reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Dzięki Aniu :*
Jeszcze boję się cieszyć, ale ciut mi lżej. Normalnie głowa mnie z nerwów rozbolała. Nikt kto przez to nie przeszedł, nie zrozumie tego.
Aniu, czekam na wieści od Ciebie! I jestem pewna, że będą dobre :*
 
reklama
gonia - póki co po ciuch gratuluję, ale tak szeptem ;) nadal trzymam mocno kciuki, w piątek będziemy już skakać z radości :)
Ania - Ciebie się to też dotyczy. Kibicuje wam obu i mocno trzymam kciuki :)
 
Gonia ciesze sie ze co nieco juz wiesz i oby tak zostalo:) trzymam mocno kciuki

Aniu rowniez za Was&&&&\

Niestety wiem co to znaczy dzwonic , ale ja niestety ze wiadomosci otrzymalam wiec...:(
 
o rety Dziewczyny, ale ja Wam współczuję tego stresu normalnie jak Was czytam to przypomina mi się wszystko:szok:

wierzę że wszystko jest ok i macie zdrowych chłopców w brzusiu :tak: czekam na potwierdzenie :-)
 
aniu- tak mi przykro, że jeszcze nie dzwonili. Dla pocieszenia powiem, że ja dzwoniłam rano ok 9-10 i mi babka powiedziała, że wyników nie ma, że będą w poniedziałek, a ok. 16-17 zadzwonili i podali jednak wyniki. Może do Ciebie też jeszcze zadzwonią. Trzymam kciuki

Gonia - czekamy na wieści :)
 
Dziewczyny, znam wynik... Kariotyp prawidłowy męski :)
Koniec tego koszmaru! Ze szczęścia same łzy mi poleciały :)
Na wyniki papierowe muszę czekać aż do 20 maja, bo moja lekarka wyjeżdża. Czułabym się pewniej mając je w ręku, ale chyba to za poważna sprawa, żeby ktoś się pomylił.

Aniu, trzymam mocno kciuki za Ciebie :*

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie :*

Dla przypomnienia:
- NT wynosiło 3,2
- inne parametry prawidłowe
- ryzyko 1:39 ZD
 
reklama
gonia, super ale się cieszę :* mnie też aż łzy z waszego szczęścia poleciały :) tak czekałam na wiadomość :)
no i kochana gratuluję zdrowego synka :* :*

dziękuję za kciuki :) jak tylko coś będę wiedzieć to zaraz dam znać :*
 
Do góry