reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Ola-ska czekamy z Tobą.

Ewelina co napisałaś dobrze rokuje. Musi być dobrze. Trzymam kciuki.

Moja kruszynka się dzisiaj rozhulała. Kopie jakby wyjść chciała. Tatusiów też się dostało i to tak konkretnie, że nie chciał zabrać ręki. Cudowne uczucie
Wspaniale :) my też uwielbiamy leżeć i czuć jak mały kopie :) to moja pierwsza ciąża więcej emocje wielkie :)
 
reklama
No właśnie nie czuję ruchów. Dziś mi lekarka pokazała na usg, że łożysko mam położone na przedniej ścianie i jest to taka dodatkowa izolacja przed tym, aby ruchy poczuć. Powinnam się spodziewać coś poczuć po 20 tc, dziś zaczął się 16tc.
To słyszałam właśnie, że łożysko na przedniej ścianie sprawia że ruchy czuć później . Ja mam na tylnej i pewnie dlatego czuć takie mocne kopniaki już :)
Ale powiem Ci że ja w 16 tyg nic jeszcze nie czułam , pierwszy raz w 18 tyg więc u Ciebie to też już niedługo :)
 
Ewelina 15 tydzień to nie czas na ruchy.. zobaczysz i Ty się doczekasz..

Wczoraj był taki moment, że mąż pocałował brzuszek z drugiej strony trzymając się i tam kopnęła- jakby się przywitać chciała. Aż mi łzy pociekły.
 
Ja na 7 doprawiłam synka do szkoły bo się ściga z kolegą który pierwszy. A na 9 jadę na drugi kraniec miasta spotkać się z przyjaciółką. Będę miała fajny dzień bo już naprawdę długo się nie widziałyśmy.
Miłego dnia i Tobie
 
I wszystkim mamom.
Adell to na babyboom jest forum wrześniowek. Jeśli masz ochotę o pupie marynie pogadac to dawaj. Ja 2 dni temu dolaczyłam.
 
Dobrego dnia dziewczyny :)
Ja po wczorajszej „wycieczce „ o świcie do Warszawy, wróciłam tak padnięta przed 22 ze wstać nie mogę i kombinuje jakby nie iść do pracy...;)
 
reklama
Dzięki dziewczyny , na pewno dołączę :)
Echo serca 9 maja we Wrocławiu , prywatnie bliżej mojego miejsca zamieszkania 300 zł . Także skoro mam skierowanie żeby zrobić to na NFZ to pojadę do Wrocławia :)
Mam z pracy kartę medyczną to u nas zapisy na echo dopiero po majówce . Zadzwonię po majówce zapytać tak orientacyjnie ;)
 
Do góry