reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Ja po połówkowym. Wszystko dobrze. Malutka waży 396g i "nic panience nie brakuje" zacytowalam lekarza. Termin porodu mi lekko przespieszyl ale tylko o 3 dni.
 
reklama
Justus mnie pomagała modlitwa.. do św rity szczególnie..
Trzymamy kciuki

Dziękuję Adell. Ja trzymam kciuki za Wasze echo.
 
Już jestem po zabiegu. Nic nie bolało jedynie nie komfortowe uczucie jak wbijla się do macicy.... Stres narazie opadł. Narazie się cieszę bo czuje ruchy malutkiej za tydzień kontrola u mojego ginekologa oby wszystko było ok
 
Już jestem po zabiegu. Nic nie bolało jedynie nie komfortowe uczucie jak wbijla się do macicy.... Stres narazie opadł. Narazie się cieszę bo czuje ruchy malutkiej za tydzień kontrola u mojego ginekologa oby wszystko było ok
Dobrze że już masz to za sobą :)
Na pewno wszystko będzie dobrze, teraz odpoczywaj i na tyle na ile to możliwe oszczędzaj się przez kilka dni i na pewno nic złego nie będzie się działo
 
Hej
Płynu pobrali tyle ile się pobiera 20 ml. Pielęgniarka powiedziała że był problem z hodowlą, że wyhodowało się tylko 8 płytek. A ty wykupiłaś fisha?

Nie....lekarz mi powiedział ze to bez sensu i nawet specjalnie nie uzasadnił a ja w tych nerwach zgodziłam się i szybko zaczęłam zalowac
 
reklama
Do góry