reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Trzymam kciuki Kochana! Będzie dobrze!

Mi się dzisiaj śniło pierwszy raz w życiu że urodziłam dziecko [emoji26]
Ja dziś mam wizytę późnym popołudniem. Dziś według OM zaczęłam 9 tydzień. Jestem przerażona. Jeszcze miałam straszne sny o morzu czerwonym. Śniło mi się, że dostałam krwotoku. Oby to tylko głupia głowa.
[emoji58] [emoji3064]
Boję się. Odezwę się wieczorem do Was.
 
Dziewczyny, czy któraś z was miała plamienie implantacyjne? Jestem 6dpo troszkę boli mnie brzuch i minimalna ilość różowego śluzu na papierze... co sądzicie? Macie jakieś doświadczenia? Bo nie wiem czy się doszukiwać 🤣
 
10dpo test ciążowy i test owulacyjny..
IMG_20200601_104306.jpeg
IMG_20200601_104248.jpeg
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z was miała plamienie implantacyjne? Jestem 6dpo troszkę boli mnie brzuch i minimalna ilość różowego śluzu na papierze... co sądzicie? Macie jakieś doświadczenia? Bo nie wiem czy się doszukiwać 🤣
Ja mam 12 dni po. O ile to to a nie okres. Ale krwi brak, tylko na podtarciu ni to róż ni to brąz cos tam widać.
Temperatura mi nie spada, dzis najwyższa rano 37. 2 teraz 38 a wcześniej poniżej 37 nie spadała
 
Do góry