reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Dziewczyny dziś minęły 4 tyg i 3 dni od amniopunkcji. Niestety pełnego wyniku nie mam, bo wyhodowały się tylko 8 płytki. Zostały wykluczone 3 trisomie ale nic więcej. Mam spotkanie z genetykiem 8 maja w Szczecienie. Ale na pewno będzie dobrze. Dziewczynka :)
 
reklama
Dzięki dziewczyny , na pewno dołączę :)
Echo serca 9 maja we Wrocławiu , prywatnie bliżej mojego miejsca zamieszkania 300 zł . Także skoro mam skierowanie żeby zrobić to na NFZ to pojadę do Wrocławia :)
Mam z pracy kartę medyczną to u nas zapisy na echo dopiero po majówce . Zadzwonię po majówce zapytać tak orientacyjnie ;)
Jeśli mogę coś doradzić, idź na NFZ nawet gdybyś za +- te same pieniądze (podróż kosztuje) miała na miejscu. Czytałam, że raczej wszystko wygląda dobrze i tego trzeba się trzymać, ale gdyby jednak były problemy, to lepiej iść ścieżką NFZ, żeby potem nie było wątpliwości kto, kogo i na jakiej podstawie kieruje na dalsze konsultacje.
 
Dziewczyny dziś minęły 4 tyg i 3 dni od amniopunkcji. Niestety pełnego wyniku nie mam, bo wyhodowały się tylko 8 płytki. Zostały wykluczone 3 trisomie ale nic więcej. Mam spotkanie z genetykiem 8 maja w Szczecienie. Ale na pewno będzie dobrze. Dziewczynka :)

skoro 3 trisomie wykluczone to mi juz kamien z serca by spadl:) Na pewno bedzie dobrze:)
 
skoro 3 trisomie wykluczone to mi juz kamien z serca by spadl:) Na pewno bedzie dobrze:)

Nika
Najważniejsze zostało wykluczone :) reszta tez będzie Ok :)) trzymam kciuki za was[emoji123]daj znać co powiedział genetyk
Ja mam 1,5 tyg po amnio a mnie nosi
Na szczęście praca mi przesłania wolny czas [emoji23][emoji23]

Ciekawe dlaczego tak? Mało płynu pobranego? W czym rzecz?
 
Jeśli mogę coś doradzić, idź na NFZ nawet gdybyś za +- te same pieniądze (podróż kosztuje) miała na miejscu. Czytałam, że raczej wszystko wygląda dobrze i tego trzeba się trzymać, ale gdyby jednak były problemy, to lepiej iść ścieżką NFZ, żeby potem nie było wątpliwości kto, kogo i na jakiej podstawie kieruje na dalsze konsultacje.
Dziękuję za radę :) W sumie tak sobie to przemyślałam i masz całkowitą rację . Od początku jestem kierowana na NFZ więc faktycznie trzeba to kontynuować :)
 
Dziewczyny dziś minęły 4 tyg i 3 dni od amniopunkcji. Niestety pełnego wyniku nie mam, bo wyhodowały się tylko 8 płytki. Zostały wykluczone 3 trisomie ale nic więcej. Mam spotkanie z genetykiem 8 maja w Szczecienie. Ale na pewno będzie dobrze. Dziewczynka :)
Najważniejsze zostało wykluczone , super ;)
Na pewno wszystko będzie w jak najlepszym porządku :) daj znać co powiedział genetyk
 
reklama
Nika
Najważniejsze zostało wykluczone :) reszta tez będzie Ok :)) trzymam kciuki za was[emoji123]daj znać co powiedział genetyk
Ja mam 1,5 tyg po amnio a mnie nosi
Na szczęście praca mi przesłania wolny czas [emoji23][emoji23]

Ciekawe dlaczego tak? Mało płynu pobranego? W czym rzecz?

Hej
Płynu pobrali tyle ile się pobiera 20 ml. Pielęgniarka powiedziała że był problem z hodowlą, że wyhodowało się tylko 8 płytek. A ty wykupiłaś fisha?
 
Do góry