reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Niestety ananasa u mnie nie bylo, ale mam morele, jutro pójdę do Carrefoura mam nadzieje ze tam bedzie :)
Korzenia maca również nie dostałam
Ale zamówiłam juz olejek z wiesiołka zimno tłoczony nieoczyszczony i korzeń maca. Do piątku do mnie dotrze.
Tylko powiedzcie jak stosować ten olejek i ten korzeń maca, codziennie??
 
Kto jeszcze ze mną wcina? 🙂
Ja wcinam oczywiście😊

Ale zamówiłam juz olejek z wiesiołka zimno tłoczony nieoczyszczony i korzeń maca. Do piątku do mnie dotrze.
Tylko powiedzcie jak stosować ten olejek i ten korzeń maca, codziennie??
No właśnie też mam pytanie o korzeń maca, bo dziś kupiłam kapsułki i nie wiem, jak długo łykać? Do @?
 
reklama
Melduję się po wizycie u ginekologa 😊
A więc tak - jestem w 4t6d i widziałam pecherzyk - wielkolud ma już prawie 2 mm 😅 lekarz mówił że jak na tak mlody etap ciąży wszystko wygląda super, kazał zapobiegawczo brać duphaston 2×1 tabl i za dwa tygodnie kolejna wizyta - równo w 7t i wtedy zleci mi wszystkie badania...
Oczywiście nie obyło się bez torbieli na prawym jajniku :( na szczęście ma tylko 2cm i lekarz powiedział, ze za chwile sama powinna się wchłonąć - wygląda na to że miałam dwa dominujące pecherzyki, z czego jeden pękł a jeden nie 🤔
 
Do góry