reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Mam wynik Nifty PRO
Ryzyko Niskie
1 : 2 miliardów
Dziewczynka

Boże siedze i wyje
Trzęsie mnie jak galareta
Puls mam prawie 200
Az sie boje czy mi to nie zaszkodzi..

Dziewczyny jaka ulga, mam nadzieję ze amnio wszystko potwierdzi!

Gratuluję!!!!! ❤❤❤❤ i bardzo liczę na to, że u mnie wynik będzie też tak dobry 💪🙏
 
reklama
To jeszcze chwilę do porodu jest na pewno Ci się uda jeszcze taka wizytę odbyć :-) nie ma się czego bać, najgorszy pierwszy raz. Ja też mam problem ale z odcinkiem szyjnym, tam mi się dużo dzieje i piersiowy obolały ale na szczęście jeszcze bez zmian. Może bardziej Cię boleć przy skurczach jeśli to lędźwie. Ja bym chciała urodzić siłami natury bez znieczulenia, mimo tego bólu. Oby się wszystko udało [emoji854][emoji4] mamy chyba wspólny termin porodu, ja też 16+0 czyli 17 tydzień zaczęty [emoji3]
No to identycznie 😊
Ja też bym chciała siłami, mimo że bóle krzyżowe mnie chcialy rozerwać, ale szybko się zapomina.. przepuklinę mam w odc L.. Zobaczymy, pozdrawiam
 
Jak się czujesz? Ja jestem jakaś taka niespokojna. Czuję się jak taki największy chojrak w szkole przed szczepieniami który płacze i krzyczy w trakcie[emoji85] tylko ze to w trakcie jest po i będzie trwało przynajmniej 3 dni, po tygodniu odetchnę już mam nadzieję z ulga. Zwracam teraz uwagę na najmniejsza anomalie i tak, teraz to już czuje ze jestem w ciąży [emoji85][emoji85][emoji85] otuchy dodają mi trochę ruchy maluszka, jak czasem poczuje ze się ruszyło to myślę sobie ze jest dobrze. Mam nadzieję że u Ciebie lepsze samopoczucie :-)
No to identycznie [emoji4]
Ja też bym chciała siłami, mimo że bóle krzyżowe mnie chcialy rozerwać, ale szybko się zapomina.. przepuklinę mam w odc L.. Zobaczymy, pozdrawiam
 
Jak się czujesz? Ja jestem jakaś taka niespokojna. Czuję się jak taki największy chojrak w szkole przed szczepieniami który płacze i krzyczy w trakcie[emoji85] tylko ze to w trakcie jest po i będzie trwało przynajmniej 3 dni, po tygodniu odetchnę już mam nadzieję z ulga. Zwracam teraz uwagę na najmniejsza anomalie i tak, teraz to już czuje ze jestem w ciąży [emoji85][emoji85][emoji85] otuchy dodają mi trochę ruchy maluszka, jak czasem poczuje ze się ruszyło to myślę sobie ze jest dobrze. Mam nadzieję że u Ciebie lepsze samopoczucie :-)
Oj ja jestem straszną panikara, leżę i wstaje tylko do wc, ciągle sprawdzam czy mam sucho, to okropne jest, skąd mam wiedzieć czy to sluz czy wody, oszalec idzie, niby mi mówiono ze wody to wody jest mokro i wyciekają w leżeniu ale i tak jestem niespokojna,
mam nadzieję ze te 3 dni jakos miną i z każdym dniem będzie można trochę ofetchnac.
A jeśli mowa o ruchach to ja nie wiem czy czuje, czasem jakies takie bulgotki ale nic szczególnego jeszcze..

Spokojnej nocy
 
O widzisz, dobrze że mówisz o tych wodach bo ja mam to samo, ale nie wiedziałam ile tego ma być i czy to to czy poprostu fizjologia czy mi coś przecieka. Też ciągle myślę że coś boli a może ciągnie a może coś tam. Jak teraz oglądalam serial i się wciągnęłam to luz zleciało i nawet po się załapałam na tym że nic mi nie jest [emoji85] też czekam na ten upływ czasu, byle do czwartku, później już będzie mi trochę lepiej. Myślę że jak jutro wstaniemy to będzie o niebo lepiej. Spokojnej nocy!
Oj ja jestem straszną panikara, leżę i wstaje tylko do wc, ciągle sprawdzam czy mam sucho, to okropne jest, skąd mam wiedzieć czy to sluz czy wody, oszalec idzie, niby mi mówiono ze wody to wody jest mokro i wyciekają w leżeniu ale i tak jestem niespokojna,
mam nadzieję ze te 3 dni jakos miną i z każdym dniem będzie można trochę ofetchnac.
A jeśli mowa o ruchach to ja nie wiem czy czuje, czasem jakies takie bulgotki ale nic szczególnego jeszcze..

Spokojnej nocy
 
Dziewczyny, mozna kupic wkładki amniocheck. Ja kupilam bo tez swirowalam. Ale jak bylam na kontrolnym usg trzeciego dnia od badania to lekarz powiedzial ze juz moge przestac sie bac.
Wody plodowe to potwierdzam taki nagly rzadki wyciek (leżąc sie leje) a prawidlowy śluz to jest bardziej gęsty i z reguły wypływa wlasnie np jak sie wstanie z łóżka (grawitacja dziala)
 
Ja dzisiaj się czuje już dużo lepiej niż wczoraj. Myślę że to po prostu głowa pracowała i nic więcej. Dziś jest super, nic nie boli jest ok. Dzięki dziewczyny za wsparcie, to na prawdę dużo! :-)
 
reklama
Ja dzisiaj się czuje już dużo lepiej niż wczoraj. Myślę że to po prostu głowa pracowała i nic więcej. Dziś jest super, nic nie boli jest ok. Dzięki dziewczyny za wsparcie, to na prawdę dużo! :-)

U mnie też chyba ok, nie boli, ale leżę plackiem, z młodym przy boku On oglada bajke a ja w końcu nowy sezon Domu z papieru 🙂
Ale w nocy mialam taka migrenę ze oka nie moglam zmruzyc, dawno takiego bólu nie mialam az mnie gałki oczne bolały. . Myślę że to z emocji..
Dziękuję dziewczyny za wsparcie, dzięki temu forum i Wam jestem w stanie jakos funkcjonować ♥️
 
Do góry