reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

To dobrze że u Ciebie też ok. Tak mi się wydaje że to nam w głowie siedziało. U nas też bajki dziś więc moja 4 latka ogląda i jest spokój z nią w miarę, za to młody (20 miesięcy) szaleje. Na szczęście zadowala się po prostu moja obecnością w pokoju :-) miłego oglądania, ja dopiero 3 sezon nadrabiam :-)
U mnie też chyba ok, nie boli, ale leżę plackiem, z młodym przy boku On oglada bajke a ja w końcu nowy sezon Domu z papieru [emoji846]
Ale w nocy mialam taka migrenę ze oka nie moglam zmruzyc, dawno takiego bólu nie mialam az mnie gałki oczne bolały. . Myślę że to z emocji..
Dziękuję dziewczyny za wsparcie, dzięki temu forum i Wam jestem w stanie jakos funkcjonować [emoji3531]
 
reklama
Rozumiem, choć Ty bardziej się pewnie jeszcze boisz niż ja przed porodem. A na kiedy masz termin?
A to juz urodzilas? Kurcze ominelo mnie. Nie wchodzilam tu jakis czas. To gratuluje❤️Jak sie macie? Termin mam na 6maja. Maly siedzi u gory ale glowka w dol. Teraz z tym wirusem to nie wkem jak to bedzie. Ponoc jeszcze trzeba rodzic w maseczce czego sobie nje wyobrazam. Maz mnie trzymal psychicznie ale nie bedzie go ze mna podczas porodu bo zakazane wiec boje sie ze siade totalnie. Czasem sie ciesze i nie moge sie doczekac a czasem placze i chce cofnac czas
 
A to juz urodzilas? Kurcze ominelo mnie. Nie wchodzilam tu jakis czas. To gratuluje❤Jak sie macie? Termin mam na 6maja. Maly siedzi u gory ale glowka w dol. Teraz z tym wirusem to nie wkem jak to bedzie. Ponoc jeszcze trzeba rodzic w maseczce czego sobie nje wyobrazam. Maz mnie trzymal psychicznie ale nie bedzie go ze mna podczas porodu bo zakazane wiec boje sie ze siade totalnie. Czasem sie ciesze i nie moge sie doczekac a czasem placze i chce cofnac czas
Ja rodzilam na początku zakażeń, ale już nie było odwiedzin itp., więc rozumiem, ale w masce będzie ciężko powietrza nabrać😬 a dziękujemy, mamy się dobrze, mimo wszystko czuję jeszcze krocze po szyciu. Mała zdrowa odpukac. Jak ją urodziłam to położyli mi ją na brzuchu aja zamiast się cieszyć, ją całować itp to patrzyłam jak na dziwo i powiedziałam, żeby ją wzięli ode mnie ;/ bo tak chciałam bardzo, żeby zobaczyli czy jest zdrowa. Jeszcze troszkę i Malutki będzie z Wami :) Ja też w ciąży chciałam strasznie już urodzić a tu żeby jak najdłużej w brzuchu była. Wszystkiego dobrego dla Was😘
 
Jak się masz? Wszystko u Was dobrze?
Ja miałam wczoraj jakiś problem jelitowy i od nocy mnie bolało, zaczęło się od dołu brzucha i już myślałam że coś jest nie tak, na szczęście no spa pomogła a później w ciągu dnia wyszło że to żołądek, uff. Dziś już po kłopocie [emoji4]
U mnie też chyba ok, nie boli, ale leżę plackiem, z młodym przy boku On oglada bajke a ja w końcu nowy sezon Domu z papieru [emoji846]
Ale w nocy mialam taka migrenę ze oka nie moglam zmruzyc, dawno takiego bólu nie mialam az mnie gałki oczne bolały. . Myślę że to z emocji..
Dziękuję dziewczyny za wsparcie, dzięki temu forum i Wam jestem w stanie jakos funkcjonować [emoji3531]
 
Jak się masz? Wszystko u Was dobrze?
Ja miałam wczoraj jakiś problem jelitowy i od nocy mnie bolało, zaczęło się od dołu brzucha i już myślałam że coś jest nie tak, na szczęście no spa pomogła a później w ciągu dnia wyszło że to żołądek, uff. Dziś już po kłopocie [emoji4]

Hej, cieszę się że u Ciebie wszytsko w porządku.
U mnie chyba też ok, wczoraj nawet pojechalismy na działkę, tzn nic nie robiłam leżałam większość na leżaku, oszczędzam się bardzo, ale funkcjonuje normalnie, 2 dni temu mała zaczęła dawać o sobie znać 🙂 głównie wieczorami ale zapomniałam już jakie to uczucie 🙂
Ty robiłaś zwykla amnio? W sensie kiedy masz miec wyniki? Pozdrawiam serdecznie
 
To super, chyba najgorsze za nami. Podobno jak po tygodniu jest ok to można już być spokojnym. Ja już prawie wróciłam do normalności, nie noszę syna i mniej, znaczy wolniej ogarniam mieszkanie, w piątek pierwszy raz zrobiłam obiad od wtorku. Ja taka standardową, wyniki po 3 tygodniach. Wszystko miałam na NFZ i prenatalne i amnio też :-) a Ty?
Hej, cieszę się że u Ciebie wszytsko w porządku.
U mnie chyba też ok, wczoraj nawet pojechalismy na działkę, tzn nic nie robiłam leżałam większość na leżaku, oszczędzam się bardzo, ale funkcjonuje normalnie, 2 dni temu mała zaczęła dawać o sobie znać [emoji846] głównie wieczorami ale zapomniałam już jakie to uczucie [emoji846]
Ty robiłaś zwykla amnio? W sensie kiedy masz miec wyniki? Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Hej dziewczyny, czy któraś z was wykonywala może aminopunkcje lub biopsje kosmowki w Krakowie? Możecie polecic tu dobrego specjalistę? Ja jestem jeszcze przed prenatalnymi, ale chciabym już rozeznać temat
 
Ostatnia edycja:
Do góry