reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Hej dziewczyny :) ja jestem na staraczkach, chwilkę byłam na styczniowych mamach no i podczytuje Was tutaj wiec pozwolę sobie dołączyć. W tym miesiącu miałam ciąże biochemiczna, skończyło się krwawienie byłam u ginekologa wszystko ładnie wygląda i możemy dalej działać, mówiła jesxze ze mogę sprawdzić betę ale rano w dniu w którym później dostałam krwawienie miałam 25, dwa dni później spadła do 7, myślicie ze jest sens sprawdzać ? Pozdrawiam Was wszystkie ananaski [emoji177]
Hej, mi powiedział lekarz że jak beta spada w ciągu 48 h o połowę to nie ma się co martwić.

Ja miałam w czwartek 23, a wczoraj (wtorek) już 2 i nie kazała więcej robić.
 
reklama
A mi się taki płaczek włączył w tym tygodniu, że masakra. Nawet mi się płakać chce jak widze ptaszki cierkające w TV [emoji2356]
Troszkę dzisiaj plamiłam, trochę się stresuję bo jakoś nie mam na nic dziś apetytu, a do tej pory jadłam wszystko, aż mi się uszy trzęsły.
Trochę się zdołowałam bo przeczytałam, że kobiety w ciąży mają zwiększone zapotrzebowanie na wapń, a ja kompletnie nie lubię nabiału i jak weszłam w kalkulatory to się okazało, że jem może 15% zapotrzebowania :( Teraz będę piła 2 litry mleka dziennie do [emoji2961][emoji24]
Z chłopem się pokłóciłam bo się okazało, że mam przegląd auta do soboty tylko. I on, że czemu tego nie pilnuje i teraz na szybko załatwiać, a on do pracy jeszcze chodzi to będzie ciężko. No i się oczywiście popłakałam bo co mnie teraz obchodzi jakiś głupi samochód - ja tu pilnuje czy beta nie spada, a jego dziecko nie obchodzi tylko samochód. No tragedia [emoji24]
Czekam na wyniki bety
Oh kochana, będzie dobrze! Ja też dramy wieczne miałam... Jeśli to nie świeża, czerwona krew to nie powinno dziac się nic złego, może to ta stara krew sprzed kilku dni... [emoji531][emoji8][emoji531]
 
Hej dziewczyny. Ananasem się dalej objadam, dzisiaj była babcia i pyta co ja tak jem te ananasy :D mówię że dla zdrowia hihi... Ale w sumie nie wiem po co je jem....

To plamienie przychodzi i ustaje np. Wczoraj nie plamilam od poludnia wcale, a dzisiaj znowu.... Jestem 8 dzień po pregnylu. Dziś test ładnie widoczny cień, wczoraj tak samo. Ale to jeszcze Pregnyl.
Kurcze, skoro Twoja faza lutealna taka krótka to może lepiej odstawić już tego ananasa? Czytałam gdzieś, że po domniemanym zagnieżdżeniu nie powinno się go już jeść bo może powodować nawet poronienia
 
Moje TSH 2,56 :( w lutym 1,93. Napisałam smsa do swojej endokrynolog zobaczymy czy po raz kolejny zmieni mi dawkę.
 
No właśnie nie było ☹ a mam nadzieję że teraz od nowego cyklu coś będzie.
To pewnie będzie długi cykl jak bezowulacyjny. A w przyszłym miesiącu po zwiększonej dawce Clo piękna owulka 😉
DZIEWCZYNY CZY MOGĘ ZACZĄĆ ROBIC TESTY OWULACYJNE JUŻ DWA DNI PO @? CZY CZEKAĆ TAK JAK PISZĄ W ZALEŻNOŚCI OD DŁUGOŚCI CYKLI?
Oczywiście, ja też tak robiłam w pierwszym cyklu sprawdzania. Testy zakładają, że u kobiety wszystko jest idealnie 😂
Moje TSH 2,56 :( w lutym 1,93. Napisałam smsa do swojej endokrynolog zobaczymy czy po raz kolejny zmieni mi dawkę.
Oj to chyba Ci będzie chciał obniżyć. Może to i dobrze, może to była przyczyna niepowodzeń.
 
reklama
@rossig no na to liczę bo coś mi mocno skacze ostatnio moje TSH :( Powiedziała mi ostatnio,że kolo 1 max 15,5 powinnam mieć i będzie dobrze. Aktualnie jestem w 21 dc czekam tydzień na @. I postanowiłam,że zmienię lekarza w innym mieście na ginekologa-endokrynologa
 
Do góry