reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Mina dziękuję :) ale chyba boję się zadzwonić jeszcze :) może jutro spróbuję :*

gonia ja tez spokojna właśnie jakos dziwnie ale im bliżej tym częściej myśle :)
 
reklama
Ania, śliczniutki synuś :) i na pewno zdrowy :)

U mnie podobno wszystko ok, tylko kosmówka jest wysokością na granicy normy. Podobno wraz z rozwojem ciąży powinna podnieść się. Mam leżeć i nic nie robić fizycznie.
Dziś idę do drugiego lekarza (jednego mam na NFZ, drugi prywatnie hihi). Jestem ciekawa co powie na ten temat, bo wcześniej żadnych uwag nie miał.

Ania, kiedy dzwonisz? Może dziś?
 
dzięki :* to leż i odpoczywaj:) ciekawe co powie dzisiaj lekarz daj znać :)
nie dzwonie.. po pierwsze się boję :p
ale tak serio to wczoraj pisałam z jedną dziewczyną z forum ona robiła amino w łodzi 28 marca i dopiero dziś może będą wyniki... a ja miałam 31 marca wię moje zanim dojechały i wg to napewno jeszcze nie bedzie..
a tylko stresować się zacznę..
 
Ania, dam znać po wizycie :)

Przed Świętami nie zadzwonisz? Miałabyś już spokojną głowę :)
Ja dziś miałam sen, że moja genetyczka sama zadzwoniła do mnie, ale orzekła, że jeszcze nie ma wyników :)
 
gonia hehe :) włąśnie nie wiem.. a jak nie bedzie jeszcze to całe święta do chrzanu.. może zadzwonie albo powiem mężowi może udzielą mu informacji nie?? jak myślisz?
 
Ania, ja bym zadzwoniłam w piątek. Weź głęboki wdech i dzwoń :) albo czekaj na mnie aż do środy :)

Po mojej wizycie: lekarz orzekł, że do 26 tyg może kosmówka być w takim położeniu i nic złego się nie dzieje. Wszystko z dzidzią jest dobrze, waży 220 gram grubasek :) no i raczej chłopak. A ja od początku nastawiałam się na dziewczynkę hihi. Ale amnio prawdę powie :)
 
gonia zadwonie jutro :) między 12-13 można dzwonić więc sprobuję :)
dobrze że z maluszkiem wszystko dobrze :) czekamy na wyniki i płeć 100% się dowiemy :)
czekamy na taki sam wynik " kariotyp prawidłowy męski " :D
 
reklama
Do góry