reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Ja co prawda o ciąży poinformowałam najbliższych, ale już o amnio nie. Rozmawialiśmy tylko z córka, co w sytuacji, kiedy okaże się że dzidziuś jest chory. Uważaliśmy, że decyzje powinnismy podjąć wszyscy razem, bo to też w znacznej mierze jej przyszłość i nie mieliśmy prawa jak dla mnie podejmować tej decyzji bez jej udziału.
Teraz mamy prawidłowy wynik Fish, ja gdzieś w środku nadal się boje, że jeszcze tyle innych wad może wyjść, ale już jesteśmy wszyscy spokojniejsi. Bardzo chciałabym moc się w końcu zacząć cieszyć ciąża :) zacząć oglądać wózki i cała wyprawkę. Jak narazie nawet nie spoglądam na tego typu rzeczy z obawy, że jeszcze tyle się może wydarzyć

Wydaje mi sie, ze bardzo dobrze zrobiliscie ze do podjecia decyzji wlaczyliscie corke... Jestescie rodzina i ona miala prawo juz wypowiedziec sie w tej kwestii.. Najwazniejsze, ze wynik fish macie prawidlowy.. Calkowity powinien tylko to potwierdzic.. :) Ja tez juz odebralam wynik fisha i ten calkowity ale mimo wszystko niepokoj we mnie pozostal.. pod koniec stycznia ide na ostatnie usg genetyczne te miedzy 28-32 tyg ciazy, i teraz stresuje sie czy ono wyjdzie dobrze.. takze zawsze cos z tylu glowy za mna chodzi.. chociaz staram sie myslec pozytywnie i sie cieszyc ciaza.. !:) Ja tez jeszcze nic nie kupilam z obawy, ze zapesze.. ale juz najwyzsza pora powoli kompletowac wyprawke !:)
 
reklama
Dostałam dziś wynik mikromacierzy i jest PRAWIDŁOWY😁 Co za ulga🙏 Dla przypomnienia - na USG w 12 tygodniu 3 dniu wyszła hipoplastyczna kość nosowa, NT 1,98 - pozostałe parametry prawidłowe.
Gratuluje 🎉🎉🎉
Ja odebrałam fisha przed świętami, a teraz czekam na całościowy, mam nadzieje, że dzisiaj bądź jutro już będzie
 
Dostałam dziś wynik mikromacierzy i jest PRAWIDŁOWY😁 Co za ulga🙏 Dla przypomnienia - na USG w 12 tygodniu 3 dniu wyszła hipoplastyczna kość nosowa, NT 1,98 - pozostałe parametry prawidłowe.
Gratulacje 😊
ja nadal czekam, dziś tam po raz pierwszy zadzwoniłam ale wyniku nie ma ☹️ sami zadzwonią, dowiedziałam się, że przez tel informacji nie udzielają tylko informują że wynik do odebrania i tyle 😕 stres większy niż przed amino 😪
 
Hej dziewczyny.
Jakiś czas temu zarejestrowałam się na tym forum , bo tak jak większość z Was miałam podwyższone ryzyko ZD w Pappa. Bałam się amniopunkcjii, ale bałam się też o moje dziecko. Dzięki Wam zdecydowałam się na amnio i dziś już wiem że mam zdrową córeczkę. Dziękuję Wam wszystkim, że dzielicie się swoimi doświadczeniami, mi bardzo pomogłyście ostatecznie podjąć decyzję. Wszystkim życzę samych dobrych wiadomości i zdrowych pociech. 😊
 
Gratulacje 😊
ja nadal czekam, dziś tam po raz pierwszy zadzwoniłam ale wyniku nie ma ☹️ sami zadzwonią, dowiedziałam się, że przez tel informacji nie udzielają tylko informują że wynik do odebrania i tyle 😕 stres większy niż przed amino 😪
Doskonale Cię rozumiem, ja co prawda fisha już mam odebranego, ale jednak stres zostaje, bo może być jeszcze tyle innych wad .... chciałabym mieć to już za sobą :/
 
Hej dziewczyny.
Jakiś czas temu zarejestrowałam się na tym forum , bo tak jak większość z Was miałam podwyższone ryzyko ZD w Pappa. Bałam się amniopunkcjii, ale bałam się też o moje dziecko. Dzięki Wam zdecydowałam się na amnio i dziś już wiem że mam zdrową córeczkę. Dziękuję Wam wszystkim, że dzielicie się swoimi doświadczeniami, mi bardzo pomogłyście ostatecznie podjąć decyzję. Wszystkim życzę samych dobrych wiadomości i zdrowych pociech. 😊
Gratulacje 🎉
 
reklama
Hej dziewczyny odebrałam dzisiaj wyniki fish, 3 trisomie wykluczone😃😃🎉i potwierdzenie z harmony że to facet 😊mialam jednak komplikacje po amnio, trochę posączyły mi się wody ale poleżałam 3 dni w szpitalu dostalam leki i się uspokoiło. Mam nadzieję że pełny kariotyp też będzie ok.
 
Do góry