reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Mam wyniki bety - dziś 6,5 tysiąca. Znowu pięknie urosła 170%. Tylko się martwię bo żywa krew mi znowu poleciała. Ale potem przestała, tak jednorazowo.
Mam teleporadę jutro w Luxmedzie o 15.30
Mam nadzieję, że wystawi mi już skierowanie na usg bo mam tam pakiet medyczny, ale wszystkie wizyty w aplikacji są poblokowane. Ostatnio mi odmówił.
Umówiłam też prywatnie lekarza na wtorek. Szybciej terminów nie było. Mam też termin umówiony 26 maja. Ale niepokoje się i muszę szybko zobaczyć czy coś wiadomo.
Poumawiałam trochę tych lekarzy, żeby ktokolwiek mnie przyjął 🙏
 
Mam wyniki bety - dziś 6,5 tysiąca. Znowu pięknie urosła 170%. Tylko się martwię bo żywa krew mi znowu poleciała. Ale potem przestała, tak jednorazowo.
Mam teleporadę jutro w Luxmedzie o 15.30
Mam nadzieję, że wystawi mi już skierowanie na usg bo mam tam pakiet medyczny, ale wszystkie wizyty w aplikacji są poblokowane. Ostatnio mi odmówił.
Umówiłam też prywatnie lekarza na wtorek. Szybciej terminów nie było. Mam też termin umówiony 26 maja. Ale niepokoje się i muszę szybko zobaczyć czy coś wiadomo.
Poumawiałam trochę tych lekarzy, żeby ktokolwiek mnie przyjął 🙏
Beta pięknie przyrasta 😍 może bliźniaki ❤️
 
O matko 🙄
A masz pod ręką rano sucharki? Mi to pomagalo w 1 ciąży.
Tylko plynne lub w miare miekkie wejdzie inaczej mnie ciągnie. Moj kochany mi budyn robil to napchalam troche zoladek i bylo lepiej. Ogolnie nie pojmuje tego. O 4 w nocy obudzilam sie z meeega burczeniem w brzuchu i musialam cos zjesc taka glodna bylam a rano nagle mdlosci i apetyt -1 😂 teraz juz troszke lepiej na szczescie.
 
A mi się taki płaczek włączył w tym tygodniu, że masakra. Nawet mi się płakać chce jak widze ptaszki cierkające w TV 🤦‍♀️
Troszkę dzisiaj plamiłam, trochę się stresuję bo jakoś nie mam na nic dziś apetytu, a do tej pory jadłam wszystko, aż mi się uszy trzęsły.
Trochę się zdołowałam bo przeczytałam, że kobiety w ciąży mają zwiększone zapotrzebowanie na wapń, a ja kompletnie nie lubię nabiału i jak weszłam w kalkulatory to się okazało, że jem może 15% zapotrzebowania :( Teraz będę piła 2 litry mleka dziennie do 🤮😭
Z chłopem się pokłóciłam bo się okazało, że mam przegląd auta do soboty tylko. I on, że czemu tego nie pilnuje i teraz na szybko załatwiać, a on do pracy jeszcze chodzi to będzie ciężko. No i się oczywiście popłakałam bo co mnie teraz obchodzi jakiś głupi samochód - ja tu pilnuje czy beta nie spada, a jego dziecko nie obchodzi tylko samochód. No tragedia 😭
Czekam na wyniki bety
Ja w ogole nabialu np nie jem przez nietolerancje pokarmową ale wapń dziwnym cudem mam na gornej granicy 😂
Ps sliczna beta. Krwawienie moze przez to ze ostatnio zrobil sie jakis krwiaczek. Niektore kobiety miewaja takie krwawienia. Wazne ze beta rosnie 😍
 
DZIEWCZYNY CZY MOGĘ ZACZĄĆ ROBIC TESTY OWULACYJNE JUŻ DWA DNI PO @? CZY CZEKAĆ TAK JAK PISZĄ W ZALEŻNOŚCI OD DŁUGOŚCI CYKLI?
To juz od ciebie zalezy. Roznie moze byc owulacja. Niektore kobiety maja np zaraz po okresie. Ja robilam od chyba 6 dnia cyklu wlasnie czyli zaraz po @
 
Dziękuję Magdusia 🤗
Humor mi się poprawił. Meżus przyszedł dał buziaczka, przegląd załatwił, powiedział, że jestem naprawdę dziwna od poniedziałku i szukam 😂 cóż, nic nie poradzę 😅🤷😁
Ja ogolnie tez mega placzliwa sie zrobilam i tez wszystko mnie rozczula 😅 poczekaj bo bedzie gorzej 🤣🤣🤣
 
reklama
To juz od ciebie zalezy. Roznie moze byc owulacja. Niektore kobiety maja np zaraz po okresie. Ja robilam od chyba 6 dnia cyklu wlasnie czyli zaraz po @
1 cykl zacznę właśnie szybciej, a drugi już później jak owulacja będzie długo po okresie. :)
U mnie zazwyczaj to 12 dzień bądź 13cyklu, jak mi owulacja wyskakuje. W zależności od tego jaki akurat mam cykl
 
Do góry