reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Kto jeszcze ze mną wcina? 🙂
 

Załączniki

  • Screenshot_20200513_185418.jpg
    Screenshot_20200513_185418.jpg
    257,1 KB · Wyświetleń: 52
reklama
1 cykl zacznę właśnie szybciej, a drugi już później jak owulacja będzie długo po okresie. :)
U mnie zazwyczaj to 12 dzień bądź 13cyklu, jak mi owulacja wyskakuje. W zależności od tego jaki akurat mam cykl
No i bardzo dobrze. Lepiej wczesniej niz za pozno 😅
 
Ja w ogole nabialu np nie jem przez nietolerancje pokarmową ale wapń dziwnym cudem mam na gornej granicy 😂
Ps sliczna beta. Krwawienie moze przez to ze ostatnio zrobil sie jakis krwiaczek. Niektore kobiety miewaja takie krwawienia. Wazne ze beta rosnie 😍
Dzięki 🤗
Ojej to fajnie z tym wapniem 😁 a skąd wiesz ile masz? Zlecił Ci lekarz podczas badań czy sama od siebie zrobiłaś?
Ja się dziś zmusiłam do wypicia jednej szklaneczki maślanki i ble... Zrobiłam zapiekankę chłopską na obiad, żeby dużo wapnia było : pół kg sera, śmietana, 7 jajek 😂 to se trochę normę podciągnęłam 😅
 
Dzięki 🤗
Ojej to fajnie z tym wapniem 😁 a skąd wiesz ile masz? Zlecił Ci lekarz podczas badań czy sama od siebie zrobiłaś?
Ja się dziś zmusiłam do wypicia jednej szklaneczki maślanki i ble... Zrobiłam zapiekankę chłopską na obiad, żeby dużo wapnia było : pół kg sera, śmietana, 7 jajek 😂 to se trochę normę podciągnęłam 😅
Tak lekarz mi zlecal przy kazdym robieniu badan. Robie srednio co 3/6 miesiecy i ciagle w gornej granicy nie wiem jakim cudem 😂
 
reklama
Nie wiem czy można wkleić tu Wam książkę w pdf ze względu na prawa autorskie. Ale jest do pobrania za darmo z tego linku :
www.1000dni.pl
Ciekawa stronka tam znalazłam kalkulatory ciążowe i tego nieszczęsnego wapna.
Bez wchodzenia w cokolwiek zjeżdżacie na sam dół strony i tam są darmowe poradniki do pobrania rekomendowane przez Instytut matki i dziecka
Ja już czytam ☺️
Tak to wygląda :
IMG_20200513_191018.png
 
Do góry