reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Minia jak dzwonię to mowią że jeszcze nie ma i że jak będą wyniki to oni będą dzwonić...
paranoja w poniedziałak dokładnie 4 tygodnie...
 
ale gdzie dzwonisz? do laboratorium które ci robi badania czy do przychodni która robiła amnio?

Ja miałam amnio robione w Multimedzie w Wawce ale dzwoniłam do Genosu do Łodzi bo tam robili analizę..
 
Ostatnia edycja:
tylko że mam problem z tym że nie wiem które labolatorium w łodzi ma femina w katowicach... i tu jest problem a w łodzi sa 4 takie lanbolatoria :/ dlatego muszę czekać na wiadomości z kliniki...
 
kochana, ja już bym się dawno dowiedziała!!!! po prostu w Feminie zapytaj! masz prawo wiedzieć jako pacjentka kto zajmuje się twoim materiałem genetycznym. Mi normalnie powiedzieli gdzie jadą próbki itd, ale musiałam zapytać bo nikt sam z siebie nie powie oczywiście..zadzwoń na rejestrację i się dowiedz.
 
Dziękuję dziewczynki :*

Ania, mam nadzieję, że w poniedziałek już będziesz wszystko wiedziała. Nie mieści mi się w głowie, dlateczego są tak duże rozbieżności w oczekiwaniu. U mnie w poniedziałek minęłyby 3 tygodnie. Niektóre dziewczyny dostają wyniki po równych 14 dniach. Może po prostu paniom nie chce się spojrzeć... Nie wiem, jak to tłumaczyć...
 
Hej dziewczyny - przywitam się z wami. Wczoraj miałam genetyczne w multimedzie. Usg wzorowe nt 1, 5, nosek śliczny, przepływy prawidłowe. Jednak krew mówi co innego.
Ryzyko wyszło mi 1:30. Lekarz mówi że na 99% dzidzius zdrowy ale zaleca amnio.
Czy któraś z was miała taki przypadek?

Mina - witam :) kto ci robił amnio? Ja mam mieć u doktora Wielgosa, chyba nie pokrecilam...
 
reklama
Iwo amnio robił mi dr Węgrzyn. Poinformował dokładnie o zabiegu, ryzyku itd. Minusem robienia w tej przychodni jest to że nie obserwują pacjentki po pobraniu materiału, ja od razu wsiadłam w samochód i wróciłam do domu (36km). Ale jak widać pobierają dobrze bo chwalił się że u nich malutko powikłań/poronień w porównaniu do statystyk ogólnych

P.S. chyba jednak Bartkowiak robił amnio, Węgrzyn to echo serca płodu.
A Wielgoś jest profesorem więc będziesz w dobrych rękach :)

P.S 2 sprawdziłam dokumenty :Węgrzyn robił mi amnio i echo serca
Bartkowiak badanie prenatalne
 
Ostatnia edycja:
Do góry