reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

To, że nie było wady wyłapywanej przez amniopunkcję to nie znaczy, że było żadnej innej, chociaż oczywiście ryzyko zawsze jest i oficjalnie wszystkie powikłania ciąży powstałe chyba właśnie do 3 tygodni są zaliczane jako powikłania amniopunkcji, ale lekarze mówią, że to raczej problem, który wystąpiłby niezależnie od wykonanego zabiegu... To oczywiście sucha teoria, a w życiu jak to w życiu człowiek próbuje sobie pewne rzeczy jakoś wytłumaczyć, ale nie można się obwiniać...
Co do opryszczki to mnie już dwa razy dopadła w tej ciąży, ale od razu dawałam olejek z drzewa herbacianego i przechodziło, chociaż kiepsko w smaku, bo niestety był wyczuwalny
Pewności nigdy nie ma, natomiast jeżeli dane mi będzie jeszcze być w ciąży to na pewno nie będę już ryzykować.
 
reklama
Pewności nigdy nie ma, natomiast jeżeli dane mi będzie jeszcze być w ciąży to na pewno nie będę już ryzykować.
Rozumiem, to niestety sytuacja, że każdy musi podjąć samodzielnie decyzję w zależności od tego co jest gotowy udźwignąć. Trzymaj się i wierzę, że jeszcze przyjdzie dla Ciebie dobry czas i maluszek będzie z Tobą...
 
Mam wyniki testu Veracity i wszystko dobrze, zdrowa dziewczynka! Z perspektywy czasu bardzo żałuję zrobienia testu pappa, to nie było warte tego stresu.. amniopunkcji nie bierzemy w tym wypadku pod uwagę. Dziś po usg, wszystko super i w końcu zaczynam oddychać z ulgą! ❤😁😁 dziękuję za wsparcie!!! 😍

gratuluje super wiadomosc :)

ja dalej czekam na wynik amnio , ale to czekanie się dłuży..
wolkowska co u Ciebie ? jak sie czujesz?
 
Wszystko dobrze, ale teraz już się czuje w pełni w ciąży. Po tygodniu odetchnęłam z ulgą, poczułam się lepiej. Ale tak jak piszesz uważam na siebie, chociaż z 2 małych dzieci to różnie jest. Ale myślę że już po strachu największym, chociaż mimo to mam gdzieś z tyłu głowy że coś się może stać jak w każdej ciąży. Myślę że to przez to ziarenko zasiane tym podwyższonym ryzykiem. Gdzieś ostatnio czytałam jak dziewczyna pisała że dzieciątko w 16 tyg umarło, a ona dopiero na połówkowym się dowiedziała i nie wiadomo co było przyczyną. Może już jestem starsza i się na słuchałam i dlatego bardziej się przejmuje niż w poprzednich ciążach. Też czekam na wyniki, mam nadzieję że najpóźniej we wtorek będą, tak się w sumie nastawiłam na ten dzień. Nie mogę się już doczekać! :-)
gratuluje super wiadomosc :)

ja dalej czekam na wynik amnio , ale to czekanie się dłuży..
wolkowska co u Ciebie ? jak sie czujesz?
 
reklama
Do góry