. Dlatego lepiej badac zwlaszcza jak ktos stara sie o ciaze dluzszy czas. Co prawda ja zaszlam od razu, z tym problemu nie bylo ale jednak donosic w moim przypadku juz jest ciezej. Znaczy no do 12 tyg ciazy bo potem progesteron produkuje juz lozysko i powoli odstawiam leki 😁

Dziękuję za wyjaśnienie, faktycznie lepiej dmuchać na zimne :) Trzymam kciuki za fasolkę, super, że Wam się udało dzięki Twojej czujności.
 
Moje testy owulacyjne 2 dni przed @.
Każdy z innego dnia
 

Załączniki

  • SquareQuick_2020531165558291.jpg
    SquareQuick_2020531165558291.jpg
    473,1 KB · Wyświetleń: 58
Nadrobiłam po paru dniach nieobecności 🙂
Gratuluję wszystkim z pozytywnymi testami 🥰 świetne wieści,no i czekam na bety i pierwsze fotki fasolek 🤩

Ja zgodnie z zaleceniem brałam dupka do wczoraj, miałam dziś dostać @ i dopiero teraz jakieś lekkie plamienie, ale brzuch już od wczoraj boli 🤦‍♀️ tym razem bez testów, bo jak wiecie owu nie było.. W sumie to chyba 1 cykl taki bez 'dreszczyku emocji', że może zaszłam i test z 2 krechami będzie, bo wiedziałam, że nic z tego.
Kupiłam te zioła ojca sroki, któraś z was stosowała?
Nie nastawiam się, że nagle zacznę być super płodna, bo lekarz kazał na kontrolę przyjść końcem lipca sprawdzić czy obraz jajnikow i pęcherzyków się zmienił, ale jakoś tak chce też naturalnych wspomagaczy trochę wprowadzić.
 
2 dni przed okresem to możesz już zrobić ciążowy rano, nie chcesz?
Chciałabym bardzo. [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]Narazie dalej mam plamienie małe ale tylko na papierkku po wizycie w toalecie. Jest ni to brąz ni to róż. Dziwne... Za dwa dni @,mam nadzieję że nie przyjdzie!! I wtedy we wtorek bete zrobię.
Bo niestety duzo sikam i wątpię żeby test wyszedł.
 
reklama
Do góry