reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Ja właśnie jestem w drodze, z całą rodziną. Miałam Jechać sama, ale tak nie byłam przekonana, na szczęście rano mąż stwierdził że pojedziemy wszyscy to dzieci będą miały wycieczkę i on z nimi wytrzyma [emoji85] bardzo się cieszę że wszystko pozytywnie u Ciebie i życzę miłego odpoczynku! Trochę jestem pokrzepiona Twoim doświadczeniem[emoji4][emoji854]

Będzie dobrze trzymam kciuki mocno
 
Na pewno! Trzymam kciuki. Weź głęboki oddech i na spokojnie już odpocznij z uśmiechem na twarzy[emoji4]
Mam wynik Nifty PRO
Ryzyko Niskie
1 : 2 miliardów
Dziewczynka

Boże siedze i wyje
Trzęsie mnie jak galareta
Puls mam prawie 200
Az sie boje czy mi to nie zaszkodzi..

Dziewczyny jaka ulga, mam nadzieję ze amnio wszystko potwierdzi!
 
Już jestem po. Udało się za 1 razem, ale to było na maksa nie przyjemne, chociaż jakoś strasznie nie bolało, 2 etap wkłucia najgorszy. Jak pobierali ten płyn to myślałam tylko żeby maleństwu coś zostawili [emoji85] teraz spokojnie czekać i mieć nadzieję że nic złego się nie wydarzy.
Staram się oddychać..
Daj znać jak wrócisz z amnio!
 
Już jestem po. Udało się za 1 razem, ale to było na maksa nie przyjemne, chociaż jakoś strasznie nie bolało, 2 etap wkłucia najgorszy. Jak pobierali ten płyn to myślałam tylko żeby maleństwu coś zostawili [emoji85] teraz spokojnie czekać i mieć nadzieję że nic złego się nie wydarzy.
Bardzo się cieszę że już po, nie jest to przyjemne ale są gorsze rzeczy 😊
Teraz tez odpoczywaj, a jak się czujesz masz jakieś odczucia w brzuchu? Który wogole masz tydzien?
 
Bardzo się cieszę że już po, nie jest to przyjemne ale są gorsze rzeczy [emoji4]
Teraz tez odpoczywaj, a jak się czujesz masz jakieś odczucia w brzuchu? Który wogole masz tydzien?
Zaraz po było tak dziwnie, ale już jest ok, może trochę niekomfortowo. 17 tydzień u mnie. Wracamy właśnie i plan jest na odpoczynek w łóżku cały dzień [emoji4] u Ciebie ile tygodni? Poród zdecydowanie gorszy, tylko zakończenie dużo lepsze [emoji85][emoji3]
 
Zaraz po było tak dziwnie, ale już jest ok, może trochę niekomfortowo. 17 tydzień u mnie. Wracamy właśnie i plan jest na odpoczynek w łóżku cały dzień [emoji4] u Ciebie ile tygodni? Poród zdecydowanie gorszy, tylko zakończenie dużo lepsze [emoji85][emoji3]
u mnie dzis równe 16.0 tyg :)
o tak poród do najmilszych nie należy ale narazie sie staram nie myslec, nie wiem jeszcze jak to jest bo 13 lat temu rodzilam silami natury,ale nie mialam takich klopotow z kregosłupem, od dzwigania mojego Syna -mimo ze mąż pomaga - wysiadł mi kregosłup i mam dosc duza przepukline, miałam miec neurologa i chcialam spytac jak to jest z porodem naturalnym , czy bede mogla, ale odwołali wizyte...
 
reklama
To jeszcze chwilę do porodu jest na pewno Ci się uda jeszcze taka wizytę odbyć :-) nie ma się czego bać, najgorszy pierwszy raz. Ja też mam problem ale z odcinkiem szyjnym, tam mi się dużo dzieje i piersiowy obolały ale na szczęście jeszcze bez zmian. Może bardziej Cię boleć przy skurczach jeśli to lędźwie. Ja bym chciała urodzić siłami natury bez znieczulenia, mimo tego bólu. Oby się wszystko udało [emoji854][emoji4] mamy chyba wspólny termin porodu, ja też 16+0 czyli 17 tydzień zaczęty [emoji3]
u mnie dzis równe 16.0 tyg :)
o tak poród do najmilszych nie należy ale narazie sie staram nie myslec, nie wiem jeszcze jak to jest bo 13 lat temu rodzilam silami natury,ale nie mialam takich klopotow z kregosłupem, od dzwigania mojego Syna -mimo ze mąż pomaga - wysiadł mi kregosłup i mam dosc duza przepukline, miałam miec neurologa i chcialam spytac jak to jest z porodem naturalnym , czy bede mogla, ale odwołali wizyte...
 
Do góry