reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Fasolki ? Czyzbys sie spodziewala blizniakow czy ja zle zrozumialam ?:p
Niestety nie, miałam na myśli wszystkie fasolki na tym forum i nasza, choć dowiedziawszy się,że w 14 tygodniu fasolka porasta meszkiem, nazwaliśmy ja rosomakiem, więc chyba nasza fasola ma nową ksywkę :D Liczyliśmy na bliźniaki, od razu dwójka odchowana, ale nie tym razem :)
 
Właśnie odebrałam wyniki FISHA.
Płeć męska bez liczbowej zmiany chromosomów 13,18 i 21.
O tym, że będziemy mieć synka wiedziałam już wcześniej.
Najlepszy prezent jaki mogłam dostać na święta
Gratuluje, też dzisiaj dostałam wynik fish i też prawidłowy. W końcu mogę cieszyć się ciąża i świetami :)
 
Dziewczyny właśnie odebrałam wynik fish. Prawidłowa ilość sygnałów pochodzących od 13, 18, 21 pary chromosomów....i potwierdzona płeć męska :)
Cieszę się niesamowicie, wiem że to tylko fish, ale podobno rzadko się zdarza, żeby wyniki się różniły.
Dla przypomnienia moje wyniki, bo wiem że ważne dla innych kobiet, która tu trafiają.
Usg prenatalne w 12 tc i 3d
Nt 2,1
CRL 66,4
Kość nosowa obecna,
Przepływy Ok,
Cała reszta tez
Test Pappa
Wolne białko hcg - 1,007 Mom
Białko Pappa - 0,378 Mom
Ryzyko ZD 1:295
Trzymam kciuki za pozostałe mamy czekające na wynik amnio

Gratulacje !!! :)
 
reklama
Też tak miałam, ogromna radość a później zaraz zaczęłam się zastanawiać .... a co jeżeli ostateczny wynik będzie inny, wtedy moja mama postawiła mnie do pionu, żebym przestała szukać dziury w całym 😂 jest dobry wynik i mam się cieszyć i tyle. Tak też robię, po prostu się cieszę :)
Ciesz sie, ja mialam tak samo po odebraniu wynikow fisha ciagle doszukiwalam sie dziury w calym i moja mama tak samo postawila mnie do pionu ! Co bysmy bez nich zrobily ! Wszystko jest dobrze ! Ciesz sie !
 
Do góry